דברי אואזיס

שלום לכולם.

שואלים אותי כיצד הגעתי לעולם תודעת הנסתר, מהיכן כל הידע התודעתי , ויותר מזה, איך עד עכשיו אף אחד לא הוציא את זה החוצה לציבור הרחב. המסע שלי מתחיל עם עולם תודעת הנסתר כבר בגיל 16. בגיל זה עברתי חוויה ששינתה את כל חיי. חויה שראיתי את המוות מול העייניים, אך למעשה ענתה לי על התשובות: “מה זה חיים”, מה זה הבורא” מי ששומע את החוויה אומר, וואוו איזו תאונה עברת, ואני בליבי אומרת , תאונה תאונה, אך יצאתי “טעונה” בהמון ידע של עולם נפלא, נסתר שמצאתי אודותיו, רק בספרי הקבלה הקדמונים ובספר הזוהר.

בתאונה שבה מצאתי את עצמי מרוסקת מלאת דם, בסערת ברקים, רעמים, וכדורי ברד עצומים שמצליפים בגופי בחשכה מוחלטת, ילדה קטנה על הר לבדה, זועקת לעזרה שיצילו אותה, בדיוק ברגעים אילו , העזרה הגיעה, מהמקום הכי לא צפוי שיש, והתגלה בפניי עולם התודעה שאף אחד לא העיז לדבר עליו, לספר אודותיו או בכלל לציין משהו לגביו, עם הזמן במחקר שערכתי, גיליתי שזהו ידע נסתר שרק עבר מפה לאוזן בתוך מציאות חיי המקובלים מדור לדור.

אני מפרידה לחלוטין בין הדת לבין התודעה , כי עוד לפני שהתפתחה הדת, תמיד היה הקשר של הנשמה עם המקור שלה. ( לגבי נושא הדת, כל אחד יש לו את המסע שלו ואת הבחירה שלו, ולכן אני לא נכנסת לנושאים ובטח לא נמנית עם אילו שמחזירה בתשובה.

מי שרוצה לשמוע יותר על התאונה, יכול לשמוע בלינק הזה. מתוך הרצאה, “האישה אלוקית” שהעברתי לנשים, בנושא: כח האישה בתודעת הנסתר ביהדות. https://www.youtube.com/watch?v=oQr-HxTgHho 

בתאונה חוויתי סוג של “מוות קליני” , אך החוויה עצמה מוגדרת בפני חוקרי תודעה שדברתי איתם, כחוויה נדירה.

רב האנשים שחווים מוות קליני, ובינהם יש כבר כחמישים מיליון איש שחוו זאת, מתארים מעט על החוויה בעולם העליון, אך אצליהם הפתח לעולם העליון נסגר, אחרי שהנשמה שלהם חזרה לגוף.

אצלי התהליך היה קצר, אך הנשמה נשארה בסטאטוס תודעתי שנקרא בתודעת הנסתר ביהדות “נקודת הפלא” .

נקודת הפלא, זהו המעבר בין העולם הזה אל אל המִעֶבֶר (beyond), אל תודעת האחד. רק לאחר מחקר רב שנים הצלחתי להבין דרך כתבי המקובלים, שיחות עמוקות עם מקובלים, הדרכת מקובלים באופן אישי, וכניסה לעולם המקובלים, הבנתי שלמעשה חוויתי תהליך שנקרא: השתחלפות מהכרה אנושית להכרה אלוקית. וזה קשור מאד לידע מגלגול קודם, ושורש שממנו נחצבה הנשמה. או הספירה שאליה שייכת הנשמה, אם מדברים בשפה הקבלית

המעבר מהכרה אנושית להכרה אלוקית, הביא עימו גם את תודעת ה ” הרמנויטיקה” , ויחד עם זה מגיל מאד צעיר החלה להתפתח אצלי יכולת של אדם “פנאומטי”. פנאומטי, זהו אדם שיש לו את היכולת לצמצם כח תודעתי עוצמתי שחמשת החושים לא יכולים להכיל, ולהוריד את הידע למידע מצומצם על מנת להסביר ידע גבוה, שאין עבורו כמעט מילים.

