אודות אואזיס

אואזיס, חוקרת וסופרת

אואזיס, מרצה בינלאומית בתחום המשלב את המדע ואת תודעת הנסתר הקדומה, שהתקבלה לפני כ 3300 שנה, ועל הפוטנציאל החושי וחוקי הפיזיקה הקוונטית המשפיעים על התנהלות חיי היום יום של בני האדם.  האדם עצמו, מתפקד בעולם הזה אך ורק כצופה על תחנות החיים, ולא כיישות המחליטה מה שהיא תחווה.

 

בשנים האחרונות הוזמנה אואזיס להרצות על תודעה, מדע ותודעת הנסתר ביותר מ15 מדינות ברחבי העולם, בינהם במרכזי הרוח והתודעה הנחשבים ביותר, ליד מרצים כמו: ברוס ליפטון, גרג בראדן, ועוד חוקרים בעלי שם הקשורים לעולם התודעה.

 

מחקרה של אואזיס סבב סביב תחום האיזומורפיה , המשתכפלת מהעולם הרוחני ומקבלת מלבושים בעולם הזה.

אואזיס מלמדת כיצד מתנהלים בעולם שהוא אינו עולם פיזיקאלי, כי כל העולם מורכב מאטומים, וכל אטום מורכב מ99.9999 אחוז חלל “ריק” . משמע, אין חומר.

הזוהר עוסק בזה רבות ומביא לנו כלים נהדרים המסבירים כיצד העולם הזה. רק מוקרן לנו כמציאות שאנו חווים אותה, ומתקבל כהקרנה של מלבושים “סמליים” המלבישים את העולם הרוחני. אין שום דבר מחוץ לגופינו. הציפור שאנו רואים אותה, היא רק אותות חשמליים במח שמייצר לנו הולוגרמה של ציפור.

 

. מעל לעשרים שנה ערכה אואזיס ,מחקר בתחום שפת התקשורת הביולוגית שנקראת “מודוליישן” / אפנון תדרים על גלים נושאי אינפורמציה.

אואזיס מגיעה מרקע טכנולוגי. אואזיס כיהנה כ-וובמאסטר של חברת IBM.  עבדה שנים רבות בעולם היזמות הבינלאומי.  

 

נושא התודעה הולך ומתפתח ברחבי העולם. אך לא באמת מוסברות היכולות התודעתיות שפתוחות בפני האדם.

המדע כבר מוכיח לנו שעוד לפני שהזזנו את יד ימין, נרשם לנו במח שש שניות לפני כן שנזיז את יד ימין, עוד לפני שראינו שאנחנו מזיזים את יד ימין. בטח שמעתם את המשפט ” הכל ידוע והרשות נתונה”. אכן, כך.

אם למדתם עד עתה שיש לכם אפשרות לקבוע מה תחוו בחייכם, איזו מציאות תבראו לעצמכם , שאתם אילו שלוקחים את ההחלטות לידיים שלכם, קראתם ספרים וראיתם סרטונים על מודעות או ניהול תת המודע והכניסו לכם לראש שאתם אילו שמנהלים את התוצאות של חייכם. אז מומלץ לצאת מהאשליה הזו. כל מחשבה, רגש, דיבור או מעשה, כבר נרשם מראש עוד לפני שאתם מודעים לכך. ולא רק זה, המדע כבר מוכיח לנו שאפילו ניתן לשמוע את המחשבות שלנו, או מה אנחנו עומדים להגיד עוד לפני בכלל שדיברנו או נהיינו מודעים לכך.

אם כך, איך באמת מתנהלים בחוקי בריאה שהכל נקבע לנו מראש?

התשובות מופיעות לנו בספרי המקובלים ובזוהר.

המושג תודעה, איננו חדש כלל. על תודעה אנו יכולים לקרוא כבר בספר היצירה שכתב אברהם אבינו, או כשכתוב לנו בסיפור המקראי “אדם ידע את חוה” . כל סיפורי המקרא עוסקים בתודעת הנסתר, וברובד הסוד מצפינים המון סודות שמי לא יודע אותן, קורא את סיפורי המקרא כסיפורי היסטוריה, אך גם הזוהר מזהיר את הקוראים, לא לקרוא את סיפורי המקרא כסיפורי הסטוריה.

למעשה סיפורי המקרא, הם הקודים שבוראים את העולם הגשמי שאנו חיים בו. ממש כמו שפת תכנות, ולכן עלינו לדעת את השפה הנסתרת, שעם ישראל ירש, וכעת נפתחים בפניו מידעים אלו.

המושג תודעה פירושו “התחברות” , אך התחברות למה? לאן, ואיך עושים את זה?

מערכת הבריאה עובדת לפי חוקי אקסיומה, ולכן על האדם ללמוד כיצד להשתחלף מהכרה אנושית להכרה אלוקית, על מנת שיפתחו בפניו אפשרויות להתחברויות להיות שותפים בבריאה.

אנו לא באמת בוראים מציאות, כמו שמלמדים בדרך כלל באומות העולם, אנחנו גם לא מייצרים מציאות, אלא מגלים מציאויות, וכל אדם ניתנת לו זכות הבחירה לגלות בעצמו איזו מציאות שהנשמה שלו תחווה. המדע קורא לזה “סופר פוזיציה” , וחשוב מאד לעשות סדר בבלאגן.

 

אואזיס נכנסת לעומקם של  תכני ספרות המקובלים וספר הזוהר, המצפין סודות אילו בשפת הקודש, מתרגמת ומנגישה כיום לעם ישראל, את המידעים שלא היה בעבר אישור לחשוף אותם.

בגיל 16 עברה אואזיס תאונה שבה נפלה על צוק, ומאז החלה לקבל את מידעי תודעת הנסתר. עם השנים מצאה מידעים אילו מתועדים בספרי המקובלים הקדמונים. בעקבות כך, נכנסה אואזיס ללמוד את סודות המקובלים ואת תפיסת המציאות של עולם האמת לאמיתה, והשתלבה באורחות חיי המקובלים והנהגותיהם. על מנת לצמצם תכנים גבוהים משפת הקודש לשפה ידידותית שכל אחד יכול להבין אותה ואין צורך להיות בקיא בארמית, או בשפת קודש.

מחקרה כלל התחקות אחרי ידע של תרבויות קדומות, היסטוריה, מתמטיקה, פיזיקה, תודעה, מחקרים של טסלה, וויליאם רייך, פאבין ממן, רויאל רייף, תורת הקבלה האיזוטרית, גנוסטיקה, סופיזם, כתבי פפירוסים, צפני כתבי היהדות בספר התנ”ך המקבילים לתורת הקוונטים ועוד…

 

במחקרה, לוקחת אואזיס  חומרים מורכבים ומדעיים הנגזרים על פי תוצאות מחקרים אמפיריים שנערכו על ידי גופי מדע שונים , חוקרים ומדענים מרחבי העולם ומפשטת את הידע בצורה ידידותית ומובנת, הכוללת טכניקות שהיא פיתחה שהותאמו למי שרוצה לעשות שינוי בחייו בצורה עובדתית ומדעית המשלבת את תודעת הנסתר הקדומה ביהדות עם המדע.