לבקשתכם , נפתח ברגעים אילו לרישום סמינר יסודות בתודעת הנסתר הקדומה ביהדות.

לבקשתכם , נפתח ברגעים אילו לרישום סמינר יסודות בתודעת הנסתר הקדומה ביהדות.

**** לבקשתכם , נפתח ברגעים אילו לרישום
סמינר יסודות בתודעת הנסתר הקדומה ביהדות.
מרכז דביר – ארי-אל . בהנחיית אואזיס.

נושא התודעה הולך ומתפתח ברחבי העולם. אך לא באמת מוסברות היכולות התודעתיות שפתוחות בפני האדם.

המדע כבר מוכיח לנו שעוד לפני שהזזנו את יד ימין, נרשם לנו במח שש שניות לפני כן שנזיז את יד ימין, עוד לפני שראינו שאנחנו מזיזים את יד ימין. בטח שמעתם את המשפט ” הכל ידוע והרשות נתונה”. אכן, כך.

אם למדתם עד עתה שיש לכם אפשרות לקבוע מה תחוו בחייכם, איזו מציאות תבראו לעצמכם , שאתם אילו שלוקחים את ההחלטות לידיים שלכם, קראתם ספרים וראיתם סרטונים על מודעות או ניהול תת המודע והכניסו לכם לראש שאתם אילו שמנהלים את התוצאות של חייכם. אז מומלץ לצאת מהאשליה הזו. כל מחשבה, רגש, דיבור או מעשה, כבר נרשם מראש עוד לפני שאתם מודעים לכך. ולא רק זה, המדע כבר מוכיח לנו שאפילו ניתן לשמוע את המחשבות שלנו, או מה אנחנו עומדים להגיד עוד לפני בכלל שדיברנו או נהיינו מודעים לכך.

אם כך, איך באמת מתנהלים בחוקי בריאה שהכל נקבע לנו מראש?

התשובות מופיעות לנו בספרי המקובלים ובזוהר.

המושג תודעה, איננו חדש כלל. על תודעה אנו יכולים לקרוא כבר בספר היצירה שכתב אברהם אבינו, או כשכתוב לנו בסיפור המקראי “אדם ידע את חוה” . כל סיפורי המקרא עוסקים בתודעת הנסתר, וברובד הסוד מצפינים המון סודות שמי לא יודע אותן, קורא את סיפורי המקרא כסיפורי היסטוריה, אך גם הזוהר מזהיר את הקוראים, לא לקרוא את סיפורי המקרא כסיפורי הסטוריה.

למעשה סיפורי המקרא, הם הקודים שבוראים את העולם הגשמי שאנו חיים בו. ממש כמו שפת תכנות, ולכן עלינו לדעת את השפה הנסתרת, שעם ישראל ירש, וכעת נפתחים בפניו מידעים אלו.

המושג תודעה פירושו “התחברות” , אך התחברות למה? לאן, ואיך עושים את זה?

מערכת הבריאה עובדת לפי חוקי אקסיומה, ולכן על האדם ללמוד כיצד להשתחלף מהכרה אנושית להכרה אלוקית, על מנת שיפתחו בפניו אפשרויות להתחברויות להיות שותפים בבריאה.

אנו לא באמת בוראים מציאות, כמו שמלמדים בדרך כלל באומות העולם, אנחנו גם לא מייצרים מציאות, אלא מגלים מציאויות, וכל אדם ניתנת לו זכות הבחירה לגלות בעצמו איזו מציאות שהנשמה שלו תחווה. המדע קורא לזה “סופר פוזיציה” , וחשוב מאד לעשות סדר בבלאגן.
בסמינר יסודות למתחילים, נלמד את השלב הראשוני שעל תלמידי תודעת הנסתר להבין לפני שהם מתחילים “לטייל” במרחב התודעה ולהיות שותפים לבריאה כיישות אלוקית, “חלק אלוקה ממעל ממש”, ישות שקבלה את כח הבורא בנברא. כל יכולות התודעה שיש לבורא, למעשה נמצאים גם בתוך האדם, אך מכיוון שאף פעם לא סיפרו לו, והאדם ממשיך להתנהל על תכנות ישן, רב האנשים “רדומים” תודעתית.

בסמינר יסודות למתחילים של תודעת הנסתר הקדומה, בשלב הראשון של מסע מרתק, נלמד כיצד מתנהלים בעולם שהוא אינו עולם פיזיקאלי, כי כל העולם מורכב מאטומים, וכל אטום מורכב מ99.9999 אחוז חלל “ריק” . משמע, אין חומר.

הזוהר עוסק בזה רבות ומביא לנו כלים נהדרים המסבירים כיצד העולם הזה היום יומי, רק מוקרן לנו כמציאות שאנו חווים אותה, למעשה מתקבל על ידי מלבושים “סמליים” המלבישים את העולם הרוחני.

