אודות עינת מים

אודות עינת מים

עינת מים , בת 52 , מלמדת ומרצה בינלאומית על פוטנציאל תודעת האדם ולימודי השקפה על פי חכמת הרוח היהודית. (בלימודי עינות מים לא לומדים קבלה ולא הלכה ותורה, אלא  מידע קבלי כהשקפה, תכני ההשקפה קיבלו אישורים בכתב ובעל פה מרבנים מקובלים.) בלימודים בעינות מים , התלמידים נחשפים להבין את עולמם ,אורחותיהם והנהגותיהם של מורשת המקובלים והצדיקים הראשונים והאחרונים ההגותיים. “והגית בו יומם ולילה” על פי תפיסת המציאות שנקראת בשפה הקבלית “התפשטות הגשמיות” .

במסגרת שליחותה האישית, חילקה את זמנה בין שוויץ, בוליביה ופנמה, ובשנת 2019 עלתה כתושבת חוזרת לישראל. פעילויות עינות מים, מהוות קרקע לקבלת תכני ערך מוסף , העוסקים בשילוב מחקרי תודעת האדם העכשוויים על פי המדע והפיסיקה הקוונטית וחכמת הנסתר ביהדות.  עינת מים מחברת את הגילויים המדעיים העדכניים ביותר על יכולות ופוטנציאל תודעת האדם, הנמצאים לאט לאט בהלימה עם כתבי הדור האחרון שצומצמו לשפה ידידותית מתוך כתבי הצדיקים והמקובלים הקדמוניים ביהדות.

פעילויות עינות מים הנם פעילויות עצמאיות, של עזרה לזולת והטמעת חשיבות “ואהבת לרעך כמוך” בתוך העם היהודי. הן אינן משתייכות לשום ארגון לא דתי ולא תחת איזשהו גוף או פעילות רבנית….

עינות מים הוא ארגון עצמאי ופרטי המגשר בין יהודים מכל הזרמים מרחבי הארץ ומרחבי העולם,  שמאד רוצים לקבל מיידעים נוספים בעלי ערך מוסף המקשרים את מקור שורש נשמתם לערכי היהדות על פי פוטנציאל תודעת האדם שנבראה בצלם אלוקים , כפי שכתוב: “וַיִּבְרָא אֱלֹהִים אֶת הָאָדָם בְּצַלְמוֹ בְּצֶלֶם אֱלֹהִים בָּרָא אֹתוֹ זָכָר וּנְקֵבָה בָּרָא אֹתָם.”  (בראשית א׳:כ״ו.) 

כיום מתמקדת עינת מים בלימוד עם ישראל את האוצר שהשאירו המקובלים ואת סודות המקובלים על פי חכמת הנסתר, אך היא אינה מורה לקבלה, עינת מים מלמדת לימודי תודעה, ובמסגרת הלימודים היא תמיד מביאה ציטוטים מהמקורות ביהדות, כי חלק מלימודי התודעה מתבססים על הבנת סודי הסודות הטמונים בפסוקי התורה, שמשפיעים על פוטנציאל תודעת האדם, דרך חיבור אל הקדושה.  עינת מים מלמדת על עולם התודעה ועל התפשטות הגשמיות, ומלמדת כיצד התורה היא הקודים הרוחניים שבוראים את המציאות הגשמית…

במסגרת הרצאותיה ברחבי העולם כמרצה בינלאומית בנושאי : פוטנציאל תודעת האדם, כשנשאלה בחו”ל מה פירוש השם “עינת מים”, הסבירה להם שעינת מים זה שם מפסוק בתורה שאיתו נולדה והמשמעות זה “מים במדבר”/ נוה מדבר, ושמה לקוח מהפסוק ” וַיָּבֹאוּ אֵילִמָה וְשָׁם שְׁתֵּים עֶשְׂרֵה עֵינֹת מַיִם וְשִׁבְעִים תְּמָרִים וַיַּחֲנוּ שָׁם עַל הַמָּיִם.׃ומיד אחרי כן מופיע גם התאריך העברי של יום הולדתה טו באייר כשעם ישראל קיבל את המן מן השמים” (בַּחֲמִשָּׁה עָשָׂר יוֹם לַחֹדֶשׁ הַשֵּׁנִי)  ומי שקורא בחו”ל את התורה באנגלית, הפסוק מופיע כך ” Then they traveled on to an oasis called Elim, where there were 12 freshwater springs and 70 palm trees with dates.”

