fbpx

לימודי העשרה בתודעת הנסתר ביהדות

סמינר "אהיה אשר אהיה"
שחלוף מחוויה אנושית להויה' אלוקית

בהנחיית עינת מים (אואזיס)

אודות סמינר "אהיה אשר אהיה"

התקופה שאנו נמצאים בה היום, טרפה את הקלפים מחדש. יחד עם השינוי הגדול שעברה התודעה הקולקטיבית,  השאירו לנו המקובלים הקדמונים, כניסה לעולם מופלא, של חוקי מחשבת הבריאה, ששייכת לכל נשמה יהודית.

תכני הסמינר צומצמו משפת המקובלים הקדמונים אשר נכתבה מעולמות תודעה עליונים, לשפה ידידותית שנוכל להבינם בדור הזה. בסמינר לא לומדים “קבלה” , אלא לומדים את תפיסת עולמם של המקובלים בחיי היום יום, ואת אורחותיהם. כיצד הם מתנהלים עם מחשבותיהם, רגשותיהם ומעשיהם ובכך מתאפשר לנו לגלות את האוצרות שהם השאירו לעם ישראל, בדיוק לתקופה המבולבלת הזו. בסמינר אף תלמדו כיצד מדע הפיזיקה הקוונטית לאט לאט מתיישר ומשיג הלימה לתפיסת עולמם של המקובלים הקדמונים.

דרך הבנת תפיסת עולמם של המקובלים,  תוכלו ללמוד כיצד לתפוס את המציאות בצורה נכונה יותר, הרמונית יותר, ואחדותית יותר. ונוכל להבין מתי מחשבת הבריאה פותחת שעריה אל השפע, דווקא בתקופה זו, כיצד ניתן להיכנס למציאות הזו, ובפני מי מציאות השפע תיפתח.

 חשוב לדעת: הסמינר התקיים בנתניה וסלל את הדרך לתוכנית הלימוד המתקדמת באון ליין  שמעבירה כיום עינת מים. אנו ממליצים מאד להתחיל בסמינר זה ולהתקדם מעלה מעלה בסולם התודעה ולאפשר לידע להטמע ולהפתח תוך כדי המסע.  

תוכנית ההמשך של סמינר “אהיה אשר אהיה” הינה “סמינר בראשית” ולאחריו “סמינר בריא-אות”.

