שיעור וידאו מס' 2 – מחלות וריפוי לפי תודעת הנסתר ביהדות

שיעור וידאו מס' 2 – מחלות וריפוי לפי תודעת הנסתר ביהדות

 

שלום לכולם.
זה שיעור וידאו שני.
הפעם אנחנו נדבר על נושא כאוב מאוד שנקרא מחלות.
המון אנשים פנו אליי בנושא הזה ושאלו : אואזיס למה יש כל כך הרבה מחלות?
אז קודם כל צריך להבין מהי מחלה, מחלה זה בא מלשון חלל, כי ההכרה האלוקית שאמורה להיות מלאה באור , שאור אמרנו פעם שעברה , שאור זה גילוי , נוצרים בה חללים כי ההכרה האלוקית לא מתקדמת בדרגות התודעה שלה.
אנחנו חושבים שמחלה מגיעה משבוע , פתאום, זה לא ככה חבר'ה, זה ממש ממש לא ככה.
מחלה היא שקלול של מידת האמת של האדם בקשר לרגשות שלו ,בקשר לתחושות שלו,
למחשבות שלו ועד כמה הוא באמת חי וקרוב לעולם האמת שלו.
אנחנו נמצאים היום בתקופה שנקראת אחישנה. חלק נמצאים בתקופה שנקראת בעיתה.
אני רוצה להסביר מה ההבדל בין שתיהן.
אנשים שנמצאים בתקופה שנקראת בעיתה מלשון עת, עיתים , זמנים מקבלים שיעורי חיים שנקראים ייסורים.
ייסורים, זה לא, ואני חושבת שדיברנו על זה פעם שעברה, זה לא מלשון לסבול אלא מלשון להסיר את מה שמסתיר להכרה האלוקית להבין שהיא ניצוץ אלוקי ולהבין שהיא בכלל צריכה לחיות בעולם האמת והיא עדיין חיה באשליה , ואז אותם אנשים שלא היו מחוברים למידת האמת שלהם, לעצמות האמת שלהם, מקבלים בתקופה של היום את השקלול . ממש שקלול של המחשבות שלהם במשך שנים , את הרגשות שלהם במשך שנים , את ההתחברות למידת האמת במשך שנים
ופתאום אנחנו רואים מגיפה של אנשים שהבריאה, ממש יש זמנים מסויימים שידועים בתודעת הנסתר שעושים שקלול לעד כמה האדם היה שמח בתקופה הזו, עד כמה האדם חשב מחשבות חיוביות בתקופה הזו, עד כמה האדם התחבר לרגשות שלו באמת, עד כמה האדם נתן לאחרים לעשות עליו מניפולציה, עד כמה האדם שיקר לעצמו, וכל הדברים האלה, וגם עד כמה האדם אהב אחרים וכו' וכל הדברים האלה מקבלים שקלול , שהשקלול הזה למעשה בונה סינפסות במוח ועל הסינפסות האלה יורדים אורות מעולמות עליונים ובודקים – על כל הגוף. כל הגוף הוא תודעה שהוקרשה . וכל איבר יש לו מידת אמת מסויימת , יכול להיות שנדבר על זה בשיעורים מתקדמים יותר, כי באמת אנחנו רק התחלנו פה. אבל כל איבר מקבל את השקלול ואם אדם לקח דברים ללב הוא יהיה חולה בלב או באזור הלב . והמון הנשים שחולות בסרטן השד זה נובע מזה שהן לא היו מחוברות למידת האמת של הרגשות שלהן, של הרצונות שלהן ,של הביטוי שלהן ולקחו את זה לאזור הלב ושמה זה התיישב , ועוד כל מיני לא נתחיל להכנס פה עם מחלות , זה פשוט מכנה משותף של שקלול שאנחנו נמצאים היום בתקופה כזאתי.
אחישנה – זוהי תקופה. אותה תקופה. חלק עוברים בעיתה וחלק עוברים אחישנה.
