****** כיצד ניגשים בקלות לתוצאה שרוצים לחוות בחייכם. מהי נוסחת הֵקֵלוּת קוגניטיבית” , ומהו הסוד במשפט המוכר As above so below, As below so above. או כפי שנקרא בתודעת הנסתר ביהדות: עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני.
אחת השאלות שנשאלתי על ידי קוראים רבים, היא איך אנחנו מגיעים בקלות, לפוטנציאל הגבוה וגם חווים אותו בחיינו.

אז כמו כל דבר, בבריאה.. התשובה צריכה להיות פשוטה, אם היא מורכבת, זו לא התשובה הנכונה.. וגם לשאלה כל כך עמוקה כמו “כיצד ניגשים בקלות לתוצאה שרוצים לחוות” . יש תשובה כל כך פשוטה. וליישם אותה זה הכי קל…
למה? כי התשובה בתוך השאלה.

התשובה, אולי תשמע לכם מוזר, אבל שום דבר לא מוזר כשהעולם בנוי מאטומים שהם בנויים 99.9999 אחוז ספייס שטומנים בתוכם אינפורמציה ואתם כח תודעתי במימד הגשמי. “הסוד הגדול”, נקרא ” הֵקֵלוּת קוגניטיבית”. וזה מתקיים גם מבחינה מדעית וגם מבחינה מנטלית.
עשירי העולם,שחלק מלקוחותיי נמנים עימם, ומידי פעם מגיעים לכיוונון תודעתי, עובדים רבות עם נוסחת הֵקֵלוּת קוגניטיבית , לכן הם לא מפחדים אף פעם להפסיד או לפשוט את הרגל. התודעה שלהם כל הזמן מקבלת את התודעה של ההצלחה והשפע בחזרה, הם עושים את תהליך ההֵקֵלוּת קוגניטיבית, לאפשרות אחרת, חווים אותה, והיא מתגשמת.

על התהליך הזה, למדו התלמידים בסמינר, וקיבלו תוצאות מדהימות!

התוצאות הגיעו ברגע שהתלמידים שינו את תפיסת המציאות שלהם מצד הכלי, לצד של האור. או במילים יותר ידידותיות, שינו מהצד של תפיסת החיים מצד האינטרס של הנברא, שנמצא בתודעת חסרון וצמצום, לצד תפיסת החיים מהצד של האהבה של הבורא שנמצא רק בתודעת מלאות ושפע. ממעבר מאמת סובייקטיבית של הנברא, לאמת האובייקטיבית של הבריאה.

כשאדם משחלף את ההכרה אנושית שלו, להכרה האלוקית שהוא, גם החיווט במח הופך להיות תואם לתודעת האחדות והשפע, ותוצאות מתחילות להתקבל בהתאם.

בחיווט נכון של ניורוני הלב, הלב מתחיל לתת פקודות לניורוני המח שעובד עם נוסחה שנקראת: “הקלות קוגנטיבית”

בהקלות קוגניטיבית.. המח יודע לשחזר אירועים שהוא כבר חווה וביקר באפשרות הזו, אז קל לו כבר, הוא היה שם, הוא מכיר וקל לו לשחזר . לכן הוא ממשיך לשחזר, כי בתהליך של עבודה עם נוסחת הֵקֵלוּת קוגניטיבית , משתחררים ארבעת הכימיקלים שבפוסט הקודם נכתב עליהם, שגורמים למח להשתכנע ולהרגיש שזה טוב עבור התודעה, והמח משחזר , וזה מתגשם .

למה? כי המח לא מבחין בין דימיון למציאות, אם האדם הוא זה שמדמיין, ומציאות נקבעת על ידי הגישה שהמח פועל לפיה.

כשהאדם מחבר בנקודה קוהרנטית, משמעות, רגש, דיבור מעשה, ומתחיל לטפס על סולם התודעה, שנקרא בתודעת הנסתר: “סולם יעקב”, קורה דבר נפלא, ותודעתו נכנסת לשדה תודעת הבורא. שם מתקיימות כל האופציות בסופרפוזיציה. ותהליך תודעתי נכון וקוהרנטי, מאפשר לאדם, לקבל ממש ניסים בחייו, כי הוא מחובר ישירות לתודעת הבורא, וכבר לא נמצא בתודעת הנברא.

לקבל תוצאות גבוהות, זה רק כשהאדם נמצא בתודעת אחדות עם הבריאה, ולא בתודעה אגוצנטרית או אגואיסטית.
אז הבורא פותח את שעריו, ומתחילים לחוות סיטואציות חיים, הרמוניות התואמות למערכת החיסונית של הבריאה, שמותאמת ומגינה על התוכנית הכללית של שימור רקמת האחדות התודעתית.
(ספירת בינה)

כששאלו את בראד פיט, כיצד הוא משנה דמויות וממש נהיה הדמות לסרט, התשובה שלו היתה שהוא עובד עם נוסחת הֵקֵלוּת קוגניטיבית. הוא מבקר את הדמות שכבר מתקיימת, מקבל את התודעה שלה, , המח חווה את עצמות התודעה, והמח משחזר את מה שהוא חווה, כי הוא הבין שזה טוב והתודעה צריכה להתנסות בזה. ורק אז הוא למעשה נהיה הדמות שבסרט שהוא רוצה לחוות.