להבדיל אלפי הבדלות, כמו שמקובלים מאד גדולים לא יכלו לכתוב את ספריהם , ולהם היו שלוחיהם שכתבו עבורם והצפינו את הסודות בתוך הכתבים. בתודעת הנסתר זה נקרא: “יד אריכתא”

איפה שהאדם נגמר, אדם אחר מתחיל”, וחלק מהיעוד שלו, זה לצמצם את המידע הגבוה לתודעה הקולקטיבית של אותו הדור. יוצא שאותו אדם נמצא תמיד בין שני עולמות מקבילים. “יניקה של אור והעברתו לשפת הכלי.”

כך נפרשה בפניי מבניות הבריאה ותודעת הבורא, וכיום אני כל כולי בשליחות לצמצם את הידע הנשגב הזה, לשפה ידידותית שהורים יוכלו אפילו להסביר לילדיהם. כפי שמוזכר בנבואה: ” כולם ידעו אותי למקטנם ועד גדולם”. על פי חוקיות אקסיומתית בתודעת הנסתר ביהדות, שנקראת: “אילו ידיעתיו, הייתיו.” כשאני מתארת זאת לחוקרי תודעה ומדענים, אני משתמשת בתיאור ובמושג: “האור” . אותו “אור” , זהו אור רוחני תודעתי / הארות רוחניות , שעטף אותי בחווית “ידיעה” שמבהירה את המציאות.

מציאות שבנויה בהיררכיה רוחנית תודעתית.

כשהבורא שאל את אדם “אייכה” , הכוונה לא היתה “היכן אתה”, כמו שמתרגמים לנו בכיתה ג’, אלא לאיזו דרגת תודעה בהיררכיה התודעתית , הדעת שלך מחוברת וניזונה מהאור שלה.

הזוהר מגדיר את העולם הזה כסטאטוס של חלום. בדיוק כמו שאדם חולם, ואז מתעורר ואומר, זה היה רק חלום. כך זה גם העולם הזה. כי אין באמת עולם פיזיקאלי. וההקרנה הגשמית היא למעשה השתלשלות מעולם עליון, לעולם הזה, לפי צמצום האור, עד שהוא מקבל התקרשות.

גוף האדם זה חלק מתודעת האדם שהתקרשה. במדע זה נקרא תהליך ה”ג’ליפיקיישיין” האדם הוא המודל של הבריאה, אדם נקרא “עולם קטן”, והעולם נקרא “אדם גדול”. לאחר שבחנתי את כל מה שקיים בשוק ויחד עם תחושת השליחות המלווה אליי ואל כל מי שחווה את החוויות הרוחניות הללו של לספר, לספר, לספר בדחיפות החלטתי שאני מתחילה להעיר את האנושות לאט לאט.

עם הזמן התחלתי להעביר את המידע הזה לכל מי שחפץ לקבל הצצה לעולם שמִעֶבֶר למציאות חיי היום יום. ומצאתי את עצמי מוזמנת להרצות על המחקר שעשיתי שכלל מציאת תשובות על שאלות כמו

מי עוד עבר את החוויה שאני חוויתי, מה יודעים על המִעֶבֶר מבחינה מדעית או הסטורית מה הועבר ומה מועבר עד כה לאנושות, מה הן ההדרכות הרוחניות הקיימות, מה ההבדל בין תודעה לרוחניות ולמי יש עוד את שפת הצמצום של האור האלוקי, באילו דרכים הוא מנגיש את הידע לציבור לאט לאט עם כניסתי ללימוד מציאות עולם המקובלים, הבנתי שיש פער עצום, בין הידע שיש בחוץ ברחבי האינטרנט ומחוצה לו, לבין מה שיש באמת דרך עליות לעולמות עליונים ממש, השתוות הצורה ושחלוף מהכרה אנושית להכרה אלוקית, עד דבקות “אילו ידיעתיו הייתיו”