עקב תאונה שעברה בגיל 16, כשנקלעה לסערת ברקים וברד בחושך על הר, לבדה, כשנפלה על צוק ונפצעה בטיול שנתי במסגרת בית ספרה, ולאחר שמצאה את עצמה בחוויה רוחנית בין שמים לארץ, שאז לא ידעה להגדיר אותה, כחוויה חוץ גופית, שלאחריה התעוררה עם ידע מסוים, ניסתה עינת מים להבין ולקבל תשובות, אך לאף אחד לא היה שום תשובה ובטח שלא היה גם אינטרנט בזמנו.  דבר זה , גרם לה לצאת לעולם ולערוך חקירה פרטית על תודעת האדם, ולנסות למצוא היכן הידע המסוים שאיתו התעוררה לאחר התאונה, מתועד ואצל מי. וכך במסגרת הרצאותיה ברחבי העולם במשך עשר שנים, בשפה האנגלית, הספרדית והגרמנית, הכירו את שמה  בשם “אואזיס” כי היה להם קשה לבטא את השם העברי, כשהיא משתפת את ממצאי חקירתה על יכולות תודעת האדם הנפרדת מהגוף הגשמי שהוא זמני ואילו נשמת האדם שמתחברת למרחבי התודעה והיא נצחית.

חלק נכבד מאד עוסק גם בנשמת האדם על פי היהדות שזה החלק של הקדושה שמסוגלת להגיע גם לעולמות עליונים ולהשגת רוח הקודש אצל היהודי.

המושג תודעת הנסתר” (לא תורת הנסתר)

המושג “תודעת הנסתר”  נשזר על ידי עינת מים, כאשר חיפשה לפני שנים לאגד את חקירתה תחת שם אחד הכולל את רובד תחומי הרצאותיה.  כאשר חיפשה במנוע החיפוש גוגל את המושג “תודעת הנסתר” עולם התודעה עדיין לא היה מוכר כל כך בישראל, וכשלא הגיעה שום תוצאת חיפוש בשם “תודעת הנסתר” , החליטה להשתמש בו ולאגד תחתיו את ממצאי חקירתה על מחקרי תודעת האדם העכשויים, וכתבי תורת הנסתר של המקובלים הקדמוניים (קדמוני זה מלשון המקובלים – על פי מדרג קרבת וקדימות אל האור אינסוף).

כך החלה להטמיעה ולשזור את המושג “תודעת הנסתר” בהרצאותיה.  לאט לאט תפס המושג “תודעת הנסתר” חשיבות בקרב מאות אלפי עוקביה וקוראי כתביה, הכוללים ממצאים ממחקרי המח ותודעת האדם בדור הזה, ומחקרים בנושאי נפש האדם בשילוב עם מיידעים מתורת הנסתר ביהדות. שפה שצומצמה במיוחד יום ולילה בכדי שעם ישראל יוכל להבינה, כי שפת המקובלים הקדמוניים מאד גבוהה ולא מובנת , זוהי שפה הגותית שנכתבה דרך הגות הלב “והגית בו יומם ולילה” , שפת המקובלים נכתבה בעיקר מעולם הבריאה (אורות) “ליבא שליטא על המוחא” ולא בעולם העשיה (הלבושים של האורות). “מוחא שליטא על הליבא” כי כפי שהמקובלים מלמדים אותנו שזה לא המח בורא את התודעה , אלא תודעת הבורא בוראת את המח,  וכעת מתחילים להבין את זה גם מצד המדע. 

תכני חקירתה של עינת מים , מגשרים בין שפת עולם הבריאה לשפת עולם העשיה, בין העולם הגשמי לעולם הרוחני התודעתי. ולכן מי שלא מכיר את התכנים מצד ספירת כתר חכמה ובינה – מצד האור ולא הלבושים שההקרנה שלהם מתקבלת בעולם הזה, בכדור הארץ,  לא יוכל להבינם וחס וחלילה ויוציא מהקשרם, וחס חלילה יגרום בבורותו לרום זולות של תכני מורשת הצדיקים של עם ישראל בכל הדורות. 