אדם שרוצה לדעת אם הוא מיושר לחוקי הבריאה שעובדים בהרמוניה, באחדות, ובאהבת לרעך כמוך, יכול להביט על תוצאות חייו בכל התחומים. כספים, בריאות, זוגיות, שפע, וכו’… ולהבין לבד, אם הוא פועל נכון לפי חוקי הבריאה, שממש מתיישרים לתנועות התודעתיות שתודעתו עוברת בתחנות החיים.

השלב הראשוני שבו עוסק סמינר יסודות למתחילים, הוא השלב המלמד את השפה שההכרה האנושית צריכה לדעת על מנת להשתחלף במשך המסע שלה להכרה אלוקית, ובשלב ראשוני זו יש קודם כל ללמוד את שפת תודעת הנסתר, ואת הקודים עצמם שבוראים לנו את המציאות.

בתוך שפה זו, נלמד מושגים “מצומצמים” , על פי שפת הקודש שמשתמשים בה המקובלים

נבין את הבעיות ונקבל כלים לפתרונות, בכל תחומי החיים, על ידי כניסה לקודים התכנותיים: זוגיות, בריאות, קריירה, הורות, התפתחות אישית, ייעוד ההכרה האלוקית, והתחברות אל השפע.

בסמינר יסודות למתחילים בתודעת הנסתר, נעשה סדר ונבין מהו חופש הפעולה שיש לאדם בתוך מערכת הבריאה שחוקיה מדוייקים, ולמעשה, האדם צריך להתיישר לחוקי הבריאה ולא להיפך כמו שלצערינו אנו עדים לתכנים שמופצים בסרטי משני תודעה למינהם, שאינם תואמים את חוקי האחדות של הבריאה ויוצרים בלבול רב אצל האנשים.

נלמד מה הפתרונות שהשאירו לנו גדולי המקובלים שכבר הגיעו להשגות וכעת מושיטים לעם ישראל יד מכוונת, על מנת לטפס למעלה, ולצאת מגלות הדעת.

נעבור על כתובים בספר הזוהר וספרות המקובלים, אשר צומצמו לשפה ידידותית שכל אדם באשר הוא יוכל להבינה למסע האישי של תודעתו, ואפילו ללמד את ילדיו הפעוטים.

נלמד שהתכנים הנלמדים ברחבי העולם נשמעים דומים גם בפילוסופיות אחרות, אך דרך לימוד תודעת הנסתר, נבין שדומה זה ממש לא זהה, והתכנים וההשגות שהגיעו אליהם מקובלים גדולים וכעת נחשפים לעם ישראל, לא נמצאים באף פילוסופיה, דת או לאום, וכל אחד מכם יכול להשתמש בהם.

למעשה רב הדתות והפילוסופיות הגיעו להתבונן על התמונה של מערכת הבריאה, אך לא הגיעו כמו המקובלים לקודים התכנותיים שבונים מבניות היררכית בבריאה.

על מנת לעבור השתחלפות מהכרה אנושית להכרה אלוקית, צריכים לדעת דיוקי דיוקים, בנימיי נימים של תנועות התודעה שדעת האדם עוברת, שכתוצאה מכך מערכת הבריאה מגיבה להם בחייכם האישיים.

כל מחשבה, רגש, דיבור ומעשה שהאדם עושה כאן, אילו תנועות תודעתיות שמשפיעות עד העולמות העליונים וכן על תוצאות חיי האדם בעולם הזה, שמוקרנות לאחר מכן בעולם הגשמי.

אף מחשבה שהאדם חושב, לא הולכת לאיבוד, להיפך, היא פותחת עולם מקביל, וכתוצאה מזה, אנו רואים עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני.

מילים כמו “ידיעה ודעת” אילו הן נגזרות של תודעת הנסתר, ולכן יש ללמוד שפה נסתרת זו, שתנחה את האדם כיצד להתחבר עם תודעתו עד מפגש עם הבורא ממש, דרך מסע שנקרא הגות, אותה אנחנו לומדים בסמינרים למתקדמים, לאחר שתלמיד תודעת הנסתר צבר התנסויות מעשיות בסמינר יסודות תודעת הנסתר, ניקה את מחסומי תת המודע שמושכים אותו להישאר בדרגת תודעה נמוכה.

לאחר שסיימתם את סמינר יסודות תודעת הנסתר , כבר הדרך סלולה לתלמידי תודעת הנסתר, והתכנים רק הולכים ומתעמקים לפי דרגת התודעה הנחשפת לתלמידים בתכני רזין דרזין. תכנים שלא יוצאים אפילו למכירה, ונשארים רק בגדר תלמידי הסמינרים.

מהסמינר תצאו עם כלים מעשיים שיעזרו לכם לעשות סדר תודעתי ובהתאם לזה, לקבל הקרנה הרמונית יותר לחייכם בעולם הגשמי.

להרשמה לחצו כאן 

בברכה
אואזיס