היי אואזיס יקרה יש לי שאלה שמציקה לי כבר יחסית הרבה זמן יצאה לי ללמוד תטא הילינג ושיטות טיפול שונות ואני שם לב שהרבה מטפלים משתמשים שם בשמות כמו הקוסמוס האנקיה האלוקית אלוהאמא ישו בודהה וכל מיני כאלה ורציתי לדעת מה דעתך על הנושא ואם מבחינת תורת הנסתר זה לגיטימי להשתמש בשיטות האלה אם מכניסים את הבורא למשוואה
תשובה:
אוראל יקירי.
על מנת לענות לשאלתך, לפי תודעת הנסתר, יש צורך ראשית להסביר את מבניות “מחשבת הבריאה”.
כשכתוב לנו: “בראשית ברא אלהים את השמים ואת הארץ” , אין הפירוש למילה “בראשית” כפי שמוסבר לנו בבית הספר כפירוש של “בהתחלה” , (למרות שאנחנו עושים מבחנים על אשליה ומקבלים ציונים על מבחני אשליה). אלא המושג בראשית הפירוש האמיתי שלו לפי תודעת הנסתר ביהדות, זה: “במחשבה” .
המילה “במחשבה” זו המילה הראשונה שמתארת תודעה בסיפורי המקרא: במחשבה ברא אלהים את השמים ואת הארץ. וגם פותחת כך את התורה עצמה.
אחד השמות של הבורא שנקרא “אלהים” זה מלשון , “ניהול” , זהו הכח הרוחני של הבורא , שמנהל את ה”נפש” … והוא תחת תנועות תודעה של דין. דין זה לא מלשון , עונש, אלא דין זה התנהלות על פי חוקי האקסיומה של הטבע .
אומנם היהדות סופרת את גיל היקום מבריאת אדם וחוה… ולכן התורה מתחילה באות ב’… אך כל מה שקשור לאות א’, קשור לעולם העליון , ששם אין זמן ומרחב… כי זה הכל רוחניות שאין צורך בזמן ומרחב, כי הכל מתקיים במקבילית.
צורת האות א’ – טומנת בתוכה את הכח הרוחני של חיבור בין עולם עליון לעולם תחתון… י’ עילית=עולם עליון , ו’ החיבור וי’ תחתית = עולם תחתון.
על האות א’ נכתבו מעל שתים עשרה אלף דפים, רק לנסות לתאר את הכח הרוחני שלה והשפעתה בתודעת האדם, ואז הם נגנזו כי המקובל שכתב זאת, הבין שיש עוד עשרים ושתים אותיות, ואין מי שיקרא את כל הידע הזה.
האותיות הן רק הצל, או הצמצמם, במצלמה , שמווסת את האור… כך האותיות עצמן, הן הצמצם לווסת את האור האלוקי מעולם עליון, לעולם הגשמי עד שהוא “מוגס” ומח האדם מתרגם אותו כאותות חשמליים ומייצר הולוגרמה גשמית לחוות עם חמשת החושים. אבל שוב, אין באמת חומר, זה רק הרגשה שיש חומר. המח מתרגם לנו תחושה שיש גשמיות. בדיוק, כמו שנחשוב על לימון צהוב יפה, ואז נחתוך אותו, ונטפטף את כל המיץ על הלשון, כולם ירגישו שזה נורא חמוץ. אבל במציאות, אין לנו לימון אלא רק הרגשה של החמוץ.
אז ככה זה עם כל דבר שהעין רואה, או שאנו חווים, זה פשוט קונספט תודעתי , שהכח הרוחני בו, נותן לנו אשליה לחמשת החושים, שהוא מתקיים. בדיוק כמו חלום.
אחרי שהסברנו שהכל נברא במחשבה בתודעת הבורא, השלב הבא זה להבין שהכל זה אהבה. השם המפורש של הבורא נקרא: “אהבה” . וכעת מחשבת הבריאה, מתחלקת לשני חלקים:
***** מעשה מרכבה = כל סיטואציות החיים שהאדם יצטרך לחוות אותם, שדרכם הוא יחווה, מה זה לא אהבה… נשמה שתעבור במסע שלה ב”מעשה מרכבה” , תהיה בריקנות בתחומי חיים מסויימים… כי מתאפשר לה עם “זכות הבחירה” שניתן לה , לחוות את מה שהיא מזדהה איתו. אם זה עם המחשבות, רגשות, מילים, מעשים, משמעויות וכו’… ולכן האדם יחווה עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני, רק כאן הלמידה של אהבה, או יותר נכון הלמידה של התפרטויות השלם שנקרא אהבה, ילמדו את האדם, דרך החיסרון באהבה.
