פוסט למתחילים..הצעד הראשון לטפס בסולם התודעה הגבוהה: הכירו בכך שאתם הכרה אלוקית

פוסט למתחילים..הצעד הראשון לטפס בסולם התודעה הגבוהה: הכירו בכך שאתם הכרה אלוקית

הצעד הראשון לטפס בסולם התודעה הגבוהה: הכירו בכך שאתם הכרה אלוקית
פוסט למתחילים

***********
הערה: זהו לא פוסט, אלא שיעור תודעה כחלק “מפוסטים שיעורי תודעה גבוהה” .המחברים מחקרים מדעיים רוח ותודעה. ישנם מעל כמאה מאמרים ,רצוי לקרוא מתחילתם על מנת להשיג את הידע שמעל 10.000 איש קוראים . כאן מרוכזים שאלות ותגובות לפוסט זהhttps://www.facebook.com/oazisz/posts/1900314633518740

**************

***עדכון*** צוות ההפקה העלה סאונד מהסמינר שנערך בישראל במשך שלושה ימים.. מצורף קישור לדוגמית של 1:22:33, מהתכנים המלאים של הסמינר. לבאי הסמינר יהיה יוזר וסיסמה שיוכלו להכנס לשמוע את כל התכנים שהם למדו .. מי שלא שמע עדיין מוזמן להאזין כאן https://www.oazis.co.il/sound
———————————————————————————————-

***** הכירו בכך שאתם הכרה אלוקית*****

לא פעם אני מקבלת שאלה כמו זו: “אואזיס, איך מתחילים, אין לי שום ידע בתודעה, לא בפיזיקה קוונטית ואפילו לא במודעות עצמית”.

התשובה היא שבשביל להתחיל את המסע התודעתי, תצטרכו לשנות את כל תפיסת חייכם ואת הראיה שלכם על ההתנהלות של חייכם. וזה מתחיל בלהבין מי אתם, למה אתם כאן ולאן אתם הולכים.

**** שלב ראשון בשינוי התפיסה****

לכם אין צורך בדברים, אלא לדברים יש צורך להגיע לחייכם. אך על מנת שיגיעו לחייכם, כמעט בלי שתעשו מאמץ פיזי, ישנם חוקי הרמוניה ביקום שהכלל הזה עובד איתם.

הכלל הראשון: לדעת מי אתם באמת.

אם לא תדעו מי אתם באמת, לא תוכלו לייצר כלי שימשוך את הדברים שיכנסו לחייכם, בדרך הקצרה הנכונה ובלי סבל והרבה הנאה.

***** אז מי אתם?****

קוראי הפוסטים למדו שאין באמת חומר, ולמען החדשים שהצטרפו לקרוא את הפוסטים, אחזור בקצרה.. אין באמת חומר, כי כל הדברים הגשמיים עשויים מאטומים, וכל אטום עשוי מ99.99 אחוז חלל ריק. אתם גם לא נוגעים בשום דבר, כי זה שאתם יושבים על כסא, זה רק הרגשה שמתקבלת ממערכת העצבים כשהאלקטרומגנטיזם של הגוף שלכם נדחף על ידי האלקטרומגנטיזם של הכסא. גם אין צבעים, כי זהו אור חוזר שנוגע במולקולה , העין קולטת את האור ומייצרת צבע במח, ואין גשמיות מוצקת, כי הכל נמצא בתנועה, המולקולות שבחומר הגשמי, שהמדע היום קורא לחומר “אור קפוא”, ממש מרקדות…מוצקות מתקבלת בהתאם למהירות הפוטונים של האור.. קיר קשה זה מעיד על כך שהפוטונים נמצאים במהירות, עור רך זה מעיד על כך שהפוטונים יותר איטיים. בשני המקרים, זה רק אור.. והיום המדע כבר הצליח ליצר מאור, חומר. הקבלה קוראת לזה “אור אין סוף”. אין באמת נפרדות, כי הכל זה תדרים ותהודות ואנרגיות.. מערכת העצבים אחראית לקלוט את אותם תדרים להעביר למח את האינפורמציה והמח מחלק ומתאים לחמשת החושים שמייצרים לכם תמונת מציאות…אין באמת נפרדות, ומה שמייצר תפיסת נפרדות זה “עור האדם” , על העור ישנם קולטנים שמעבירים מידע למח. אך אם יורידו לאדם את שכבת העור מגופו, ואותו אדם יסתכל על מישהו שנגעו בו, הוא ירגיש כאילו גם נגעו בו.. כי הכל זה שדה תודעה אחד…אתם לא באמת יודעים איך נראה עץ, כי מה שאתם רואים זה רק תוצאה של צורה בזמן שהאלקטרונים מסביב לגרעין האטום מסתובבים במהירות האור, וכדור הארץ גם הוא מסתובב… בדיוק כמו שאתם לא רואים צבעים כי גלגל הצבעים מסתובב ויוצר לכם לבן. למעשה יש רק צבע אחד והוא “שקוף” שמורכב מגלים אלקטרומגנטיים ולפי התכונות של הגלים, המח מיצר את הצבע בתוככם. כל צורה ביקום נוצרת מסאונד. גם המראה שלכם הוא סאונד.. התודעה שלכם התחלקה לשני חלקים.. חצי ממנה עבר הקרשה וזהו הגוף שלכם, חצי ממנה התחבר להיות הנפש והרוח… הכל זה רק יישות הכרתית… אך מיהי אותה יישות הכרתית שמחוברת, ואתם חלקים מהשלם שלה?…תכירו את המושג “הכרה אלוקית”.

