כיצד מתנהלים ממצב של תודעה גבוהה, אם אנשים אחרים שלידכם, לא נמצאים בתודעה גבוהה

אני עדיין בסמינרים,אני לא מצליחה לענות לכל המיילים, לכן לפעמים אני בוחרת שאלה שחוזרת על עצמה ועונה לכם עליה כאן.

לאחרונה קבלתי המון אימיילים ששואלים אותי, כיצד מתנהלים ממצב של תודעה גבוהה, אם אנשים אחרים לא נמצאים עדיין בתודעה גבוהה.

החלטתי לשתף אתכם כיצד אני נוהגת לעשות זאת, ובצורה כל כך פשוטה וידידותית.

קראתי לזה “ראיית הכתר”. ותרגלתי עם עצמי שזה פשוט יהפוך לראיה קבועה בחיי.

אני מניחה “כתר” דמיוני על ראשי, וכך מתהלכת . ולא רק לי יש כתר, אלא על כל אדם שעיניי רואות או אני חושבת עליו. אם זה ברחוב, אם זה במשפחה, אם זה מקבץ הנדבות, אם זה האדם העשיר שמחנה את הפורש שלו ובא לפגישת יעוץ, אם זו המנקה, אם זה המוכר בחנות, אם זה על ילד קטן שצורח ברכבת והנוסעים סובלים מהרעש… על כולם אני שמה כתר על הראש וכולם שווים בעיניי, כי כולם נשמות שמתנסות בחווית הלימוד של תצורת בני אדם.

כל נשמה, יש לה סיפור ורקע שונה, דבר שקובע את דרגת הבשלות שלה, ובהתאם לדרגת הבשלות של נשמה, מתעצבת מציאות חייה, וכך גם התנהגותה.

אני לעולם לא שופטת אדם. אני מתבוננת על מה שקורה הן בחיי הפרטיים והן במצב הגלובלי, כתהליך שמקבל איזון באנרגיות שלו ואני מודעת שאני לא מבינה עדיין את התמונה הגדולה. אם יש דברים שהורסים את תהליך ההרמוניה “ובחרת בחיים”.. וחלקי הפאזל של האנשים לא מתחברים בצורה נכונה … אני בודקת מה אני יכולה להציע לעצמי לעשות ופועלת. אם אני לא יכולה להציע לעצמי, כנראה שאני רק צריכה לדעת וישנם אנשים שהם מיועדים לכך וזה לא שייך לחלק מהפאזל שאני מחזיקה.

אני לעולם לא אנסה לתקן אף אדם, כי יש לו את חלק הפאזל שלו .. ומה שיש לאדם השני, לא יהיה אצלי וגם ממנו אני יכולה ללמוד. אדם שמנסה לתקן אדם אחר בכח, זה אדם שצריך להתבונן בתוכו ולתקן את עצמו.

אם אתם נשואים או עם בני זוג ומרגישים ש”הלהבה” ירדה, בדרך כלל זה בגלל שאתם אילו ששניתם את דעתכם על בן הזוג שלכם. בן הזוג שלכם לא השתנה, הוא פשוט התעמק יותר בלהיות “הוא” .. הדברים שמציקים לכם היום, היו אצלו תמיד, מה שהשתנתה זו הראיה שלכם עליו. לא הוא צריך לתקן, זה אתם צריכים לתקן את הדעות שלכם על האדם.. נכתב על הנושאים האלו פוסטים, אך ממש בקצרה. נסו כל יום למצוא משהו שאהבתם אצל בן הזוג שלכם, דבר קטן אחד. אפילו אם הוא עצבן אתכם או אתם לא נמשכים אליו.

שתפו את בן הזוג שלכם בתהליך של קבלת החלטות. אם אתם צריכים להכין ארוחת צהריים או ארוחת ערב. כתבו על נייר שלוש אופציות, גיזרו לשלושה חלקים, קימטו, שימו בקערה ותנו לבן הזוג שלכם לשלוף את הפתק שיקבע מה תבשלו. כנ”ל עם הילדים.

אם יש בינכם נתק גדול וכל אדם פרש לתחומי חייו. חפשו תחום או תחביב ששניכם לא עשיתם מעולם, והתחילו ביחד מאותו שלב. המטרה היא להיבנות ביחד, בלי תחרות או בלי הכרח שהצד השני יתעניין במה שאתם עושים, אלא ששניכם מתחילים מאפס ומרגישים שווים.

נסו לפחות לשבוע אחד לעשות את התרגיל הזה, ותראו כיצד יש סיכוי שתחזרו להתאהב בבן הזוג שלכם. למה? כי המציאות שלכם מתעצבת לפי “המשמעות” שאתם, נותנים לדברים/לאנשים/לחוויות.

כשאתם שמים “כתר” דימיוני, על אדם אחר, במיוחד אותו אדם, שאתם הכי לא מתחברים אליו , או על אדם זר שהולך ברחוב ויש לכם עליו סטיגמה, המחשבות, או הדעות שלכם על אותו אדם, נעלמות כלא היו.

עבורי כולם נוצרו מאותו יהלום, ולכן אני רואה בבני האדם, חלקיקים קטנטנים של יהלומים שמפוזרים להם, אך עדיין יש בהם את תכונות ה”יהלום” שממנו הן נחצבו.
פשוט כל נשמה יש לה התנסויות שונות, וחלק מהן היא בוחרת לעצמה.

אף אחד לא מתערב לכם בבחירה שאתם עושים, וזה היופי בבריאה שנתנה לכם את כלי הבריאה. מחשבה, רגש, דיבור. אתם כאן ללמוד כיצד עובדים עם זה בצורה הרמונית, כי למחשבות, רגשות, דיבורים.. מתלוות גם תוצאות חייכם.

אם אתם חיים בפחד שהבנק ידפוק בדלת, עבור היקום , התדר שאתם משדרים, זה אימייל שכתוב “אני נשמה…. רוצה להתנסות, שהבנק דופק בדלת.. כי זה מה שאתם בוראים כעת עם המחשבה, הרגש והדיבור. היקום לא אכפת לו מה תבחרו, אם כי, אבות אבותינו שידעו את כח הדיבור, השאירו לנו באותיות את התשובה : “ובחרת בחיים”. חיים זו הרמוניה. ויש חוקים לסימפוניה אחרת יהיו הרבה זיופים… הרמוניה זו סימפוניה נעימה לאוזן היקומית.

קצת על הרמוניה תוכלו לשמוע בתקציר של הרצאה שהעברתי

https://www.youtube.com/watch?v=0bCZHka3u10

****** למי ששואל אם ניתן לשתף .. אז כרגיל: בשמחה *********

 

פוסטים דומים

כתיבת תגובה