טובי הספורטאים בעולם, משתמשים בטכניקה של נוסחת הֵקֵלוּת קוגניטיבית, בכדי לזכות… הם עוברים לאני שלהם שכבר זכה, המח מקבל את הרשמים של הרזוננס, חווה את הרשמים, אם הוא משוכנע שזה טוב, כי ארבעת הכימיקלים השתחררו, זה עובר את הקורטקס שמסנן את התדרים והם חווים את הזכייה במציאות שלהם.

אני מלמדת שחקני גולף, כיצד לעבוד עם נוסחת הֵקֵלוּת קוגניטיבית. וכיצד הגוף שלהם ירגיש במדויק את עוצמת המכה על הכדור, לאחר שהם עשו הֵקֵלוּת קוגניטיבית, והמח חווה את ההרגשה ואת הידיעה שהכדור כבר נכנס לחור שהיה צריך… הגוף משחזר שוב את עוצמת המכה והזווית, ויודע כבר כיצד לעשות זאת ומשחזר. תנסו ותראו.. זה עובד מדהים.

נוסחאות כאלו, תשכחו מזה שילמדו אתכם בבתי הספר, אבל החיים פותחים את כל האפשרויות המתקיימות, ולתודעה שלכם נשאר לעבוד עם הכלים שלה.

חוקים אילו נשמעים לכם מוזר, כי התודעה שלכם, למדה והתנסתה עד עתה רק במימד הגשמי וחמשת החושים. אך היכן שנקבעות התוצאות של המימד הגשמי, זה לא במימד הגשמי. אתם לא יכולים לתקן תמונה שכבר הודפסה, אתם צריכים לגשת לתוכנה.

****** מהי נוסחת “הֵקֵלוּת קוגניטיבית”

נוסחת הֵקֵלוּת קוגניטיבית, זוהי תופעה שמח האדם פועל לפיה, זוהי למעשה נוסחה.. שאומרת:
מה שקל=אמת.

ולמעשה מה שהכי קל לאדם, זה לחזור להיות הטבע האמיתי שלו, כיישות אלוקית, עם תכונות ומידות אלוקיות.

בסמינר בקשתי מהמשתתפים להצביע מי שאוהב לשקר. אף אחד לא הצביע. בקשתי שיצביעו מי שאוהב שלאדם אחר רע, אף אחד לא הצביע, בקשתי שיצביעו מי שאוהב לדבר לשון הרע ולרכל, אף אחד לא הצביע…
ואני יכולה להבטיח לכם, שאם אבקש את אותו דבר במדינות שונות, גם שם אף אחד לא יצביע…

מדוע ? , כי היישות האלוקית שלמעשה אליה אנחנו צריכים לחזור בחזרה, יודעת שהטבע שלה, מובנה ממידות אלוקיות שלא מכאיבות, משקרות, מדברות רכילות, וכו’…
לכן, מי שרוצה להצליח עם נוסחת ההקלות הקוגנטיבית, יוכל לעשות זאת בקלות יתרה, כשיתחבר לזהות הטבעית שלו, ויעזוב את הזהות האנושית, המתוכנתת, ומלאת התבניות והאינטרסים שנבנים מתוך פחדים, חששות, השרדות ואגו.

המח משתמש בנוסחת ההֵקֵלוּת הקוגניטיבית ומקרין את המציאות הסובייקטיבית שלכם. מחקרים רבים שנעשו, הראו שאם האדם יחזור כמה פעמים על משפט כמו “תרנגולת שוקלת”, “תרנגולת שוקלת”, בלי לקבל שום מידע מעבר לזה, יבוא מישהו ויגיד לכם תרנגולת שוקלת 35 קילו, המח יחווה זאת וישלים לכם את האמונה הזו, למרות שתרנגולת שוקלת 41 קילו. האדם שירים את התרנגולת, ירגיש שהיא מאד קלילה. למה? כי המילים “תרנגולת שוקלת” שאין להם שום מידע מעבר לזה.. לא נשמע הגיוני, אבל אם יהיה למח קל לקבל את האי הגיוני הזה, הוא מתרגל לזה.. כי הוא הבין שאם זה תדר של מילים שחוזרות על עצמן שוב ושוב.. זה טוב וקל לו, ו35 קילו, המח כבר מכיר את הנתון הזה…