**** מהי ההכרה האלוקית?****

קוראים ותיקים כבר למדו שסיפורי התנ”ך, כתובים בשכבות. שכבת הפשט מותאמת לתודעה נמוכה מאד שמתרגמת את העולם כדואלי וחומרי, כמו שלומדים בבית הספר, אך שכבת הסוד והנסתר, מותאמת לתודעה גבוהה יותר, ולמעשה אם שמעתם על כך שבני ישראל עברו במדבר 40 שנה ואכלו מן, מדובר על 40 שערי תודעה שתודעת האדם צריכה לעבור על מנת להשיג את האלוקות ומן זה מזון רוחני.. שזהו אורות/גילויים תודעתיים. כל סיפורי התנ”ך עוסקים במסע ובחלקי תודעת האדם. המושג שבת למשל, זהו השלב של המעבר כשהתודעה עוברת מדרגה לדרגה. שבת מתקיים גם בין חלום לערות, בין העולם הגשמי שהתודעה יוצאת מגוף שנפטר ועוברת לעולם הרוחני ובמימד הגשמי היא מקבלת מלבוש בין ששה ימי חול לשישה ימי חול הבאים ועוד… (מוסבר על כך בהרחבה בקבוצת התשובות שהוקמה בשביל קוראי הפוסטים.) כל ההלכות והמצוות, הינם קודים רוחניים שבונים מבנה רוחני מותאם לתודעה בעת המסע שלה, על מנת שיתקבל דרגה גבוהה שנקראת “השתוות הצורה” / ותיווצר סינכרוניות בין הבורא לתודעת האדם.

גם הסיפור של בריאת העולם בבראשית , מתאר את בריאת התודעה.. תראו את זה כמו קטלוג של רכב, בהתחלה אתם בוראים את הגלגלים, אחר כך את ההגה, לאחר מכן את המנוע וכו’.. עד היום השישי שיצרתם רכב… כך גם סיפור בראשית שטומן בתוכו את סודות בריאת האדם שנמצאים בו עולם החי, עולם הצומח, עולם הדומם ואפילו עולם המלאכים… נמצאים באדם? … נמצאים בכל אחד ואחת מכם. והמרחק מהאלוקות הוא מרחק מחשבה. כן ממש מרחק מחשבה. אך צריכים לדעת איך להגיע למחשבה הזו.. ולא עושים אותה דרך השכל. עושים אותה דרך הלב… הבריאה מאד מאד מתוחכמת. כל אחד יש לו יכולת שכלית, אך הבריאה רוצה את יכולות הלב. המסע הוא פנימי אל הלב. וכל פעם שאתם נכנסים עוד יותר עמוק, משהו נפלא קורה אצלכם.. עומק הראיה ועומק הנראות משתנה והתודעה שלכם מחליפה למציאות שהיא מתבוננת בה עם הלב.

