קריאה ליוזמת הטיית התודעה הקולקטיבית לאחדות עם ישראל

קריאה ליוזמת הטיית התודעה הקולקטיבית לאחדות עם ישראל

Please read this important post

יהודים יקרים בארץ ובעולם

זוהי פניה אישית לכל אחד ואחת מכם מכל עם ישראל, הפניה היא למען ילדי עם ישראל והדורות הבאים.

כעת האחריות מוטלת עלינו בלבד.

מחקרים רבים שנעשו בעולם, מוכיחים שתודעה קולקטיבית , וכח ההמונים, מסוגלים להטות את תוצאות המציאות.  מתוך החוק “עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני”.

התאגדנו כבר כ10,000 איש , אבל אנחנו מנסים ביחד כולנו, להגיע לפחות לשישים ריבוא, שזה ששת מאות אלף יהודים ברחבי הארץ והעולם, לבנות תודעה קולקטיבית, להסרת האיום שעומד בפתח, וגדולי הצדיקים רואים זאת מתקרב.

אם לא נקח אחריות על גורלנו – מישהו אחר יעשה זאת חס וחלילה.

יש לנו עם נפלא, ואנחנו מתמקדים באור, ולא שופטים את החושך, אבל כפי שאנחנו רואים מרחפת מעל ראשנו עננה של איומים מכל עבר.  אם זה איום פנימי ואם זה איום חיצוני , לכן נרקמה יוזמה לייצר כלי קולקטיבי לבנות תודעה עצומה ועוצמתית כמו שאנו היהודים עשינו זאת באירועים היסטוריים בעבר, כאשר עם ישראל התאחד לתודעה קולקטיבית שיצרה אחדות למען מטרה אחת, כאיש אחד בלב אחד.

גם בימי מרדכי ואסתר היה מהפך בעקבות צום שלושה ימים ששינה את גורלנו מהקצה אל הקצה, וכעת עם ישראל מתאחד שוב.

היוזמה לא שייכת לאיזה ארגון או הזדהות, אלא לעם ישראל כולו ביחד, גם בארץ וגם בחו”ל. כל אחד מוזמן להצטרף, ולשתף את יקיריו.

השקט שאנו כעת מרגישים , הוא כנראה ״השקט שלפני הסערה״ , בפאן הפנימי, אנחנו נמצאים כעת בחבלי משיח. זה משול כמו לצירי הריון. כואב, לא יפה, לא נעים, אבל בסוף יגיע אור חדש לעולם.

את תהליך הלידה ומעבר לתודעת אחדות , אנו עומדים לעבור כנראה , נרצה או לא נרצה, אך עלינו לנסות שתהליך הלידה לא יהיה מתוך דין, חס וחלילה מלחמת עולם שלישית, איומים מאירן או אסון , אלא מתוך רחמים וארך אפיים שאנו מסוגלים לעלות בתודעה, להתאחד.

דווקא בגלל דאגה , שנרצה או לא נרצה , ילדינו שאנחנו כל כך אוהבים אותם ושומרים עליהם מכל משמר, למעשה עומדים ״לרשת״ את הכאוס שאנחנו עומדים להשאיר

להם, בתודעה הקולקטיבית , שתגרור אחריה עוד תוצאות מהתהוות של תודעה אגוצנטרית וקלוקלת.

לכן החלטנו לצאת בקריאה נואשת, בואו לא נפספס את ההזדמנות להתאחד, מתוך לקיחת אחריות ולמען הדורות הבאים , ומי שרוצה מוזמן גם הוא להצטרף. מובן שזה לא חובה.