ולכן עינת מים פועלת מתוך חזון לקידוש ה’ ולהראות איך המדע מגלה רק כעת את מה שעם ישראל קיבל כבר מלפני אלפי שנים בתורת ישראל במעמד הר סיני.  היא פועלת בפעילות הסברה ברמה המקומית והבינלאומית,  ובהרצאותיה היא משלבת מידי פעם גם הסברה מתוך ממצאי המדע והפיסיקה הקוונטית המתגלים לאחרונה , בימי הגאולה, ומוכיחה שהמדע רק עוקב עם זכוכית מגדלת אחרי מה שהמקובלים כבר השאירו לעם ישראל את סודות “התפשטות הגשמיות”. עינת מים חושפת לעם ישראל, ומלמדת על אורחותיהם של המקובלים הקדושים, הצדיקים הנסתרים, בעבר ובדור האחרון , ובמיוחד את אהבתם לעם ישראל.  

כאשר היא מצאה הלימה מדהימה בממצאי מחקרי תורת הקוונטים בחוקי הפיזיקה…היא הופתעה לגלות שלעם ישראל יש את האוצר החשוב ביותר, שנכתב כבר מלפני אלפי שנים, והושאר ללימוד הדור האחרון, וכאשר היא קיבלה הבנה פנימית על ידי “יד ההשגחה” , היא ויתרה על כל חייה הקודמים ,  וחזרה בתשובה.

צוות עינות מים, שם לו כחזון ללמד צעד צעד את מי שנשמתו צמאה לדעת מעבר למה שרוב עם ישראל יודע רק ברמת הפשט. עינת מים דואגת להדגיש שהיא אינה רבנית ואיננה מלמדת קבלה (ושולחת את תלמידיה לשאול רבנים ורבניות בשאלות הילכתיות) , בלמודי עינות מים לומדים את אורחות חייהם של המקובלים ותפיסת ראיית המציאות שנקראת על ידם “התפשטות הגשמיות” , על פי “לא תעשה לך פסל ולא תמונה” שעם ישראל קיבל בעשרת הדברות. (המדע בפיזיקה הקוונטית מגלה כיום, שאין באמת חומר, כי הכל ביקום עשוי מאטומים, ואם נכנסים פנימה פנימה לאטום ומפרקים אותו , מגלים על פי המדע את “השדה המאוחד” , כאשר המדע היום מכנה את המציאות “העולם ההולוגרפי, עולם מוקרן מחשבתי תודעתי/חושי, כי אין באמת חומר, אלא נשמת האדם מקבלת דרך חושיה רק תחושות שיש חומר. “לֹא תַעֲשֶׂה לְךָ פֶסֶל וְכׇל תְּמוּנָה אֲשֶׁר בַּשָּׁמַיִם מִמַּעַל וַאֲשֶׁר בָּאָרֶץ מִתָּחַת”) .  

במסגרת הלימודים עינת מים מלמדת את עם ישראל להבין ולענות על שאלות כמו:

“אם העולם אינו חומרי פיזיקאלי, אלא כדברי המקובלים והמדע הקוונטי העולם נקרא: גשמי/חושי, איך מתנהלים על פי חוקי הבריאה שמגלה לנו סיטואציות חיים שכבר נכתבו לנו מראש” (כפי ששלמה המלך כותב “מַה שֶּׁהָיָה הוּא שֶׁיִּהְיֶה וּמַה שֶּׁנַּעֲשָׂה הוּא שֶׁיֵּעָשֶׂה וְאֵין כׇּל חָדָשׁ תַּחַת הַשָּׁמֶשׁ.” ) “למה זה קורה לי” (על פי תפיסת עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני) “למה מצב העולם כפי שהוא היום” (היכן שהאדם מחשב שם הוא נמצא) “איך אמצא את הזוגיות הנכונה עבורי” (דומה מושך דומה) ” איך לעבוד על מידת הכעס” (כל אדם שיש בו גסות הרוח, אמר הקב”ה, אין אני והוא יכולין לדור בעולם),  “איך להגיע לשיא הפוטנציאל בתחום מסוים” , “מה תפקיד האדם בבריאה, וכיצד הוא יכול להיות שותף עם הקדוש ברוך הוא” (“לציון עמי אתה אל תקרא עמי אתה אלא עימי אתה בשותפות”) …ועוד נושאים רבים שהצדיקים המקובלים שלנו, כתבו לנו בספרות על פי תורת ישראל הקדושה…  