עולם התודעה הוא עולם אין סופי, ומאד יכול לבלבל אדם שנכנס ללא הדרכה. דעת האדם יכולה לטייל במרחב התודעה ולהכנס בלי להבין ל”כיסי תודעה”, שאליהם מגיעים מתקשרים, וזה בדרך כלל של הסטרא אחרא, להיכלות, לקליפה דתוהו וכו… הבנתי כמה בלאגן יש בעולם הרוחני, שזה ממש מפחיד כמה אנשים תמימים שבאמת הנשמה שלהם זועקת למצוא את האמת, נופלים בפח, בכל הממבו ג’מבו, שכל אחד מוכר להם עם תקשורים וספרים, וסמינרים… בלי בכלל שהיתה לו השגה רוחנית אחת, או קיבל הרשאה ממקובלים שנותנים הסכמות שאותו אדם “כשר” להעביר ידע.

כמה שנחשפתי למידעים, הבנתי כמה האנושות רדומה ומנותקת מן המציאות האמיתית וכמה אנו בתוך מטריקס מטורף שאם לא יעשה דבר אנחנו נמצא את עצמנו בלב שואה אנושית נוספת בדמות מלחמת עולם שלישית, חס וחלילה, כי לבריאה ישנה מערכת חיסונית שעובדת כל הזמן לשמר את רקמת האחדות והאהבה שממנה היא מורכבת.

שנים רבות עשיתי מחקר על התודעה בסיפורי המקרא. לא הרבה יודעים, אך התורה היא הקודים הרוחניים שבוראים את הגשמיות. את ההקרנה הגשמית. ואין לקרוא את התורה כסיפורים הסטוריים כמו שהזוהר מזהיר את האדם. בעצמי כתבתי, ספר למתחילים על תודעת הנסתר, פתחתי ערכות שעוזרות בשלב הראשוני לנקות את החסמים של תת המודע שתוכנת לא נכון, והחיווטים במח האדם נהיו יותר מסועפים ומסועפים, כתוצאה מהיות האדם במצב תודעתי של אגוצנטריות, כאשר המטרה היא להביא את האדם, לדרגת תודעה שנקראת בתודעת הנסתר : “מוחא חדא”. העברתי סמינרים רבים בתחום בארץ ובחו׳ל.

לא אחת נאלצתי לעמוד במבחנים רבים של ׳קריאת תודעה׳ במרכזי הרוח והתודעה הנחשבים ביותר לאלפיון העליון באירופה. עם אנשים שלא חלמתי שאפגש איתם, בקליניקה המפורסמים והעשירים באירופה, ורק לאחר שנה, הגיעו תוצאות המבחנים עד שקיבלתי את האישור להעביר שם סמינרים ולקבל אישית אחד על אחד. בין השאר מתוך שליחות , הקמתי קהילת לומדי תודעת הנסתר ביהדות. מעל ל 18,000 איש, רק כאן בישראל, וברחבי העולם עוד כמה אלפים, חברים בה, ועושים ביחד מסע שמשנה את חייהם ומשחלפים מהכרה אנושית להכרה אלוקית, על מנת לקיים ואהבת לרעך כמוך להתאחד ולאחד. על מנת לבטל את הגזרות מצד הסטרא אחרא, שגם כוחו גובר מצד האופל.

שנים הסתובבתי בעולם ממדינה למדינה, וגיליתי לתדהמתי, כיצד לקחו את הידע של האור הגנוז לטובת הסטרא אחרא וכוחות האופל, ומשתמשים בו לאגו, שליטה, והעצמה אישית, במקום לשמור על רקמת האחדות של הבריאה.

בינתיים, אנשים ממשיכים לפגוע אחד בשני, לקנא אחד בשני, לדבר לשון הרע אחד על השני, ולקרוע את רקמת האחדות, דבר המביא להכרה אנושית שלהם למשוך תנועות תודעתיות של “יסורים” וכאב.