****** מעשה בראשית = כל סיטואציות החיים שהאדם יצטרך לחוות ושדרכם יחווה אהבה דרך ההתקיימות של האהבה עצמה. והוא יצטרך לייצר אהבה מתוכו ולהשפיע, על מנת להיות מעיין שופע של אהבה, והנביעה של האהבה תיצא ממנו. אז כשהוא יתמלא במתוכו באהבה, רק אז הוא יבין מהי אהבה. אהבה אי אפשר לקבל מאדם אחר, רק ליצר מתוכך, בשביל להרגיש אותה, כשהיא מציפה אותך פנימה, ואז להמשיך להעביר “ואהבת לרעך כמוך”.
כעת לשאלתך, ציינת שמות של כל מיני שיטות , ושאלת האם זה לגיטי להשתמש בשיטות האלו, אם מכניסים את הבורא למשוואה.
אז… כל העיניין הוא שזה לא להכניס את הבורא למשוואה, אלא הבורא עצמו הוא המשוואה.
לא משנה מה השיטה, מה השם של השיטה, או מה הידע, זה הכל מגיע דרך כיסי תודעה שנמצאים במעשה מרכבה, ומשמשים את הסיתרא אחרא, שמתחפש בתוך הקדושה. ומצוין לשכנע אדם באמונות כוזבות שיש לשיטה כזו או כזו כח להשפיע.
זה לא שהשיטות לא עובדות, הפוך, זה בגלל שהשיטות כן עובדות. ודווקא בגלל שהן עובדות, זה גורם לאדם לחשוב שזה האמת לאמיתה.
בגלל שאין עולם פיזיקאלי, זה לא השיטה עובדת על הגוף הפיזיולוגי שגם אינו קיים, או הנפש הנופשת, אלא זה האמונה שהאדם נתן לשיטה כזו או אחרת.
אז לא השיטה עובדת, אלא האמונה שהאדם מאמין שהשיטה תעבוד.
דוד המלך כותב על כך.. “מאין יבוא עזרי” , ושוב זה לא התרגום “מהיכן יבוא עזרי” , אלא ממש, עובדה אקסיומתית, שמהאין , שזה האין סוף, יבוא עזרי. המדע קורא לזה: “פלסיבו” , או שהמח לא מבדיל בין דימיון למציאות.
וכאן זו הבעיה.. לא השיטה או שמות שמשתמשים אנשים, או תנועות כאלו וכאלו, או לחיצות, או מזון כזה או אחר… אלא זה שנשמה שהיא כבר במצבה העל טבעי, שלמה, בריאה, נמצאת בשפע מלא, ולא צריכה שום שיטה להגיע לחזור לטבע שלה.
זה בדיוק כמו קעקוע, שאנשים עושים על עצמם.. להזדהות עם קונספט , או להזכיר להם כל מיני אמונות שהם מאמינים או צריכים לדבוק בזה, שמא ישכחו את הזהות שלהם.
וזה גרוע, כי זו הטבעה תודעתית על קדושה וטהרה, שכשהנשמה יוצאת מהגוף, היא עולה עם כל ההטבעות התודעתיות שעשתה לעצמה.
***** מהן הטבעות תודעתיות
הטבעה תודעתית, זה כל דבר שמשנה את מבניות התודעה של הנשמה הזכה והטהורה. זה יכול להיות אמונות, קעקועים, שמות שהצמידו לאדם, תארים כמו ד”ר, רב, ואפילו מקובל, סטאטוס תודעתי, כנוי לאדם, לשון הרע, וכל דבר שבונה לחלקי התפרטויות הבורא/ הנבראים, גבולות תודעתיים, כי תודעת הבורא היא אור אין סוף. לאור אין סוף אסור שיהיה תבניות תודעתיות שמגבילות אותו, זה נקרא: “הטבעה תודעתית.
נשמה שעולה למעלה עם תבניות תודעתיות, (אין אחד שלא יעלה עם תבנית כזו או אחרת) , צריכה לעבור “ניקיון” בחזרה למצב הטהור שלה, למצב לפני שהיא ירדה לעולם הזה. ולכן צריך לעבוד כל רגע ורגע לשבור תבניות רגשיות, ויזואליות, ותודעתיות… כדי שהבורא יוכל להתעבר בתוך האדם. “ושכנתי בתוכם”.