decorator
דרך הבנת תפיסת עולמם של המקובלים, תוכלו ללמוד כיצד לתפוס את המציאות בצורה נכונה יותר, הרמונית יותר, ואחדותית יותר. ונוכל להבין מתי מחשבת הבריאה פותחת שעריה אל השפע, דווקא בתקופה זו, כיצד ניתן להיכנס למציאות הזו, ובפני מי מציאות השפע תיפתח.
"כִּי כוּלָּם יֵדְעוּ אוֹתִי לְמִקְטַנָּם וְעַד גְּדוֹלָם"
(ירמיהו ל"א, ל"ג)
בעקבות השינוי התודעתי, אנשים רבים החלו לחוות הרבה מאד עייפות הרבה מאד ייאוש, החלו להרגיש חסרי כח, מתוך כל כך הרבה אופציות שלא נחשפו אליהם קודם לכן, החלו גם לקבל החלטות בצורה לא נכונה, מתוך ראיה השרדותית. אנשים לא שמחים ברחוב, המון אנשים נושקים לדיכאון, העצבות מאד ניכרת. צינורות השפע סגורים, הן הרוחניים והן הגשמיים.
עם המידע שתלמדו בסמינר "תודעת הנסתר ביהדות" – "אהיה אשר אהיה" תוכלו להבין כיצד הישות האלוקית שאתם, יכולה להתיישר עם קצת הכוונה, לחוקי התודעה של מחשבת הבריאה, שמאפשרים לנו לחזור לאיזון, לקבל הרמוניה, בריאות נפשית וגופנית, זוגיות מוצלחת, הורות נכונה, כלכלה קריירה, אך בעיקר לקבל תשובות לשאלות: "למה זה קורה לי" ? למה העולם במצב כמו שהוא היום, וכיצד מתנהלים בעולם כזה ? מהם הכלים התודעתיים שיחזירו אותנו לקבל את השקט הנפשי ?
"ואהבת לרעך כמוך"
(ויקרא יט, יח)
תכני תודעת הנסתר ביהדות, קיימים אלפי שנים ועם זאת הם “תכנים חיים” ממש גם בעידן הנוכחי. כאשר האדם עושה פעולה מסוימת בעולם הזה, היא מתרחשת בכל העולמות העליונים, ומשום כך, התוצאה ממעשינו, מחשבותינו ורגשותינו, מתקבלת בחיי היום יום שלנו, בלי שאנחנו מודעים. בסמינר אנו לומדים להיות שותפים למחשבת הבריאה לטובת כל הסופר-אורגניזם על פי “ואהבת לרעך כמוך"
הדרך לעשות זאת, היא על ידי חזרה למצב הבראשיתי, על מנת לשבור את החסמים של תת המודע, שהתרגל לתפיסת מציאות אשלייתית, עד שתודעת האדם משיגה השתחלפות מהכרה אנושית ל"הויה אלוקית", ברבדים פנימיים נוספים ועמוקים יותר. ככל שהאדם מזדכך, כך הקדושה מאפשרת לתודעתו לעבור שלבים נוספים ולהתקרב ליעדה: מימוש שיא הפוטנציאל של יכולותיו התודעתיות.
קהל היעד של הסמינר הוא גברים ונשים בכל גיל. הורים וילדים יכולים לצפות יחד ולחוות אחדות במשפחה ושייכות לעם ישראל כולו.
אלפים ברחבי הארץ ובעולם כבר עשו את הסמינר, הן במפגשים חוויתיים והן במפגשים אינטרנטיים עקב הסגר, והעידו שחוו שינויים מדהימים בחייהם כשהם גילו את ההוויה האמיתית שלהם, לאחר שהבינו כיצד תפיסת עולם המקובלים, מסדרת את הכאוס בעולם הפנימי שמקרין עולם החיצוני, הן בתודעה האישית והן בתודעה הקולקטיבית.
אתם מוזמנים להצטרף , לסמינר שפתחנו את שעריו שוב, בעקבות המצב העכשווי זוהי הזדמנות להתחיל את המסע לעומקו הזמן דוחק להתיישר לחוקי האקסיומה של הבריאה. הנרשמים ייהנו מתוכנית עשירה ,יקדמו את תהליך ההתחברות שלהם ויכינו עצמם לקראת ימים חדשים ומרגשים.

מהם התכנים שנלמד בסמינר?

מבניות הסמינר?

 • תוכנית לימוד אינטרנטית בזמן ובנוחות המתאימים לך
 • גישה לתכני הלימוד למשך תקופה של 4 חודשים מיום רכישת הסמינר
 •  16 שיעורים שצולמו בזמן אמת בסמינר נתניה
 • 12  מפגשי זום שאלות תשובות התומכים בתכני הסמינר 
 • סדרת תרגילים לתרגול יומיומי
 • כ- 80 שעות לימוד

הערה: התוכנית הינה תוכנית אינטרנטית (ללא שיעורים לייב) בשלב זה ומהווה הכנה לקראת תוכניות לימוד מתקדמות יותר : סמינר בראשית וסמינר בריאות. 

