הרצאה האישה האלוקית – ווידאו

0.00

המלאי אזל

תיאור

את רב המידע של תודעת הנסתר ביהדות לא תלמדו בקבלה שפתוחה לציבור הרחב, כן לומדים אותו בכוללים של מקובלים אך לימודים אילו מיועדים לגברים בלבד שמשיגים: “מוחין” – השגות אורות גבוהים של קדושה תודעתית.

האדם הוא צמצום של הבורא שמוגדר כאנדרוגינוס, בעל תודעה אחת שמחולקת לחלק גברי וחלק נשי. חלק גברי – נותן אורות קדושה, חלק נשי – מקבל אורות קדושה

אורות חייבים כלים . הגבר הוא זה שמוריד את האורות וצריך לתת את האורות לאשתו כיוון שהיא “עזר כנגדו” , אור כנגד כלי. בלעדי אשתו שאמורה לקבל את האורות לכליי התודעה שלה ולהוות כרחם להתפתחות בריאה תודעתית חדשה עבור הגבר, הגבר לא יכול להתקדם מבחינה תודעתית לדרגות גבוהות יותר ולהגיע להשגות רוחניות שאליהם מגיעים המקובלים, מכיוון שישנם מקומות בעמקי התודעה שהגבר יכול להיכנס אליהם ולהוריד אורות והשגות רוחניות, הוא יוכל לעשות זאת רק כשאשתו תעלה איתו ביחד לאותם מקומות בתודעה ושוב הם יתחברו שם כאנדרוגינוס לתודעה אחת.

תפקיד האישה אינו אבולוציוני אלא גבוה יותר. האם אשה אחת יכולה להשפיע על העולם כולו? באילו פעולות תודעתיות יכולה לפעול האשה?
בהרצאה  “האישה האלוקית”  אואזיס מעמיקה ומרחיבה על חשיבות האישה האלוקית ,האם אשה יכולה להיות בעלת השגה רוחנית, רוח הקודש או נביאה? על קבלת מוחין מעולמות עליונים דרך הבעל שאמור להעביר לאישה את הידע שלו, מהיכן הגבר שואב ויונק את האור הרוחני שלו ומהיכן האשה? האם יש תלות בין השניים? וגם מה על נשים לעשות כשאין להם בעל שלומד את הנסתר או כשנשים לא נשואות ורוצות להתקדם מבחינה תודעתית. מה תפקידו של התשמיש בעולם התודעה ואיך מגיעים לאינטימיות רוחנית עם כל דבר.

עוד נלמד בהרצאה:
מה תפקיד האשה במסגרות הבאות:
בזוגיות.
במשפחה.
בקהילה.
בעם.
בעולם כולו.
.

משך ההרצאה כ-3 וחצי שעות.

לאחר ביצוע הרכישה ,המוצר ירד באופן אוטומטי לאזור “החשבון האישי” באתר הבית וניתן לצפות  בהרצאה מידית עם סיום תהליך הרכישה .

חשבונית תשלח באופן אוטומטי לכתובת המיל שצוינה בהזמנה .

 

צפייה מהנה!

צוות ההפקה