אחישנה זו תקופה שבה אנשים מקבלים את שיעורי החיים שלהם בדרגות של המידות שהם השיגו והם לומדים להשתמש בהם, רק מה כולם יעברו את אותן שיעורים אחישנה פשוט מחיש את אותם שיעורים. ובעיתה בעת שהיו צריכים לקבל.
כל האנשים כרגע עוברים את השקלול הזה.
אז מי שהיה עד עכשיו בתדרים מאוד נמוכים השקלול שלו יצא נמוך ,אתם תראו שהוא נמצא בסטטיסטיקה.
וזה לא קשור לזה שהאדם שמר על הבריאות שלו מבחינה תזונתית – שכחו מזה, אתם יותר מדי נותנים כח לעולם הגשמי, אני לא אומרת אל תחיו בעולם הגשמי – אני אומרת אל תתנו תלות בעולם הגשמי.
גוף האדם מתחדש כל הזמן בתאים חדשים . תוך שנה יש לכם גוף חדש לחלוטין.
איך יכול להיות שתוך שנה שהגוף חדש ועדיין יש מחלות ?. זה נקרא זכרון תאי . וזכרון תאי זו תודעה. ושאדם נמצא בתדר נמוך והתאים מתחדשים ונבנים זה כמו בית חדש אבל עם אותן יסודות רעועים וחומרי גלם לא חזקים . למעשה זה המשמעויות שהאדם נותן , ואין טוב ורע. אין טוב ורע. בעולם הגשמי הזה , בייחוד בתודעות שנמצאות בדרגת חיבור ותרגום של שיפוטיות, זה נובע על פי אינטרס מתאים לי או לא, משרת אותי לא משרת אותי , ככה האדם קובע אם זה טוב או רע.
בבריאה אין טוב ורע, יש הרמוניה או דיסהרמוניה , יש מידת האמת או מידת השקר.
ורוב האנשים שחולים זה נגרם מזה שנוצר להם חללים של גילויי אורות, הם פשוט לא מתקדמים בתודעה , ואז בא הבורא, שהבורא למעשה זאת יישות חושבת מרגישה, יודעת , מודעת ונמצאת בכל אדם ובכל דבר, בכל התודעה הזו .רק מה בהפרשי פוטנציאלים בשיעור קודם הסברתי זה כמו
קרח מים ואדים על פניו כל אחד נראה שונה אבל זה עדיין H2O
אז גם בהפרשי פוטנציאלים בין דרגות של תודעה, שתודעה זה התקרשות הגוף שלכם, גם פה נמצא הבורא, אבל כמה שהאדם מחובר עם התודעה שלו למידת האמת הוא עולה בדרגות התודעה.
ומי שרוצה להבריא את עצמו ,ולהבריא זה מלשון בריאה, להעלות בחזרה לעולם הבריאה, שם נמצאת הבריאות, לא בבתי חולים ולא בקופות חולים , זה להסיר את השקרים.
והצעד הראשון בשביל להסיר את השקרים ,זה לעמוד מול המראה, ממש לעמוד מול המראה, להסתכל בעיניים ולהגיד : אני שקרן, אני שקרן, אני שקרן, אני שקרן, אני שקרן, אני שקרן, אני שקרן, אני שקרן, אני שקרן, אני שקרנית, אני שקרנית, אני שקרנית, אני שקרנית.
פשוט לעמוד ותראו מה יקרה לכם בגוף אל תחשבו הנשמה יודעת במדויק את עולם האמת שהיא אמורה לחיות בו.
כי אמרנו גם שיעור הקודם, אני לא באמת יושבת על כסא , אם כל הגוף שלי בנוי מאטומים וכל אטום בנוי מ- 99.99999% חלל ריק, וסביב גרעין האטום יש לי את האלקטרונים שמסתובבים במהירות האור, אז כל אלקטרון דוחה אלקטרון אחר , אז אלקטרונים מהכיסא דוחים את האלקטרונים מהגוף שלי ואני איפשהו באוויר, באיזה אולי 2 מ"מ באוויר. אתם לא באמת נוגעים במשהו.
וכמה שתלמוד את חוקי האמת של עולם האמת ,אתם תראו איך אתם תתחילו להבריא, אתם תתחברו לעולם הבריאה.