על מנת שההכרה אלוקית שלכם תטפס בסולם התודעות לדרגות גבוהות, שם באמת מתאפשרות יכולות מאד גבוהות בדרגת אלוקות, עליכם להתאים את ההכרה האלוקית לקודים רוחניים שמתיישבים עליה. ביהדות זה נקרא “שכינה” ששוכנת על התודעה… אך התהליך הזה יכול להתחיל, רק כשאדם הגיע לדרגה תודעתית שנקראת “הרגש הזולת”. למה? כי כל מערכת הבריאה בנויה על חיבור בין חלקים. מהדרגה האטומית ועד הדרגה של הגלקסיות וכו’… כל תא בגוף שלכם עובד בהרמוניה ובאחדות… האלוקות תתחבר עם תודעה, רק כשתודעה תגיע להרגש הזולת.

ההכרה האלוקית , היא אותה דרגת חיבור שהבורא מתגלה דרכה בבריאה. למעשה כל אחד ואחת מכם, הוא חלק מאותה מתודעת הבורא השלמה, שצמצמה את עצמה בתוך ה”אני שלכם”.

על מנת שתבינו כיצד הבורא צמצם את עצמו בכל אחד מכם, אני אתן דוגמה ידידותית להבנה.

דמיינו בחור שהוא אבא והוא בן 40 , אותו בחור השיג בחייו שני תארים, נהיה מהנדס, יודע 4 שפות, יש לו ידע עצום והמון תחביבים מעניינים.
לאותו אבא יש ילד שהוא בן 4. כעת האבא צריך לשחק עם הבן שלו שיש לו תודעה של ילד בן 4. מכיוון שהילד רק בן 4, האבא צריך לצמצם את התודעה שלו ולהתאים אותה לשחק עם הבן שלו, שהרי הוא לא יספר לילד על התארים שלו, ולא על הארבע שפות שהוא יודע ולא ישתמש בתכונות שלו כמהנדס וכו’… האבא בשביל לתקשר עם ילדו בן ה4 חייב לצמצם את התודעה שלו שתתאים לסיטואציה. למרות שהאבא צמצם את התודעה שלו שתתאים לשחק עם ילדו בן ה4, הוא עדיין אותו בחור מהנדס, שני תארים , יודע 4 שפות ויש לו המון תכונות שלא יכולות לבא לידי ביטוי עם ילד בן 4.

זה בדיוק מה שקורה בתוך כל אחד ואחת מכם. בתוככם ישנה הכרה אלוקית שצמצמה את עצמה והתאימה את עצמה לדרגת התודעה שאתם מתאימים אותה כל פעם על סולם דרגות התודעה. אך בכל בני האדם, אותה הכרה אלוקית שהיא חלק מהבורא, מתקיימת בשיא הפוטנציאל שלה, ואתם יכולים על ידי הרחבת התודעה שלכם, לקפוץ ולהכיר תכונות אלוקיות שיש בתוככם , כישורים, ידע אין סופי, ולמעשה באדם נמצאת כל הבריאה. גם עולם החיות, הצומח והדומם… אתם הכרה אלוקית שלא עשויה מחומר, כמו שהתפיסה המוטעית שלכם משלה אתכם. כשתודעה לא מיושרת עם התפיסה הנכונה, היא סובלת רבות בחייה, כי היא לא מיושרת עם החוקים ההרמונים של הבריאה… ולא מכירה בניצוץ האלוקי שבה.
הבורא עצמו הינו יישות תודעתית אין סוף (אין לו תבנית או צורה שמגבילה אותו) שכל אותם החלקים מתקיימים במציאות מסויימת והם כבר מחוברים בהכרה ובתפיסת התודעה. בכל המימדים, העולמות והמציאויות.

עד עתה הבורא צמצם את עצמו כלפי מטה, במטרה לחזר אחרי החיבור כלפי מעלה. כעת אנו נמצאים בעידן שהחלקים האלו זועקים להתחבר. כאן בגשמי החלקים כביכול נפרדים, אך הם לא באמת נפרדים, זו רק תפיסת התודעה שמתנסה בעולם הגשמי מפרידה אותם. גם כל הזמנים מתקיימים עבור אותה תודעה אלוקית בו זמנית “אהיה אשר אהיה”. ומושג זה במדע נקרא “סופר פוזישן”

***** מה זה סופר פוזישן*****

מרבית הקוראים למדו על מושג שנקרא “סופרפוזיציה” . זהו מצב שכל הדברים מתקיימים בו זמנית, ואם התודעה שלכם בדרגה שמסונכרנת עם חוקי ההרמוניה, יפתח לה אפילו אפשרות לבחור מה שהיא רוצה לזמן לחייה בצורה הרמונית. גם זמן לא מתקיים והומצא על ידי התפיסה של האדם. אך בפועל, החיים הם כמו סרטון וידאו ביוטיוב. הסרטון כבר קיים כולו. יש התחלה יש אמצע ויש סוף…. אם תעמדו בדקה 22 , זה לא יעלים את דקה מספר 3 שהיא הרבה לפני כן, דקה 3 בסרטון עדיין קיימת.. הסרטון מתקיים והתודעה שלכם פשוט עומדת על מספר הדקות שהיא מתבוננת בהם וחווה את המידע שיש בסרטון. גם העבר שלכם וגם ההווה וגם העתיד, מתקיימים בו זמנית… דבר שמאפשר לתודעה שלכם לקפוץ אפילו למציאות אחרת, או להגיע למצב שההכרה האלוקית שלכם מקבלת הדרכה מדקה 99 מהעתיד… והכל מוכח במחקרים של הפיזיקה הקוונטית… כאן תוכלו לקרוא מאמר למי שמתעניין. http://secondnexus.com/…/physicists-demonstrate-how-time-c…/

עד כאן השלב הראשון.. עליכם לשנות את תפיסת חייכם, ולהבין שבתוככם, שוכנת ישות תודעתית עוצמתית אין סוף ואתם לא סתם בני אדם שחיים בעצב, במצבי השרדות, ושאין לכם יכולות או ייעוד בחיים אילו… עליכם לעלות בדרגת התודעות שלכם ובדרגות הקדושה, על מנת שבאמת תחוו ניסים שמתקיימים בדרגות תודעה גבוהות יותר . עליכם להכיר בכך שאתם הכרה אלוקית שמניידת את עצמה בסולם לפי עוצמות. לא יעזור כמה שתגידו “בולשיט”, המציאות תטפח על חייכם ותוכיח לכם זאת על ידי ייסורים. תנסו גם להתווכח עם העובדה שחומר לא מתקיים והכל זה 99.99 אחוז חלל ריק… אני כאן בבוליביה, ואם ישאבו את הריק שבין האטומים, נוכל כולנו להתחבק.. אם תשאבו את כל ה”ריק” בין האטומים בכל כדור הארץ, הוא יכנס לאצבעון של תפירה.

**** שלב שני בשינוי התפיסה. הוא לדעת מדוע אתם כאן****

אתם כאן כי אתם יישויות שעושות פוטוסינטזה לקודים של אור רוחני שמתקבל במימד הפיזי בצורת מלבוש גשמי. אתם כאן בגלל שההכרה אלוקית שאתם, אמורה למצוא את התכונות האלוקיות שנמצאות בה ולחוות אותם על ידי הוצאה מהכח אל הפועל בחיי היום יום.

לכן אתם הכלי שהאור האלוקי הפוטנציאלי (משמעויות) שנקרא : רכב, דירה, זוגיות, אהבה, עבודה וכו’… אמור להכנס בו על מנת שהבריאה תתבונן דרככם על הגשמיות של הדברים.
לכן אין לכם כלום מה להתפלל לבורא שישלח לכם את הדברים שאתם צריכים, כי זה הדברים צריכים אתכם.. תתחילו להגיד: “זה לא אני צריך את העבודה, העבודה צריכה אותי”, זה לא אני צריך את הזוגיות, הזוגיות צריכה אותי”… כי בלי הכלי שלכם, הזוגיות והעבודה הם רק תודעת פוטנציאל שלא מתגשמת במימד הגשמי.

עליכם לשנות את התפיסה שהעין רואה, שהאוזן שומעת… זו התודעה היא שחווה את זה .. ועל כך יעידו יותר מ55 מיליון איש שחוו מוות קליני והחזירו אותם לספר… כולם מספרים, ראיתי עד אין סוף, שמעתי עד אין סוף, ויש אפילו תודעות שמספרות שנבהלו כל כך שהם קלטו שהם יכולות לנשום בלי הגוף הפיזי. כמו שאי אפשר להגיד שמשקפת רואה, כך גם אי אפשר להגיד שהעין רואה. כמו שאי אפשר להגיד שהסלולרי שומע, כך גם לא האוזן שלכם שומעת.. אילו רק כלים לתודעה במסע שלה כאן.