זו גם הסיבה , מדוע כשאתם נוסעים למקום רחוק, אתם מרגישים שהדרך לוקחת הרבה זמן, אך כשאתם חוזרים מהמקום, וזו אותה הדרך, רק אתם בחזרה. היא נראית לכם יותר קצרה פתאום.. זה בגלל שהמח כבר שיחזר את הדרך, וכעת זה מוכר, אז יותר קל לו.
.
עוד מחקרים שנעשו, הוכיחו שאם תקנו עיתון, וישתלו לכם חמש מילים מוזרות בלי שום משמעות, ויפזרו אותם בתדירויות שונות… המילה שראיתם מול עינכם, הרבה יותר פעמים, אפילו שאין לה משמעות, תתפס על ידי המח, כדבר חיובי, והוא יתחיל לפעול לפי מה שמחובר אליה בהמשך… כן , כן יש כאלו שיודעים לנצל זאת ומצרפים “סיגיל” או סאונד… והמח משתכנע שמה שהחדירו לכם, טוב לכם.
למה? כי אתם מחברים מציאויות… והמח הוא הכלי שמתרגם את מה שאתם מחברים.

כשנוסחת ההֵקֵלוּת הקוגניטיבית, נמצאת בידיים הלא נכונות, היא הופכת להיפנוט ללא ידיעתכם. היא יכולה להיות מסוכנת מאד, כי אתם לא יודעים שמפעילים עליכם אותה.
מה שיפה זה, שנוסחת ההֵקֵלוּת הקוגניטיבית, היא כמו “סבון ושמן”. סבון שהוא שומן, מוריד , שמן שגם הוא שומן.
לכן החלטתי ללמד את הנוסחה הזו, וללמד בדיוק כיצד היא פועלת שגם תוכלו לייצר עוצמה יותר גבוהה ממה שנשתל לכם, דרך הסרטים, פוליטיקאים, סדרות טלוויזיה וכו’….

***** משמעות לא תעשה לך כל פסל וכל תמונה, בתודעת הנסתר ביהדות.

אחד הסודות בתודעת הנסתר, בשביל שתוכלו לקבל מציאות הרמונית יותר, עם תוצאות רצויות, טמון בפסוק “לֹא-תַעֲשֶׂה לְךָ פֶסֶל, וְכָל-תְּמוּנָה”.
והכוונה, שהיישות האלוקית שאתם, לא תתפתה ותחשוב שיש עולם פיזיקלי. אלא שתזכור לתמיד , שהיא נמצאת בעולם של תודעה ומחשבה. וכמו חלום, גם המימד הזה, מתקיים כחלום, שהיישות האלוקית שלנו, רק מבקרת בו בממוצע לשבעים שנה בלבד, ואז ממשיכה את המסע, לסטאטוסים אחרים של תודעה.דוגמה שאתם כולכם מכירים זה שאם אני אגיד לכם תחוו את התודעה של הטעם החמוץ, לא תדעו איך חווים את תודעת הטעם החמוץ , אך אם אני אגיד לכם תחשבו שאתם מטפטפים לימון על הלשון, . אוטומטי אתם חווים את התודעה של הטעם החמוץ, בזמן הווה, ואתם מרגישים את הטעם על הלשון.למח זה כבר מוכר הטעם של החמוץ וקל לו, אז אתם חווים את התדר של החמוץ, גם בלי שום לימון שטעמתם.

כך זה עובד בין האני שלכם שכבר יש לו את התודעה הספציפית, כי כשאתם משחלפים מהכרה אנושית להכרה אלוקית, אתם יכולים להכנס אל עמקי תודעת המלאות והשפע, שהיא כבר כוללת את כל רבדי התודעה, ותנועות התודעה.

משתוקקים לשנות את מראה גופכם, משתוקקים ליותר הכנסה בכסף, משתוקקים לזוגיות, משתוקקים לבריאות.. עליכם להפוך את ההרגשה הזו, שיהיה קל למח להבין מה אתם צריכים . לפי דרגת האמונה שתהפוך לידיעה, כך יקבע הכלי שאליו אורות אליו ירדו.

***** בסרטון הוידאו:

בסמינר התלמידים לומדים לקיים ואהבת לרעך כמוך, ולחבר את עם ישראל באהבה שלא תלויה בדבר. הם עוברים להיות מצד המשפיע והנותן ולא מהצד המקבל מהבריאה, וחווים ממש ניסים מדהימים. כאן תוכלו לצפות בתלמיד מסמינר מתחילים, המשתף את משתתפי הסמינר, על תהליך שעבר בזמן הסמינר, ועל ההפתעות שהבורא הכין לו בדרך, כאשר עבר השתחלפות מתודעה אנושית לתודעה אלוקית.
.
***** בתמונה:
משתתפי ארבעת הסמינרים, עברו לתודעת הבורא ואחדות השכינה , ותרמו המון תחפושות לילדים בעלי מוגבלות.

.

**** למי ששואל אם ניתן לשתף, אז כרגיל, בשמחה ****
.
תודה למי שהשתתף אתמול במפגש שאלות תשובות אינטרנטי שארך כשלוש וחצי שעות !!!!
לפני שאני יוצאת לתקופה של הגות.

פוסטים דומים