ואני אמליץ מאוד לראות את הוידאו של אניטה מורז'אני , שהיו לה 40 גידולים בגוף, והיא נפטרה, היא חוותה מוות קליני, עלתה לעולם עליון הראו לה כמה התודעה שלה נהרסה מזה שהיא שמה את עצמה אחרונה, מזה שהיא נתנה לאחרים לעשות עליה מניפולציה, מזה שהיא חיה בשקרים שלה בעולם הגשמי ולא התחברה למידת האמת בכל איבר בגוף. שכל איבר בגוף יש לו מטרה הוא נועד לשרת מידת אמת מסויימת. יד ימין נועדה לשרת חסד , יש ממש ממש איברים שיש להם יעוד לעשות משהו, ולהתחבר למידת האמת שמהם הם ממש ממש עשויים , אלו הם איברי מחשבה.
שיעורים הבאים זה דברים יותר מתקדים אנחנו עוד נדבר על הדברים האלו.
אבל אניטה מורז'אני ברגע שהראו לה את עולם האמת . ואמרו לה הלו, הכרה אלוקית, ניצוץ אלוקי, רוצה להיות בריאה? תלמדי פה ותחזרי לגוף שלך , עם כל הידע שאת צוברת פה, ושמה אין זמן, אז בתק אחד כל הידע הזה נכנס בה , התודעה שלה השתחלפה להכרה אלוקית מהכרה אנושית , חזרה לגוף ותוך 4 ימים נעלמו לה 40 גידולים.
אז השלב הראשון באמת בשביל לצאת ממחלה זה להבין שאתם משקרים לעצמכם, לרגשות ולתחושות ולדברים שאתם אומרים לעצמכם ומשכנעים את עצמכם, כי מחלה זה מלשון חלל, אין , אתם לא מקבלים חמצן, ואי אפשר לעבוד על הכרה אלוקית, אי אפשר, שכחו מזה! העולם בנוי על לעבוד על מידות האמת. וזה שאדם חושב שלא רואים אותו, לא שומעים מה הוא חושב, לא יודעים מה הוא מרגיש. הוא משקר לעצמו.
האח הגדול הוא שום דבר לעומת האבא הגדול.
מאוד חשוב להבין שאין דבר כזה שנקרא מחלה. יש חלל. וצריכים להתחיל למלא את החללים האלה, אדם שנכנס לדכאון שזה בתודעת הנסתר נקרא : דכא – ד. כ. א. זאת תודעה שנמצאת בחיבור הכי נמוך שיש ויש לה מנגנון השמדה עצמית שנקרא התאבדות. והתודעה הזו נמצאת בדכאון בגלל דבר אחד, היא הפסיקה לשאול, ואדם שרוצה להתחיל לחיות ורוצה ולהעלות בדרגת התודעה הוא צריך להתחיל לשאול – תראו כמה זה פשוט  לבחור שאלה אחת, ולא לענות עליה, אבל השאלה צריכה להיות מתוך הלב שלכם, השאלה צריכה לנבוע מתוך הפנימיות הכי הכי הכי עמוקה שלכם וזאת צריכה להיות שאלה שאף אחד אף פעם לא נתן לכם עליה תשובה.
כי כל אדם נולד עם איכות מסויימת , שהוא צריך להוציא אותה למען כל הבריאה.
אין דבר כזה שנקרא יעוד לפי מקצוע יש איכות ספציפית , שכל אדם מחזיק אותה.
אדם אחד יכול להצחיק אדם אחר, ואדם שני לא יכול להצחיק את אותו אדם.
אדם אחד יכול לנחם אדם אחר, ואדם שני לא יכול לנחם את אותו אדם
אם תמצאו את מה שאתם טובים בו והאיכות שבכם ותתחילו לשכפל אותה אז אתם עושים את היעוד שלכם.
וזה רק על ידי שאילת שאלות. לשאול שאלה ולהחזיק אותה במחשבה ולהחזיק אותה בלב ולא להרפות ולא לנסות למצוא תשובות, הפוף, הפוך! הבריאה רוצה לתת לכם תשובות, היא תשלח את זה בצירופי מקרים, בחלומות, בשיר , בטלוויזיה – פתאום פק יש לכם הארה, אור זה הארה, זה מלשון הארה , ואם אדם חולה אז זה אומר שאין לו הארות , אין לו הארות על החיים נקודה ואז משקללים לו כמה הארות הוא אסף, בסדר, דרגות הכלים שהוא יצר ככה דרגות האור שירד עליהם
וכלי נוצר על ידי שאלה . שאלתם שאלה – אורות של הבורא כל הזמן מחפשים על מה להתיישב, כל הזמן, הם מחפשים כלים, שאלתם שאלה יצרתם כלי מגיע אור, שזה גילוי, שזו הארה , טלאק זה מתיישב על הכלי ופתאום יש לכם איזו תובנה שלא היתה לכם קודם.
הכרה אלוקית שחיה בעולם כזה של מחשבות , כי הכל אנחנו מטיילים בעולמות של מחשבות , כל הדברים שאתם רואים פה אתם חיים למעשה בעבר ,שמישהו כבר חשב אותם , וההכרה האלוקית מתבוננת עליהם . כי אמרנו אין באמת חומר יש הקרנה שהיא מוקרנת להכרה האלוקית בהולוגרמה שכביכול נקראת חמשת החושים .
כמה שאתם תבינו שכל הדברים שמסביבכם זה מחשבות שהוקרשו, תגלו פתאום – רגע, איפה מחשבה שלי הוקרשה? מה אני עשיתי פה? מה אני תרמתי? המקרר הזה זו מחשבה של מישהו אחר, השולחן הזה זו מחשבה של מישהו אחר, הכסא הזה מחשבה של מישהו אחר. מה תרמתי? מה עשיתי ? ואתם לא צריכים להציל את העולם חבר'ה אתם צריכים למצוא תכונה אחת, תכונה אחת שהיא משפיעה על אחרים, וזהו , ואתם תראו איך המחלות האלו מסתלקות כלא היו, זה יותר פשוט ממה שאתם חושבים, ואתם מדברים גם עם מישהי שעשתה את זה אם לא הייתי עושה את זה לא הייתי כאן.
הכרה אלוקית צריכה להתחיל לשאול ,וכשהבריאה רואה שהכרה אלוקית מתחילה לשאול היא כל הזמן מחפשת להביא תשובות להוריד למטה, זה נקרא שהבורא רוצה לעבור לגור בדירה בתחתונים בעולם הזה . בשביל זה אנחנו מכינים כלים.
אז השלב הראשון בשביל להניע את התהליך לצאת ממחלה, זה להתנקות מהשקרים, זה קודם כל להיות מודעים, מודעים שאת משקרים , עזבו לאנשים אחרים, עזבו לעצמכם – לעצמות שלכם להכרה האלוקית שחושבת שהיא חיה בעולם שאפשר לגעת פה, בעולם שהכל נפרד זה נקרא תודעת בדידים, אין באמת תודעת בדידים, דיברנו על זה, שיש אנטנות על עור האדם ואם מורידים את האנטנות האלה ואני נוגעת באדם אחד והורדתי לכולם את העור , כולם מרגישים שאני נוגעת בהם גם .
ומה המתנה היפה שאתם יכולים לתרום לבריאה בחזרה? זה נקרא נוירוני אמפתיה.
נוירוני אמפתיה זה אומר שאם לקחתי עכשיו תפוח ומישהו הסתכל עליי והזדהה איתי , נרשם אצלו שהוא לקח גם כן תפוח ביד ימין . תחשבו כמה מתנות אתם יכולים לייצר עם נוירוני אמפתיה מול קהילה שלמה שמתבוננת בכם , מול אדם אחד שנמצא לידכם ,ואתם עושים דבר מסויים של השפעה מייד נדלק אצלו במוח אותו דבר והוא עושה בהשפעה לאדם אחר .