יסורים זה מלשון להסיר. הבריאה שיש לה מערכת חיסונית שולחת יסורים כמו מחלות, כאבים, תאונות ועוד, להפסיק את האדם מלחיות על האוטומט שלו, ולהתחיל להבין שהוא ישות אלוקית שפוגעת בעצמה ובאחרים. ואם הוא לא יעשה השתחלפות מהכרה אנושית להכרה אלוקית, הבריאה לבדה מפעילה את הייסורים , על מנת להסיר ממנו את מה שמסתיר ומפריע לו לחזור כמו טיפה אל הים הגדול, ולגלות ממש את הבורא.

החשכה אצל האדם והריקנות הגדולה שהוא חווה, אפילו בתחום מסוים, זה רק בגלל שיש בורות והדיוטיות בתפיסת המציאות. כי העולם הוא לא חיצוני לאדם. הציפור שרואים בחוץ, למעשה נרקמת לאדם כהולוגרמה בתוך המח. אין באמת ציפור בחוץ. אלא האדם עובר חוויות של תנועות תודעתיות שמוקרנות למח , המח מקבל אותות חשמליים ומייצר תמונה, ותחושה המחוברת לאותות חשמליים שמייצרים תחושה של חמשת החושים. אבל הציפור לא באמת קיימת. לסיום…

רבים שואלים אותי על השם “אואזיס” , אז כאן המקום לציין שזהו שמי הלועזי, ועשיתי עליה לארץ ב2018 . שמי מופיע בפרשת מסעי בעברית. כשבני ישראל חנו בנוה מדבר והגיעו לשתים עשרה עינת מים. אך מכיוון שחייתי בדרום אמריקה, מרכז אמריקה ואירופה , קראו לי בשמי הלועזי, כי כך הוא מופיע במדויק בתנ”ך בלועזית.

השם אואזיס, הוא אחרי תהליך התפשטות הגשמיות. אך זה נושא אחר לגמריי, למעשה האדם צריך להגיע למצב שאין בחייו שום תבניות שהוא מטביע לו על התודעה שלו, לא השם שלו, לא המקצוע שלו, התואר שלו, הגיל שלו, הסטאטוס שלו וכו’… כי אז מאד קשה לאדם להשתחלף מהכרה אנושית להכרה אלוקית, כי אין באמת נפרדות. גם זו רק אשליה. ”

אואזיס” , בתודעת הנסתר ביהדות , זהו השער לכל העולמות, מעין צומת הדרכים שאליו מתנקז הכל וכל מעברי התנועה מסתדרים שם. (משהו כמו הסרט החדש של סטיבן שפילברג שקרא למערכת התודעה בסרט “אואזיס”. ) לכל מי שמעניין אותו הנושא של שחלוף מהכרה אנושית להכרה אלוקית, נרצה או לא נרצה, אנחנו עוברים זאת במודע או שלא במודע, אני מזמינה אתכם למסע מרתק מעבר למרחב ולזמן, מחוץ לגבולות החומר, עם הסברה מרתקת ומחקרים מוכחים ומאמרים עתיקים שפותחים לנו את העיניים למציאות. אתם מוזמנים , לעקב אחרי הפוסטים, סרטוני הוידאו שבהם אני חושפת סודות מוצפנים ופותחת את השער אליהם על ידי שפה ידידותית מאד להבנה, בה אני מגלה גם את השפה המוצפנת בסיפורי המקרא, ומידע קדמוני

בסופו של דבר אנו חיים בחוקיות רוחנית של עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני, ולכן עלינו לדעת כיצד ההלך רוח שהאנחנו מתהלכים איתו, משקף את תוצאות חיינו הפרטיים ואת תוצאות השתקפות חיינו הקולקטיביים.

בברכה אואזיס.

 

וכאן המקום לציין- אני לא דתית, אני לא חילונית, אני כן תודעתית. תודעתית, מקיימת את מצוות ואהבת לרעך כמוך שכוללת את כל המצוות, כמו כן אני שומרת שבת ללא קשר.