תכני הסמינרים בנושאי פוטנציאל תודעת האדם, קיבלו אישור בכתב מאנשי בעלי שם בעולם הקבלה, לאחר שבחנו היטב את תכני הסמינרים ואת מוצרי הסמינרים שעינת מים מפתחת המיועדים להתבודדות והגות “ווְהָגִיתָ בּוֹ יוֹמָם וָלַיְלָה ” ( יהושע א׳:ח׳)  בסמינרים, עוברים התלמידים מסע אישי וזקוקים לפרטיות, וכל תלמיד מקבל ערכה אישית הכוללת שאל שקיבל עליו אישור רבני, מכיוון שזה לא טלית ולא ציצית ולא נעשה על זה הקדש כלשהו, יכולים התלמידים להניח על עצמם כחוצץ בין תלמיד לתלמיד לעבור מסע פנימי אישי , שלא פעם התלמידים בוכים ברגעים מאד אינטימיים, על סיטואציות חיים שכולנו מתמודדים איתם.  המוצרים המיועדים לעבודת זיכוך המידות שמקבלים התלמידים גם הם קיבלו אישור רבני ומיועדים מתוך חזון לאחדות עם ישראל על פי חוקיות התודעה של השפעה, נתינה “ואהבת לרעך כמוך”.

 

עינת מים מנגישה בשפה התואמת לדור הזה, את הידע המדויק להפליא שניתן לעם ישראל בתוך פסוקי התורה, בתוך סודות הפסוקים , שרובנו קוראים אותם מתוך מדרגת הפשט , וסודות ספר הזוהר וספרי המקובלים. עינת מים , מחברת את המדע התודעה והיהדות במקום אחד, לשם קידוש ה’ ואחדות עם ישראל.

פעילות עינות מים, מתמקדת לאורך כל תכני הלימוד בהגעה לשיא הפוטנציאל של תודעת האדם, שהמקובלים מלמדים אותנו וזה “דבקות” . וזאת באמצעות, עבודה על המידות וזיכוך המידות על ידי ,  “ואהבת לרעך כמוך”, “לֹא תִקֹּם וְלֹא תִטֹּר אֶת בְּנֵי עַמֶּךָ וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ אֲנִי י.ה.ו.ה ” (ויקרא י״ט:י״ח) ואחדות עם ישראל. במסגרת הזוגיות להבאת שלום בית, במסגרת בני המשפחה, בהבאת אהבה שאינה תלויה בדבר, במסגרת מקום העבודה, עזרה לזולת ועוד.

עינת מים, מעבירה סמינרים והרצאות בארץ וברחבי העולם. היא הוזמנה להרצות בחמש עשרה מדינות , על ידי המרכזים הרוחניים המובילים בעולם, ביניהם מרכז “לאנסר הוף” מרכז ספא, לאלפיון העליון, על מנת לשתף את ממצאיה מחקירתה האישית שעשתה בתחום “פוטנציאל תודעת האדם” ועל ממצאי מחקרים של מדענים יידועי שם בנושא תודעת האדם. 

עינת מים מגיעה מרקע תחום הטכנולוגיה, בעברה שמשה כWEBMASTER של חברת IBM ישראל, זכתה עובדת מצטיינת, עזבה את IBM והקימה חברת סטראט אפ, בוגרת ממר”מ, יחידת מחשבים של צה”ל, סיימה את השירות הצבאי עם מגן הוקרה שהוענק לה על ידי תת אלוף במסגרת פעילותה המסווגת .

עינת מים – לאחר גירושיה חזרה לשם משפחתה מצד אמה – עינת בר-און, התפרסמה בעולם היזמות בארץ ובעולם, כמי שהקימה את הפלטפורמה הראשונה לחיבור  בין אלפי יזמים ישראלים למשקיעים בינלאומיים, מתוך חזון למנף את המח הישראלי בעולם. בין המשקיעים שנרשמו אצלה בפלטפרומה היו חברות כמו “גוגל” , “מוטורולה” ועוד חברות ענק שחיפשו חשיפה לטכנולוגיות חדשות מאחורי הקלעים. בין השאר קיימה פעילות של מפגשי יזמים משקיעים ברחבי הארץ, כולל מפגש מאד מתוקשר בגני התערוכה שמיטב נציגי קרנות ההון סיכון השתתפו בו.