הגוף שלכם תוך שנה מחדש את כל התאים בכל האיברים.. אז איך יכולה להיות מחלה אם התאים כל הזמן מתחדשים? זה בגלל שיש זכרון תאי שנשאר בזמן שנבנה התא החדש. זכרון תאי, זהו הרגע ששמתם משמעות מסויימת על חוויה שחוויתם. , ולפי המשמעות התא שלכם יתעצב.. משמעויות עצובות , פחד או טראומה, ייצרו זכרון תאי דיסהרמוני שיגרום לתא בחוסר חמצן ותתפתח מחלת הסרטן, שגוררת את הזכרון התאי לתאים החדשים. ( נכתב על כך פוסט, כיצד לסדר זכרון תאי, על מנת להעלים מחלה.)

כל גלגול של התודעה שלכם, מיועד שהיא תמצא תכונות אלוקיות נוספות. אם התודעה שלכם כעת נמצאת בשיעור שהיא אמורה למצוא תכונה אלוקית שנקראת “סבלנות”. הבריאה תזמן לה המון מצבים שידרשו ממנה סבלנות.. בדרך כלל האנשים הכי קרובים יעצבנו אתכם, כי הם באו לעזור לכם למצוא את התכונה שנקראת סבלנות… אם תריבו כל פעם עם מישהו, בסוף זה ימאס לכם ותגידו, טוב אני לא רב יותר, אני מפתח סבלנות ולא מגיב… אותו אדם, שלכם נראה הכי נוראי באותה שניה, היא תודעה שבאה לעזור לכם למצוא תכונה אלוקית ואתם רק מקבלים מתנה יקומית. גם עושים לכם וכך אתם עושים לאחרים. אחרי שמצאתם את התכונה, אתם צריכים להפוך להיות התכונה… להיות הדבר עצמו… זאת אומרת אם גיליתם את התכונה אלוקית שנקראת “חסד”, עליכם להפוך להיות חסד. להיות תכונת חסד, זה לא לדבר על זה, זה לא להפיץ את השמועה על זה , זה גם לא לעשות חסד כשיש אפשרות.. זה להיות חסד. הבריאה תבחן אתכם אם אתם התכונה של החסד. האם תתנו כשאין לכם, האם תענו למישהו ברחוב בזמן שאתם ממהרים מאד.. להיות תכונה אלוקית זה כשמישהו עומד לידך הוא מרגיש את הקרינה של אותה תכונה.. אם התודעה שלכם מצאה את תכונת החוכמה ונהייתם הדבר עצמו, החכמה עצמה, אדם שיעמוד לידכם, פתאום ירגיש שהוא נהיה חכם לידכם… וכו’…

תודעה זו התחברות.. תהליך תודעתי זה התחברות להוויה שלכם לפי עומקים שהיא מסוגלת לחוות. בהתאם לעומק שהיא מחוברת, כך מתגלים לה הארות תודעתיות וסודות יקומיים שיעזרו לה להגיע לאלוקות… כל אדם איי שם חייב להגיע לדרגת תודעת האלוקות.

**** שלב שלישי בשינוי התפיסה. לדעת מהו הניגון שבלב ומהו הגרעין התודעתי שלו****

הניגון שבלב, זוהי נקודה שבשפת “תודעה גבוהה” , נקראת “חתימת הניצוץ”. שאליה מתיישרים הדברים שהתודעה מתנסה בהם. התודעה מתנסה בשני מצבים. התנסות חיצונית, התנסות פנימית.