כעת זהו הזמן לנסות לעצור ולהבין את גודל תוצאות ההרס החברתי, האנושי, הכלכלי, הבריאותי שאנחנו עומדים להשאיר לילדינו האהובים להתמודד איתו. (אם לנו קשה כעת, מה הם יגידו)

אם לא תתקיים הטיית התודעה הקולקטיבית , ילדינו עומדים לסבול בגלל שאנחנו עומדים להשאיר להם להתמודד עם מחדלינו, הם עומדים לסבול כי מעולם לא לקחנו אחריות למעשינו, לדיבורינו, לשנאתנו בין אחד לשני, למחלוקותינו שלא באמת השתדלנו למצוא להם פיתרון, לשסע החברתי שיצרנו בתוכנו בארץ ובחו”ל , כי לא השתדלנו יותר לכבד את דעת חברינו, למחלות הגופניות והנפשיות שהם עומדים להתמודד איתם כי לא פיזרנו מספיק מחוות עזרה ואהבה, כדור ארץ מזוהם, כי דאגנו רק להנות ולזרוק פסולת בטבע ,כל זה יצר תודעה קולקטיבית שלעתיד תראה עוד יותר את השלכותיה.

אבל אפשר וצריך לנסות בכל כוחינו הנפשיים והפיזיים לשנות את מצב התודעה.

עם ישראל מזמין אתכם להצטרף ליוזמה התודעתית המבורכת הזו

של ״המעוררים” … גם אנחנו מצטרפים

 ** חשוב

זוהי לא המלצה, אלא הזמנה לכל מי שמרגיש שהוא רוצה לקחת חלק בהזדמנות הקולקטיבית של התאגדות עם ישראל ביחד.

** זה לא מיועד למי שחולה או צריך לקחת תרופות

הערה חשובה: למי שמרגיש שיהיה לו קשה לצום, אבל מעוניין להצטרף לתהליך היסטורי כאחד מעם ישראל. בתקופה שלנו ובמצב התודעה כעת, חמישים דטומאה, שיא הנפרדות, ישנן הקלות. גם אם מישהו מאד רוצה לצום אבל לא יכול מבחינת בריאות או קושי לעמוד בשעות הצום- מספיק שיגיד אני עכשיו כל כך משתוקק לשתות את הקפה או לאכול את העוגה או הספגטי, שיגיד, אני לא אוכל את זה כרגע, כי עם ישראל נמצא בחיבור לאחדות, ואני משתוקק להתחבר ביחד לתודעה הקולקטיבית. עצם ההשתוקקות והעקדה של העוגה או דבר אחר שאדם רצה כל כך לאכול באותו רגע, כבר מחברת. אדם גם יכול להגיד, אני עוקד את הסיגריות שלי להיום על מנת להתחבר לתודעה וכו’…

חשוב רק לוותר על משהו מהעונגים של הגוף, על מנת שהרוח תגבר על החומר

זה לא מיועד למי שחולה או צריך לקחת תרופות”

כעת האחריות מוטלת עלינו בלבד,

על העם עצמו!

אם לא נקח אחריות על גורלנו – מישהו אחר יעשה זאת, וכפי שאנו עדים האגואיזם המופגן מסוגל לקבור אותנו.

בימי מרדכי ואסתר היה מהפך בעקבות צום שלושה ימים ששינה את גורלנו מהקצה אל הקצה, וכעת עם ישראל מתאחד שוב.

קיום צום שלושה ימים בהם צמים מעלות השחר ועד השקיעה ובערב ניתן לאכול, כך שלושה ימים ברצף.

י”ז – י”ט בתמוז 27,28,29 ביוני

אודות הצום

צום יום מעלות השחר בערך מ 4.30 (מי שישן בשעה כזו זה בסדר)  ועד צאת הכוכבים בערך 20.00

ניתן לאכול בערב כמה שרוצים ומה שרוצים

אתם מוזמנים מי שמרגיש , להפיץ למי שאתם יכולים בארץ ובחו״ל , אם אתם מנהלי קהילות, או יש לכם הרבה עוקבים, הפיצו את זה גם להם… כן ירבו ונתאחד

כאיש אחד בלב אחד

הירשמו לקבל תזכורת לתאריך שהיוזמה להטיית התודעה הקולקטיבית מתחילה וכולנו נחזיק ידיים ביחד