עיתון העסקים גלובס נכנס כשותף למיזם שהיא הקימה תחת הלוגו של עיתון גלובס כאשר עיתון גלובס מכריז עליה כמנכ”ל מיזם משותף. במקביל עיתון העסקים דה מרקר, פנה אליה שתקים עבורו את קהילת היזמות והעסקים באתר דה מרקר ועינת מים ניהלה להם את קהילת העסקים, וכן תקופה שמשה בהתנדבות בניהול קהילת היזמות של הרשות לעסקים קטנים בינוניים.

בעקבות הפעילות הענפה בפלטפורמת היזמות שגעשה בשנות ה2000, החלה מדינת ישראל להיות על המפה, ומדינת ישראל קיבלה את הכינוי Start-up Nation .

לאחר תקופה עזבה את עולם היזמות , והחליטה להתמקד בתחום שליווה אותה כל חייה, עקב תאונה שעברה בילדותה בגיל 16 , ויצאה למצוא תשובות בעולם המדע, על תהליך תודעתי רוחני שהציל אותה ממוות בזמן התאונה. וכך עשתה מחקר במשך עשרים שנה. והתמקדה במחקרי מדע בנושא “פוטנציאל תודעת האדם” . .  כשהיא בחקירה אישית בתחום יכולות התודעה על פי מחקרי ה-CIA , גופי הביון הרוסים, הסינים ומחקרים באוניברסיטאות שלא יצאו לציבור הרחב. כל המידעים האלו נמצאים ברחבי האינטרנט אך רוב האנשים לא מודעים לכך שארגונים כמו אוניברסיטאות וגופי ביון למינהם משחררים לציבור מסמכים שאין עליהם כבר תוקף “סודי ביותר” . לאחר מכן פנתה למקורות ביהדות, וגילתה שכל מה שהמדע מוצא במחקריו, נכתב כבר בספרי המקובלים.

בעקבות חקירתה האישית, אנשים בקשו את שיתופיה, והיא צברה מאות אלפי עוקבים אחרי הפוסטים ברשת הפייסבוק שהיא שיתפה בזמן אמת  מרחבי העולם בזמן חקירתה. חקירתה כללה התחקות אחרי ידע של תרבויות קדומות , שכללה גם נסיעות ושהייה בקרב אנשי אותה תרבות ששיתפו את סודות התודעה של התרבות העתיקה שלהם, פגישות עם פיזיקאים בתחום הפיזיקה הקוונטית וחוקרי תודעה, מחקרים של טסלה, וויליאם רייך, פאביין ממן, רויאל רייף, ועוד וכן צפני כתבי היהדות בספר התנ”ך המקבילים לתורת הקוונטים …

את הידע על פוטנציאל תודעת האדם , שילבה בסמינרים ברחבי הארץ וברחבי העולם.

כיום מתמקדת עינת מים בלימוד עם ישראל את האוצר שהשאירו המקובלים ואת סודות המקובלים על פי חכמת הנסתר, אך היא אינה מורה לקבלה, עינת מים מלמדת לימודי תודעה, ובמסגרת הלימודים היא תמיד מביאה ציטוטים מהמקורות ביהדות, כי חלק מלימודי התודעה מתבססים על הבנת סודי הסודות הטמונים בפסוקי התורה, שמשפיעים על פוטנציאל תודעת האדם, דרך חיבור אל הקדושה.  עינת מים מלמדת על עולם התודעה ועל התפשטות הגשמיות, ומלמדת כיצד התורה היא הקודים הרוחניים שבוראים את המציאות הגשמית…

בסמינרים התלמידים לומדים שאי אפשר לשנות את המציאות מבחוץ כי זה כמו תמונה שכבר הודפסה, אלא צריך להיכנס לתוכנה שמעצבת לנו את המציאות. ובכך סמינרי התודעה של עינות מים עוסקים. אילו סמינרים המבוססים על פעילות חוויתית, בקבוצות, בזוגות וביחידים, ולפעמים אף יוצאים ללימוד בפעילויות בשטח.

לפעילות עינות מים הכוללת את מיקאל סיגלית ועינת מים, יש כבר כ10,000 תלמידים שעברו את הסמינרים בפועל, במלונות ברחבי הארץ.  ומאות אלפי תלמידים מהארץ ומהעולם שלומדים בעצמם דרך סרטוני יוטיוב שצוות עינות מים משתף לפעמים ברשתות החברתיות. וכן מאות אלפי צפיות בהרצאות שעינת מים מרצה ברחבי הארץ על “פוטנציאל תודעת האדם על פי היהדות”.