התנסות חיצונית: כל דבר חדש שתחוו, כל אדם חדש שתיפגשו, כל מאכל חדש שתאכלו, כל משקה חדש שתשתו, וכו’… ייצר לכם רגש ראשוני מסוים, ואת אותו רגש, תבדוק התודעה שלכם האם הוא “מתחבר” לחתימת הניצוץ של ההכרה האלוקית שאתם. על ידי השאלה: האם זה מעלה בה חיוך, האם האדם שהיא נמצאת לידו משרה עליה שלווה, האם החוויה שהיא עוברת מחזקת או מקדמת אותה וכו’… אם האדם מקבל חיוך רגשי, זה שייך לניצוץ האלוקי שלו… ואם הוא פתאום הרגיש כבר בפעם הראשונה, לחוץ ליד אדם מסויים, חוויה מסוימת שלקחה ממנו כוחות… זה לא שייך לניצוץ האלוקי שבו וכנראה שייך לניצוץ אלוקי של אדם אחר שהמסע שלו הוא אחר. התנועה שלכם צריכה להיות בתודעה.

התנסות פנימית: כל דבר חדש שאתם תחוו פנימה עם עצמכם שיעלה לכם חיוך, תשוקה ותרצו לחוות אותו גם אם הוא קל וגם למרות הקושי שבו, זה שייך לניצוץ האלוקי שבכם.
אם מצאתם שאתם סובלים ממשהו חוויתי שאתם עוברים, זה בגלל שהפרתם את חוק האחדות, גם בדברים שאתם אוהבים לעשות. (נכתב על הנושא פוסט)

***** מהו הגרעין התודעתי****

הגרעין התודעתי של הניגון שהלב, זהו הרגש הראשוני שגרם לתודעה שלכם להבין שהיא לא תלויה בשום דבר ובאף אחד חיצוני.

אם לא חוויתם את אותו רגש ראשוני , לא תוכלו לצאת לעצמאות ולהתחיל לטפס עם ההכרה האלוקית בסולם התודעה…

על התודעה שלכם להתנתק בתלות שהיא נותנת בדברים חיצוניים ולהתחיל לקחת אחריות על ניהול חייה…אין הכוונה להתנתק מהחומריות, להיפך תשיגו כמה שיותר חומריות, אך המבחן האמיתי, אם התודעה שלכם פתחה תלות בחומר ובגשמיות, כי זה אשליה, והבריאה תפוצץ לה את התבנית ואת רשימות המכולת שלה, כי אין להכרה אלוקית תבנית. כלום לא שייך לכם, לא הדירה, לא הרכב, גם לא הילדים, זה שייך למי שמאפשר לתודעה שלכם להתנסות במסע כאן. השלב החשוב ביותר זה לצאת מהגריד. צעד חשוב שניתן לעשות למשל בשביל להרגיש את הגרעין התודעתי שיגרום לכם לעצמאות, הוא לגדל לעצמכם את המזון שלכם.

הבורא רק מאפשר להעניק מכל האור/גילויים לתודעה, שזה למעשה מה שהיא צריכה… הבורא מעניק לכולם אותו דבר.. ההבדל היחיד הוא בכלי שאתם מייצרים בכדי שאותו אור יכנס ותהיו מאושרים בחייכם בכל התחומים… חלק יש להם כלי של כוס קטנה, חלק יש להם כלי של דלי מים, חלק יש להם כלי של גיגית גדולה.. כל אור שנכנס, זה בהתאם לכלי שאתם מכינים לקבל מהאור שלכולם הוא אותו דבר.

הבריאה לא מתערבת לכם במה אתם חווים… אם תודעה תשב ותפחד מהתלות בבנק והחובות, עבור הבריאה זה רק אימייל של תודעה שרוצה להתנסות במימד הגשמי במחשבות שהיא מייצרת ומחברת להם רגשות.

המח לא מבדיל בין דימיון למציאות, ואם הצלחת לשכנע את המח שלך במשהו, הוא ייצר לך את המציאות הזו.. כי אתם הכרה אלוקית והכלי של המציאות זה המח שמייצר הולוגרמה תלת מימד אך בתוך הגוף.

