קלפים לזיהוי סינפסות ולהסרת חסמים מתת המודע

230.00

המלאי אזל

תיאור

קלפים לזיהוי סינפסות ולהסרת חסמים מתת המודע

פעמים רבות, אנו שומעים על המוני אנשים שמנסים להפסיק הרגל קבוע, אך נתקלים בקשיים לעשות זאת. יתרה מכך, הם מסתובבים עם שאלת ה”למה זה קורה לי…”

הסיבה לכך נעוצה בגורם הרבה יותר פנימי, שנקרא “תת המודע”, שם במח האדם, ישנה “גברת נחמדת” שנקראת “סינפסה”, ומנהלת לכם את תוצאות חייכם.

מהי הסינפסה:
במח האדם ישנם 100 מיליארד תאים. לכל תא עצב אלפי שלוחות, והוא מתקשר עם אלפי תאים אחרים על ידי אותות חשמליים. ההתקשרות עצמה נעשית באמצעות “תחנת ממסר” שנקראת “סינפסה”.

כל זרע של מחשבה ששתלתם, בין אם ביודעין או שלא ביודעין, הוא זרע שאמור לצמוח, ויניב תוצאות בעתיד. ניהול המחשבות שלכם במח והאמונות שהמח מזדהה איתן נעשים על ידי אותן סינפסות שאחראיות לחבר את כל הקצוות יחד, ולשכלל לכם תוצאת חיים שתקבל יום אחד גשמיות במימד הפיזי.

האדם הוא כמו גנן שאמור לטפח את גינתו. כל אחד מכם, קיבל במתנה מהבריאה חלקת אדמה תודעתית, שבה הוא יוכל לשתול ולטפח את גן העדן הפרטי שלו, ואף ליהנות מפירות החיים שאותם הוא יברא לעצמו, לאחרים ולבריאה כולה. אותה חלקת אדמה תודעתית מסתתרת במקום שנקרא מח האדם. שם, בתוך חלקת גן העדן שלכם, ניתנה לכם זכות הבחירה לבחור אילו זרעים לשתול, ולצפות בהפתעה כיצד מחשבת הבריאה מתגשמת בעקבות בחירותיכם.

תוצאות חייכם תלויות בכמה גורמים:

איכות הזרעים – בחלקת אדמת גן העדן, יש צורך לזרוע זרעים.
ישנם ארבעה סוגי זרעים שהאדם זורע בתת המודע ובמודע ומקבל תוצאות בהתאם.
אלו הם זרעי ה-ממ”ממ(משמעות, מחשבה, מילה, מעשה).

רמת הטיפול והגינון – לא רק איכות הזרעים חשובה, אלא הדרך שבה אתם מטפלים בהם: הזמן שאתם מקדישים כדי לגדל ולהצמיח אותם, שימוש בכלי גינון נכונים ותנאים נכונים של אור, מים וסביבה.

איכות הסינפסה שנבנתה אצלכם, אחראית כמעט לכל מה שקובע לגבי הצלחתכם במישורי החיים היום כבוגרים.
על מנת לחיות חיים מוצלחים והרמוניים, עליכם לגשת לתת המודע ולמידע שמאוכסן שם ועליכם להתחיל טיפול שורש לתודעה שעובדת עם אותו מידע שנמצא בתת המודע.

אפשר לחלק את אכסון המידע לשתי קטגוריות עיקריות:
קטגורית המודע – שם מאוכסנים המידע וגם הידע שסווגתם אותם ונתתם להם משמעויות בחייכם
קטגורית תת המודע – שם מאוכסן רק המידע שמעולם לא סווג כי לא נתתם לו עדיין משמעות בחייכם.

במח האדם יש מעל 500 טריליון סינפסות, זאת אומרת אין סוף הקשרים שמתבצעים וקובעים כיצד יראו חייכם. זוהי הממלכה שלוקחת מכם הוראות כיצד לברוא את מציאות חייכם.
הקלפים בנויים בצורה שמאפשרת לכם להבין מהן האמונות שבנו את הסינפסות שמנהלות כיום את חייכם, ועוזרים לכם לנהל תהליך של טיפול שורש תודעתי. הם נותנים לכם כלים מדויקים יותר לשנות את תוצאות המציאות שלכם.

אופן השימוש בקלפים:
המפגש עם קלפי תת המודע נועד לעורר בכם את חוויית העבודה הפנימית, שמהותה לברר את הסיבות בגינן אתם לא נוגעים עדיין במירב הפוטנציאל הטמון בכם, המבקש לקבל ביטוי בתחומי חייכם השונים.
תת המודע אחראי על הרגשות, המחשבות, האמונות, והמוטיבציה שאתם חווים. אם אתם מרגישים פחות ראויים, מודאגים, עצובים, מדוכאים או תקועים בדבר מסוים בחיים, אם אתם חשים ריקנות, חרדה, מתח וכדומה – רגשות אלו נובעים מתת המודע שמנהל את חייכם כ-95 אחוז מהזמן, מבלי שאתם מודעים לכך. במילים אחרות, במשך שנים רבות, מגיל הילדות, שמתם על האני האמיתי שלכם, שאתו נולדתם, במספר סוגים של מסכות הגנה.
אותן מסכות, המתחילות להיווצר כבר בגיל מאד צעיר בתת המודע שלכם ולא באשמתכם, הן אלו שמונעות מכם שמחת חיים והבנה של המציאות, הן אלו הגורמות לכם להביע דעות “מועתקות”, אותן שכפלתם מהוריכם מבלי שתהיו מודעים לכך, הן אלו שמונעות מכם את מימוש הפוטנציאל האמיתי הטמון בכם, אותו כלל לא גיליתם.

באמצעות קלפי תת המודע, תוכלו להבין את הגורמים שחוסמים אתכם מלהתקדם בתחומי החיים שאתם רוצים, ולקבל את הכלים, ההכוונה, ההדרכה האישית – המותאמים ספציפית לאני שלכם ולמצב הנוכחי שאתם חווים. הקלפים ידריכו אתכם שלב אחר שלב, כיצד להגיע להרמוניה בחייכם.
הקלפים הינם כלי עזר משמעותי לכל הרוצה להבין את שורש הבעיה שממנו נובעת שרשרת של התרחשויות, וכתוצאה מכך מתקבלת מציאות גשמית שאינה רצויה לכם.
ישנן רק שתי סיבות מדוע אנרגית פוטנציאל נתקעת. האחת היא פחד שנוצר בתת המודע שמשתק את האנרגיה ומונע ממנה לנוע ולהתמיר לתוצאה. השנייה היא מסכת אמונה שיצרה את אותו הפחד.

חבילת הקלפים מיועדת לאפשר למשתמשים בה להכיר את הדרך הנכונה שתמוסס את שתי הסיבות הנ״ל.

דרך השימוש בקלפים מבוססת על שיטת השכבות. כל שכבה משחררת שכבה עמוקה יותר, עד שנוגעים ומשחררים את סיבת השורש בגינה קיבלתם את התוצאה הגשמית בחייכם, לגביה שאלתם את הקלפים שאלות:
1. שכבת הפחד- זהו הקלף שמגלה לכם את סוג הפחד ואת שורש הבעיה החוסמת את הפוטנציאל. הפחד הוא החלק הדומיננטי בתת מודע שלכם המייצר תוצאות לא רצויות.

2. שכבת המסכה- זהו הקלף שמגלה לכם את האמונה שקבעתם לעצמכם ובעקבותיה התפתח אותו פחד בתת מודע שלכם.

3. שכבת מיקוד תודעתי – זהו הקלף שמגלה לכם מהי הפעולה התודעתית שעליכם ליישם על מנת להסיר את המסכה, שתשחרר את הפחד.

4. שכבת הכח הפנימי – זהו הקלף שמגלה לכם מהו אותו כח פנימי שיש להשתמש בו על מנת שהפעולה התודעתית שאמורה להסיר את המסכה, תתחיל להשפיע.

5. שכבת קלפי השכל – זהו הקלף שמגלה לכם את הפעולה השכלית שעליכם לנקוט בכדי להפעיל את הכח הפנימי, שיניע את הפעולה התודעתית, אשר תסיר את המסכה, אשר תסיר את הפחד.

6. שכבת החסימה האנרגטית – זהו הקלף שמגלה לכם היכן מתקבל הביטוי הגשמי של החסימה האנרגטית באיברי גופכם.

7. שכבת עוצמת התדרים –הקלפים שתפקידם לומר לכם באיזה שלב תודעתי אתם נמצאים בהתאם לשאלה ששאלתם. ישנם שני סוגי תדרים, מינוס ופלוס. אין הכוונה ל”שלילי” או “חיובי”, אלא לזיהוי הצד האחראי לקבלת תוצאת החיים שאתם חווים: האם אתם או האם המקום.

קלפי מינוס – המשמעות היא שאתם אלו שיצרתם את התוצאה שאתם חווים, עקב פחדים, מחשבות ורגשות דיסהרמוניים. במקרה זה “האירוע מנהל אתכם” והתוצאה דיסהרמונית, כי מטרת התודעה להתקדם ובמקרה זה היא תקועה או משותקת.

קלפי פלוס – המשמעות היא שהיקום זימן לתודעה שלכם את המצב הזה, על מנת שהיא תעבור שיעור שיפתח ויקדם אותה.
בהתאם למידת הרצינות של העבודה שלכם בשחרור אנרגית הפוטנציאל שנתקעה, לפי זרימת הקלפים, כך תשתנה תמונת המציאות שלכם. על מנת שזה יקרה, יש לבצע את הוראות הקלפים שאתם מקבלים בקריאה.

הערכה מונה :

100 קלפים

ספר הדרכה

 

לרכישה לחצו על הקישור

https://secure.cardcom.solutions/e/xQb4