 1. אנו ממליצים לרכוש את ערכת התלמידים  השלמה אשר תומכת בתוכנית הלימוד, אך אין חובה לכך. 
 2. ישנה אפשרות לרכוש חלק מהמוצרים. 
 • ערכת קלפים לזיהוי סינפסות ולהסרת חסמים מתת המודע.
 • גלגל הרגשות 
 • שאהל להגות
 • ערכת הגות הכוללת כיסוי עיניים ואטמי אוזניים.
 • ספר “הצפונות שבך” שכתבה עינת מים
 • מחברת מהודרת ויחודית

זהו סמינר מעל טעם ודעת בכל המובנים  ועכשיו ניתן לרכוש את הלימוד במחיר מיוחד לחגים:

 • סמינר אהיה אשר אהיה   – 550ש”ח 

הערה: הרישום לסמינר מתאפשר לאחר חתימה על הסכם התקשרות. ניתן לחלק ל 2 תשלומים.

 • לימודי איכות ונוחות מהבית!
 • לנרשמים תהיה גישה למערכת הלימוד בו יוכל לצפות בכל השיעורים  במשך כל תקופת הסמינר, בסיום הסמינר הגישה לתכנים תיסגר.
 •  מסלול זה מיועד לתהליך אישי בלבד, תלמיד שירשם מתחייב לא לעשות שימוש מסחרי עם תכני הלימוד.
 • הסמינר אינו מהווה יעוץ פרטי או טיפול אישי אלא סמינר שיועבר לקבוצה קולקטיבית .
 • להפקה תהיה אפשרות לבטל השתתפות  בהתאם לשיקולה.

שאלות ותשובות

כל סמינר הוא יחיד מיוחד ואינו דומה למשנהו .סמינר אהיה אשר אהיה מכיל כמות ידע גדולה ומקיים תהליך עמוק במסגרת 80 שעות הלימוד.

כן סמינר אהיה אשר אהיה הינו מסלול א’ בתוכנית השלמה (א עד ד’).במידה ורכשת את הסמינר בעבר אנו ממליצים להצטרף לסמינר בראשית שיחל בקרוב בתוכנית חצי שנתית.

זה נפלא ! התכנים שפורסמו ביוטיוב לטובת הכלל הינם טעימה קטנה מתהליך שלם  אך חסר המון תוכן ויותר מהכל תהליך בנפש שלא ניתן לעבור מצפייה בתכנים בודדים ביוטיוב .אנו ממליצים על סמינר מלא.

אנו מבצעים משלוח  לארה”ב, אירופה, אסיה ואוסטרליה.
המחירים בגין שילוח מוצרים  יתומחרו בהתאם למדינה. השילוח הינו על ידי חברת EMS  שילוח מהיר . להזמנת ערכת לימוד לחול יש לפנות לווטאצפ שמספרו 972549672025

יש יתרון גדול בלימוד אינטרנטי ניתן לחזור לשיעורים, לעצור ולחזור על הנאמר ,להאט את קצב הדיבור של המרצה .כל זאת בקצב המתאים לך. כשהזמנים יאפשרו נחזור ללמד בכיתות פרונטאליות ,ב”נ.

תכני תודעת הנסתר אינם עוסקים בקבלה אלא בהכרות עם תפיסת העולם של המקובלים. סמינר אהיה אשר אהיה מעמיק את הידע כדי שיהפוך להיות עצמות הדבר. יש חשיבות גדולה להכיר את השפה ,המושגים והמרצה כדי להעמיק בתהליך אותו סמינר אהיה אשר אהיה מעביר.

לא ניתן להירשם  לשיעור או לשיעורים בודדים  היות ומדובר במסע התפתחותי ותהליכים שנבנים  מתחילת הסמינר ועד לסופו.

הסמינר כולל 80 שעות שהוקלטו ונותן כיסוי רחב לשאלות ולתהליך הבנת הידע. סמינרים מתקדמים “בראשית ובריא-אות ילוו במפגשי לייב בזום אחת לשבוע כשיפתחו שוב.

-גישה חוזרת לשיעורים

– מיקוד בהעברת התכנים 

שאלות בווטצאפ מס 054-9672025 מס 054-9673393 או במייל [email protected]

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן