תלמידים יקרים
אנחנו מקבלים פניות לגבי מכתב שמופץ לאחרונה בוואטצאפים מאחד לשני , ואף אני קיבלתי אותו מספר פעמים מכמה כיוונים שונים. כולם שאלו אותי מה אני חושבת עליו.

אחרי שבדקנו את העיניין לעומק, גם בפאן התודעתי וגם בפאן האנושי, ואחרי שראינו שהמון קולגות ורבנים מקובלים גם הם מצטרפים ליוזמה זו, כיוון שזה לא ״פייק ניוז״.

אכן, נפתח “חלון וורטקס” דרך תפילות רבות שנעשות ונעשו , וברחמים רבים מתאפשר לנו לשנות את הגזירה שעתידה להתרחש , אשר התהוותה מהתודעה הקולקטיבית, שהתעצבה על שנאת חינם, לשון הרע, אגוצנטריות וכו’… וכמו שלמדנו, חוקי האקסיומה של רקמת האחדות, שולחים לנו מה שאנחנו שולחים אליה, כי מחשבת הבריאה אמורה להתנקות מידי פעם. היוזמה הזו צריכה להילקח ברצינות.

לאחר שבדקתי באמת לעומק הבנתי שישנם כבר מעל 10,000 אזרחים שהתאגדו כבר.
המקובלים רואים בה יוזמה מבורכת מאד, שקוראת לכל אחד בעם ישראל להצטרף ליוזמה תודעתית להטיית התודעה הקולקטיבית.
זה עבד תמיד ברגעי היסטוריה כשזה נעשה, ויעבוד גם כעת, כשנצליח לבנות מסה קריטית של מספר אנשים.

יש לנו עם נפלא, ואנחנו מתמקדים באור, ולא שופטים את החושך, כי גם אותו צריך, אך כמו שלמדנו, אנחנו לא אמורים להישאר בחושך, אלא להסתכל עליו כרקע לאור. היוזמה הזו נועדה על מנת לגלות את האור מעל החושך. אורות עצומים שכעת צריכים שנעזור להם להתקבל לתוך התודעה הקולקטיבית. ולכן נרקמה יוזמה לייצר כלי קולקטיבי לאור העצום שעומד לרדת על עם ישראל.

אנו למודי ניסיון מכמויות הגשמים שקבלנו, שהיו גשמי ברכה כמובן, אך מכיוון שלא היו כלים לאורות האלו, התרגום שהתקבל היה שטפונות שהציפו וגרמו להמון נזקים.

כתלמידי תודעת הנסתר ביהדות, למדנו שתודעה משנה מציאות ולכן גם אנחנו צוות עינת מים, מיקאל, סיגלית ואני, החלטנו להצטרף ליוזמה, לבנות כלי קולקטיבי לאורות שנועדו לטהר אותנו, פנימה.

השקט שאנו כעת מרגישים , הוא כנראה ״השקט שלפני הסערה״ , בפאן הפנימי, אנחנו נמצאים כעת בחבלי משיח. בתודעת הנסתר זה משול כמו צירי הריון. כואב, לא יפה, לא נעים, אבל בסוף יגיע אור
חדש לעולם.

את תהליך הלידה ומעבר לתודעה גבוהה אנו עומדים לעבור כנראה , נרצה או לא נרצה, אך עלינו לנסות שתהליך הלידה לא יהיה מתוך דין, חס וחלילה מלחמת עולם שלישית, איומים מאירן או אסון , אלא מתוך רחמים וארך אפיים שאנו מסוגלים לעלות בתודעה, בלי התערבות מחשבת הבריאה, שצריכה לעשות לכל עם ישראל אחישנה לצאת מגלות הדעת בקרוב.

דווקא בגלל דאגה , שנרצה או לא נרצה , ילדינו שאנחנו כל כך אוהבים אותם ושומרים עליהם מכל משמר, למעשה עומדים ״לרשת״ את הכאוס שאנחנו עומדים להשאיר להם, בתודעה הקולקטיבית , שתגרור אחריה עוד תוצאות מהתהוות של תודעה אגוצנטרית וקלוקלת.

לכן החלטנו להצטרף, מתוך לקיחת אחריות ולמען הדורות הבאים , ומי שרוצה מוזמן גם הוא להצטרף. מובן שזה לא חובה.

כעת זהו הזמן לנסות לעצור ולהבין את גודל תוצאות ההרס החברתי, האנושי, הכלכלי, הבריאותי שאנחנו עומדים להשאיר לילדינו האהובים להתמודד איתו. (אם לנו קשה כעת, מה הם יגידו)
אם לא תעשה הטיית התודעה הקולקטיבית , ילדינו עומדים לסבול בגלל שאנחנו עומדים להשאיר להם להתמודד עם מחדלינו, הם עומדים לסבול כי מעולם לא לקחנו אחריות למעשינו, לדיבורינו, לשנאתנו בין אחד לשני, למחלוקותינו שלא באמת השתדלנו למצוא להם פיתרון, לשסע החברתי שיצרנו בתוכנו כי לא השתדלנו יותר לכבד את דעת חברינו, למחלות הגופניות והנפשיות שהם עומדים להתמודד איתם כי לא פיזרנו מספיק מחוות עזרה ואהבה, כדור ארץ מזוהם, כי דאגנו רק להנות ולזרוק פסולת בטבע ,כל זה יצר תודעה קולקטיבית שלעתיד תראה עוד יותר את השלכותיה.

אבל אפשר וצריך לנסות בכל כוחינו הנפשיים והפיזיים לשנות את מצב התודעה.

אני מזמינה אתכם להצטרף ליוזמה התודעתית המבורכת הזו
של ״המעוררים … גם אנחנו מצטרפים

** חשוב
זוהי לא המלצה, אלא הזמנה לכל מי שמרגיש שהוא רוצה לקחת חלק בהזדמנות הקולקטיבית של התאגדות עם ישראל ביחד.

** זה לא מיועד למי שחולה או צריך לקחת תרופות

הערה חשובה: למי שמרגיש שיהיה לו קשה לצום, אבל מעוניין להצטרף לתהליך היסטורי כאחד מעם ישראל. בתקופה שלנו ובמצב התודעה כעת, חמישים דטומאה, שיא הנפרדות, ישנן הקלות. גם אם מישהו מאד רוצה לצום אבל לא יכול מבחינת בריאות או קושי לעמוד בשעות הצום- מספיק שיגיד אני עכשיו כל כך משתוקק לשתות את הקפה או לאכול את העוגה או הספגטי, שיגיד, אני לא אוכל את זה כרגע, כי עם ישראל נמצא בחיבור לאחדות, ואני משתוקק להתחבר ביחד לתודעה הקולקטיבית. עצם ההשתוקקות והעקדה של העוגה או דבר אחר שאדם רצה כל כך לאכול באותו רגע, כבר מחברת. אדם גם יכול להגיד, אני עוקד את הסיגריות שלי להיום על מנת להתחבר לתודעה וכו’…

חשוב רק לוותר על משהו מהעונגים של הגוף, על מנת שהרוח תגבר על החומר

זה לא מיועד למי שחולה או צריך לקחת תרופות”

 

 

 

כעת האחריות מוטלת עלינו בלבד,

על העם עצמו!

אם לא נקח אחריות על גורלנו – מישהו אחר יעשה זאת, וכפי שאנו עדים האגואיזם המופגן מסוגל לקבור אותנו.

בימי מרדכי ואסתר היה מהפך בעקבות צום שלושה ימים ששינה את גורלנו מהקצה אל הקצה, וכעת עם ישראל מתאחד שוב.

קיום צום שלושה ימים בהם צמים מעלות השחר ועד השקיעה ובערב ניתן לאכול, כך שלושה ימים ברצף.

                       י”ז – י”ט בתמוז
                         27-29 ביוני

 

אודות הצום 

צום יום מעלות השחר בערך מ 4.30 (מי שישן בשעה כזו זה בסדר)  ועד צאת הכוכבים בערך 20.00 

ניתן לאכול בערב כמה שרוצים ומה שרוצים

 

אתם מוזמנים מי שמרגיש , להפיץ למי שאתם יכולים בארץ ובחו״ל , אם אתם מנהלי קהילות, או יש לכם הרבה עוקבים, הפיצו את זה גם להם… כן ירבו ונתאחד
כאיש אחד בלב אחד


הירשמו לקבל תזכורת לתאריך שהיוזמה להטיית התודעה הקולקטיבית מתחילה וכולנו נחזיק ידיים ביחד

 

[likebtn theme="custom" btn_size="40" f_size="16" icon_size="18" icon_l_c_v="#0a0002" icon_d_c_v="#0a0002" lang="he" dislike_enabled="0" icon_dislike_show="0" i18n_like="אני תומכ/ת" alignment="right" popup_disabled="1" voting_cancelable="0" share_enabled="0" bp_notify="0"]

פוסטים דומים