ברגע שאדם נצמד להטבעה תודעתית, שעושה גבול, כמו אמונה ששיטה כזו או כזו עובדת, ומייחס לשיטה הזדהות או למטפל, מכל סוג שהוא, קוצ’ר, מורה רוחני, הילר, פסיכולוג, רב, וכו’ , זה נקרא “עבודה זרה” … כי הנשמה שוכחת שזה הכל אין עוד מלבדו, ועושה כמה יישיות… ויש רק ישות אחת. לכן הבורא הוא עצמו “ה’משוואה”… ועם הבורא התקשורת נעשית רק על ידי דבר אחד. “אמונה” מתוך ענוה… והמטרה היא להגיע לדבקות… “אילו ידיעתיו, הייתיו” …
כי הבורא רוצה רק דבר אחד, להעניק את עצמו. לא את המתנות שלו, אלא את עצמו. להעביר את תודעת הבורא בנברא, שיהיה השתוות הצורה. כך זה המבניות שלו… רק שזה יתקיים גם בעולם הזה, עד שיהיה גילוי אהבת הבורא גם בגשמי.
השיטות עובדות נפלא, אבל גם אם אני אכריז, שיש לי בבית מרצפה שבנות שרוצות להכנס להריון ולא מצליחות, יעמדו על המרצפה הזו, יכנסו להריון… יש מצב שזה יקרה. כי זה לא כח המרצפה, מכניס להריון, ולא כח המחשבה, אלא זה כח האמונה… אחד היכולות של כח האמונה, זה להתחבר לשדה מורפי, שיגרום לאדם לקבל תוצאה משיטה כזו או אחרת.
**** מהו שדה מורפי.
השדה המורפי הינו רשת תת-גלית של אינפורמציה. זהו הדאטאבייס של הרזונאנס שבני האדם, החי הצומח והדומם שולחים אליו תדרים של תודעות שמאגדות אינפורמציה, מחשבה, תפיסה, החלטה זיכרון וחוויה. השדות המורפיים מאורגנים בתבניות ובתכונות הזכרון בהתאם לרזונאנס/תהודה שלהם. כי בכל דבר, גם באבן שבחצר וגם בעץ שבשדרה שבנויים מאטומים גם בהם, ישנה אינטלגנציה תודעתית. כל אינטלגנציה תודעתית שולחת את המידע שהבריאה סדרה שהמידע ישלח לשדה ספיצפי וכך אחרים שמפעילים את הכח האמונה וההשגה התודעתית, יכולים לגשת כמעט לכל מידע שהם חפצים . או באופן “אינטואיטיבי” או “אינסטינקטיבי.” אם המצאתם שיטה כלשהי, ויצרתם לה תנאים וחוקים, בניתם שדה מורפי בעצמכם. כעת כמה שיותר אנשים ילמדו את השיטה הזו ואת חוקיה , הם יכנסו לשדה מורפי של אותו ממציא השיטה והשיטה תעבוד להם. למה ? כי נוצר שדה מידע תודעתי בתודעת הנסתר זה נקרא: “חופה”, שיצר במימד הגשמי איזשהו ביטוי שניתן להיות מוזנים ממנו.
כנ”ל לגבי מחלות,אם אדם חושב על המחלה שלו, את התדר שלה הוא יקבל מאותו שדה מורפי שנבנה כשמחלה זו הוגדרה על ידי מדען ומיליוני אנשים שחלו במחלה זו , מעלים ובונים בשדה זה את הרזונאנס של תחושתיהם, חוויותיהם, כאבם, הפחדים שלהם וכו’… וכך נבנה שדה מורפי שברגע שאדם שם את תשומת ליבו, הוא מושפע מאותו שדה מורפי שהוא מתנהל דרכו. אחרי הכל, תדר זה לא היה קיים אצל האדם קודם לכן, אך ברגע שהוא התחבר עם המחשבה שלו, לתודעה של “מחלה” , “שיטה” וכו’, הוא משתייך לשדה מורפי שאחרים לפניו העלו בו מידע.
גם כשאדם קורא ספר מסויים, צופה בסרט , בסדרת טלוויזיה ואף שומע שיר וכו’ הוא נכנס לשדה המורפי שלו ומקבל את התודעה של אותו שדה. אך שדה מורפי ישפיע כשאתם מכוונים את תשומת לבכם למהות של אותו שדה. הוא לא ישפיע אם תהיו בדרגת התבוננות של בלי לשפוט ובלי להביע חוות דעה. או במילים אחרות לא תקחו שליטה על שימוש בידע, אלא תהיו בשקט של כל האפשרויות.