פה אנשים שהם בדרך כלל נמצאים במצב של חשכה זה נובע מזה שהסינפסות במוח אצלהם הפוכות . מה זה נקרא הפוכות? הכרה אלוקית אמורה להיות כל פעם משפיעה, היא אמורה להיות דומה כמו שהסברתי , עם היהלום גדול והיהלומים קטנים – אותם תכונות , והתכונה של הבורא היא כל הזמן משפיעה כל הזמן נותן נותן נותן ולא מבקש שום דבר ולא מקבל שום דבר, אותו דבר האדם צריך להיות לתת ולתת להשפיע ולהשפיע ויוצא בסוף שנבנות לאדם סינפסות שונות במוח מזה שהוא נמצא בהשפעה. כי אדם שנמצא בקבלה, כמו בחורה למשל שנותנים לה איזה טבעת יהלום והיא יואווו מתלהבת , מתלהבת , הסינפסות נבנות אצלה במוח מקבלה.
אתם רוצים להעלות בדרגות של תודעה ולעשות השתוות הצורה צריכים להתחיל לבנות סינפסות של השפעה , ולמעשה כל ,כל האנושות אמורה להגיע לזה, בגלל זה אנחנו היום נמצאים בתקופה שאנשים מתחילים לקבל שיעורי חיים בבת אחת הבורא לא בוחל באף אחד, עושה שקלול ומחבר הרגשי לב , עושה שקלול ומחבר איפה האורות על מי צריך לרדת, מי יכול להתחבר למי, היום אנחנו בתקופה הזו , זה נקרא אחישנה.
ויש שני דברים שהמקובלים מדברים עליהם היום, בטח שמעתם את המושג, מלחמת גוג ומגוג.
מלחמת גוג ומגוג יכולה להיות בשני דרכים: או גוג ומגוג שזה טילים, טילים ממש, פצצות אטום שאנחנו לא רוצים להגיע לזה או מלחמת הגיגים זה העלאה בתודעה.
ואנחנו מתחילים להרגיש ברחבי העולם, אני מסתובבת המון ברחבי העולם, בשלוש שנים האחרונות הייתי ביותר מ-15 מדינות , מרגישים שהתודעה הקולקטיבית מתחילה להעלות אך אנחנו עדיין נמצאים בדרגה שנקראת 50 דטומאה בתקווה שאנחנו נעלה ויש דרגה מסויימת שברגע שהתודעה הקולקטיבית של עם ישראל עולה החושך נעלם. וזה דורש עוד שיעורים.
אז חבר'ה קודם כל בשביל להתעורר מעולם האשלייה, עוד פעם אני לא אומרת שלא תקנו רכבים, הפוך הפוך הפוך , אתם צריכים להשאר בעולם הגשמי, אבל להוריד את המשמעויות של עולם האמת לעולם הגשמי – שהכל זה אחד, שהכל אהבה שלא תלויה בדבר, שהכל זה שפע , שהכסא מאפשר לי לשבת, שהקירות מאפשרות לתמוך בחלונות, ש… אינסוף – אם רק אתם יודעים איך להתבונן. ולזכור שהדייר שנכנסתם לדירה שלו הוא טוב ומיטיב , אתם תתחילו לקבל תרגומים אחרים גם בשיעורי חיים שלכם , אתם לא תסבלו, אתם תראו שכל דבר שקיבלת / עברתם קיבלתם מתנות. כי יישות שהיא רק טוב ומטיב היא לא יכולה להוציא שפע אחר שהוא לא טוב ומטיב אם היא רק זה התכונות שלה, ואיך אתם אתם יודעים שזה רק טוב ומטיב? כי אם אתם עושים רע לאדם אחר רע לכם עם זה ואם אדם אחר עושה לכם רע גם רע לכם עם זה, לא משנה איך שתסובבו, הכרה אלוקית יודעת את המקום שלה.
אז שיעור שעבר קיבלתם תרגיל אני אשמח לראות מי חווה, מה חווה, ואפילו לכוון. אני עדיין נמצאת בהגות עד אוקטובר, אבל מדי פעם אכנס לענות , ואם יש שאלות אתם מוזמנים . נשתמע..