**** מדוע יש אפלה ותחושת ריקנות, והאם באמת מטרתה הסופית זה להחשיך?****

על האפלה… נכתבו כבר מספר פוסטים על הנושא. אך בדרגה גבוהה יותר ,האפלה היא דבר נצרך על מנת שהבריאה תתקיים… ה”חושך” אמור לשמש כרקע לאור… בבריאה החושך נחוץ כי הוא מינוס והאור הוא + ורק מינוס ופלוס ביחד מייצרים חשמל.. הבריאה כולה עובדת לפי מודלים של התכווצות והתרחבות. אפילו הגוף שלך מתכווץ ומתרחב כשהוא נושם. מודל זה נמצא בכל העולמות… החושך נחוץ, כי הוא מייצר כלים ריקים שאמורים לייצר ריקנות על מנת שחוק יקומי חשוב יפעל : “היכן שריק מתמלא” וחוק החיזור נקרא ביהדות גם “תפילה”…. בנסתר פעולה זו נקראת “חיזור”… הכלי צריך לחזר אחרי האור.. מהסיבה שאם האור יחזר אחרי הכלי, האור מאד גבוה ולכן הוא יכול לנפץ את הכלי.. לכן הכלי מחזר אחרי האור לפי ההתקדמות של קצב ההכלה שלו… לכן התודעה היא שצריכה לטפס אל האלוקות והאלוקות בהתאם מתיישבת על התודעה לפי דרגת החיזור. התודעה ירדה למטה למטה רחוק מהאור, כי ידוע שכמה שהאדם רחוק ממשהו, הוא יותר רוצה אותו. כך התודעה רחוקה מהאלוקות ומלאת כיסופים אליה שיגרמו לה לחזר אחרי האלוקות.

אף פעם לא הבנתי מדוע אנשים לחוצים כל כך לעבוד בשביל מזון, שהרי רב המזון ניתן מהבריאה בחינם לאדם. אם תפעלו נכון, גם תפתחו את הניגון שבלב וגם תרגישו סוף סוף את הצעד הראשון לעצמות כהכרה אלוקית שיכולה להתחיל לטפס בסולם התודעה.

***** כיצד מייצרים את הגרעין התודעתי לעצמאות אלוקית*****

פשוט מאד… הכינו לעצמכם גינת ירק…. עדיף אורגני… קנו עגבניה אחת אורגנית, חתכו אותה לפרוסות, ושתלו בתוך עציץ… תוך זמן קצר, יצמח לכם שיח עגבניות. קחו חסה שכבר אכלתם את כולה ונשאר רק החלק התחתון, שימו אותו בכוס מים שיצמיח שורשים… שתלו אותו בעציץ, מובטח לכם שכל 15 ימים יש לכם חסה אורגנית חדשה. אותו דבר עם גזר, שום, בצל, וכו’.. האינטרנט מלא בתוכן כיצד ליצר לעצמכם עציצי ירק ממזון שאתם כבר אכלתם ונשארו ממנו שאריות…
עשיתם את התהליך הזה.. יצרתם ממש ניגון שבלב של עצמאות… של אי תלות בכסף בשביל מזון או בעבודה ותהיו רגועים שהבורא הכין תשובות לכל דבר… ואם תצחקו שזה בכלל חינם, גם לא תהיה לכם תלות בתרופות…. חברים להתעורר, כולכם הכרה אלוקית שרוצה להכיר את עצמה…

לסיכום:
נכון, החיים מלחיצים, אנשים נכנסים לדכאון, אנשים שרויים בעצבות, אנשים חיים בפחדים, אבל מאחורי כל זה עומדים חלקים של הכרה אלוקית שפשוט זועקת להתחיל לעלות בסולם התודעה ולעבוד לפי חוקי ההרמוניה שמקיימים אותה.

בתמונות:
משתפת מהקוד התודעתי אצלי …. אוכלת חסה, ישר צומחת חדשה, אוכלת תותים, שותלת חלק בגינה, ואפילו נמאס לי לקנות כל הזמן קופסאות של מיי קוקוס, שאילו הם המים הכי נקיים מהטבע שהבורא הצפין.. אז הבאתי עץ קוקוס…

חברים, לא צריך גינה.. כמעט בכל עציץ ניתן לגדל עגבניות, מלפפונים , חסה, פלפלים וכל כך הרבה ניתן למצוא באינטרנט מאנשים שהחליטו לקחת אחריות על חייהם. תנו לאני שלכם מתנה לגלות מיהו באמת… צאו לעצמאות בצעד קטן.. והתחילו עם מזון בעציצים.

***** למי ששואל אם ניתן לשתף את הפוסט … בשמחה *****

תגובה אחת

  1. בת שבע רותם הגב

    קראתי שוב את השיעור בתודעה שלך אואזיס יקרה.
    תודה תודה תודה מעומק הנשמה!

השארת תגובה