ישנם המון ניסויים בתחום השדות המורפיים, והם כוללים סדרה של ניסויים על חולדות שהמדענים לימדו אותם כיצד לצאת ממבוך של מים. ככל שעבר זמן, חולדות במעבדות בכל רחבי העולם היו מסוגלים לעשות את זה מהר יותר ומהר יותר אף על פי שמעולם לא למדו את מה שאותן חולדות במעבדה מסוימת אומנו במשך מספר חודשים , יותר מזה, גם הדורות הבאים של החולדות החלו לבצע ידע זה בלי שיש להם בכלל קשר לחולדות שלמדו את הידע.
אם תדעו כיצד נכנסים לשדות מורפיים שאחרים כבר העלו לשם ידע של כשרונות, פתרונות, שפות וכו’… תוכלו לדעת כיצד לעבוד עם חוק ה Quantum Entanglement/ שזירה קוונטית. זהו חוק טבע שהוא מעל מהירות האור.
גם המדענים יודעים את זה, וכשהם בודקים תוצאות של ניסוי, המדען עצמו לא נשלח להביא את התוצאות, כי הם יודעים שהתודעה שלו תשפיע על תוצאות המחקרים.
כך יוצא, שפלסיבו עובד נפלא, אפילו על אנשים שיודעים שזה פלסיבו… כל השיטות שהאדם נותן בהם אמונה, משתייכות למעשה מרכבה. ואמונה בבורא משתייכת למעשה בראשית.
יש רק את הבורא, שמתפרט לחלקיו בהפרשי פוטנציאלים של תודעה.
וכאן, חשוב מאד, לאדם , לצאת מעולם השקר, עלמא דשקרא, ולהתדבק בעולם האמת, עלמא דקשוט.
אבל זה דורש פוסט.
***** לסיכום:
זה לא משנה בכלל השמות, השיטות, התרגילים… או כל דרך שאדם אחד רוצה להתפרנס מהשיטות שלו, ומוכר “לוקשים” שזה השיטה מרפאה.. כי זה רק האדם שמתנסה בשיטה הוא יקבע אם השיטה תעבוד או לא , לפי איכות וחוזק האמונה שהוא שם בזה, וזקוק לזה באותם רגעים.
כמה פעמים נפגשנו עם רופא חמוד, שחייך וכבר הרגשנו פתאום בריאים? … בלי שעשה כלום, רק שמנו את הבטחון שלנו בו…
לכן צריכים ללמוד להפנות את העדיפות לבטחון בבורא … וזה עובד הרבה מעל ומעבר, כי זה גם ירפא.
אדם צריך להתפרנס וזה חשוב, אם זה דרך שיטה כזו או כזו, זה כבר מסע של הנשמה למצוא את האמת. אך הפרנסה מיועדת לא לעזור למטופל, אלא שהמטפל ילמד להיות בהשפעה. משנה הלב שהמטפל נותן למטופל שלו. משנה הנראות שהמטופל מקבל מהמטפל, משנה האהבה שהמטפל נותן את כל כולו למטופל, . בסופו של דבר, המטופלים יוצאים מהעולם הפנימי של המטפל ומוקרנים לעולם החיצוני של המטפל ,המטופלים הם חלקי מלבוש של הבורא, שיוצאים מהמטפל עצמו, שהבורא שולח לו לעשות איתם תיקוני אהבה, והוא מתקן בסוף את עצמו.
כי בסוף המטען שהנשמה שלו תעלה איתו, יקבע מה היא תחווה בעולם העליון.. שקר שהיא תהיה תקועה בו לנצח, כי התודעה שהתעצבה כאן, תחפש את האשליה, כי זה מה שהיא תהיה על אוטומט, או אמת שיתן לה חירות ולא תהיה מוגבלת בתבניות.
כל עם ישראל היה במעמד הר סיני, שם כולנו עברנו יציאה חוץ גופית, בשביל לדעת את הבורא… לכן, כל נשמה יודעת כבר את האמת. זה נמצא בתוך הזכרון התודעתי, זה מקופל כמו אנטנה. צריכים רק לרצות לחזור ליופי הטבעי.

 

פוסטים דומים