בחו”ל התמקדה עינת מים בסמינרים ובהרצאותיה, על נושא ה Manifestation באמצעות שימוש בתודעת האדם, נושא שעולה כעת אפילו בקרב סלבריטאים מפורסמים בעולם. (במסגרת חקירתה הכירה את בעלה לשעבר שהיה Remote Viewer מפורסם, אשר SONY הפיקו סדרה תיעודית על יכולותיו התודעתיות באירופה, כתב שבעה ספרים והגיש שתי תוכניות טלוויזיה בנושא יכולות על חושיות. שם נישואיה היה אז ZOLLER .והיתה נשואה לו כ10 שנים, בהם לימדו ברחבי העולם ביחד )

כשעלתה לארץ בשנת 2019, חזרה בתשובה ובחרה בחיי פרישות.

עינת מים מקיימת את כל המצוות בצורה המהודרת ביותר, לא רק מצד הפשט אלא גם מצד תורת הסוד,  מצד האור ולא רק מצד הכלי, המלמדת לשלב את תודעתית גם את כוונות הלב על מנת לקיים “ושוויתי ה’ לנגדי תמיד” מתוך הקשר של כל מצוה על פי ” ואהבת לרעך כמוך” עם כל אחד ואחת מעם ישראל. (המקובלים מגדירים מצוה מלשון צוותא, חיבור האור האלוקי אל האדם “ושכנתי בתוכם“) כשהמצב התודעתי הגבוה ביותר בשכינה נקרא אחדות “כאיש אחד בלב אחד”. אותו מצב שעם ישראל חווה במעמד הרב סיני, וכפי שהמקובלים מלמדים אותנו, כל מי שהיה במעמד הר סיני, למעשה חווה מוות קליני , וחזר לגופו , כמו שיותר ממאה מיליון איש משתפים כיום על חווית המוות קליני שהם עברו.

 הלימודים אינם מיועדים לחזרה בתשובה, לא עוסקים במצוות ולא על בהלכה.  כל אדם במסע שלו, ומי שמבקש לקבל ערך מוסף כי הוא רוצה ומרגיש שהוא מוכן לדעת מעבר לשפת פשט ולגלות עולם נסתר עצום שהמקובלים השאירו מורשת לדור האחרון בימי הגאולה, מוזמן להירשם.

הסמינרים מיועדים לכל הגילאים ולכל מי שרוצה להעשיר בלימודי העשרה בנושא פוטנציאל האמיתי של  תודעת האדם.

כיום יותר ממאה מיליון איש חוו מוות קליני ומתארים, איך שנשמתם יצאה מהגוף, והגוף הוא דבר נפרד מהנשמה והנשמה היא נצחית. (עובדות שכבר התקבלו על ידי המדע ואוניברסיטאות מוכרות בעולם), בעקבות זאת , עינת מים הוציאה את ספרה הראשון (לפני שחזרה בתשובה),  המתבסס על מחקרים אמפיריים בתחום תודעת האדם, המסביר לקוראים בשפה ידידותית כיצד להתנהל עם ידע מעולם הקוונטים בחיי היום יום. ומלמד שלנשמה של האדם יש מקור וזה הקדוש ברוך הוא שעל פי המקובלים השם המפורש של הבורא, נקרא “א’הבה” , הטוב והמיטיב, השפע המשפיע, ואם יודעים לכוון את המידות האלוקיות שיש בנשמת האדם, מגיעים למצב התודעתי הגבוה ביותר שנקרא “דבקות”.

הספר עונה על שאלות כמו “מי אנחנו” , “למה אנחנו כאן”  ו “לאן נשמת האדם ממשיכה אחרי שנפטרים מהעולם” על פי הידע שיש לעם ישראל בקבלה הקדמונית, ונחשף רק כעת , בדור האחרון.

 

בסרטון זה ניתן לראות את תלמידי עינות מים, עוסקים בפעילות עזרה לזולת, בתרומות רבות למשפחות נזקקות, גם אנשים בכירים ממשטרת ישראל וכוחות ההצלה, מצטרפים בדרך קבע לחלוקות המזון יחד עם תלמידנו.

כאן ניתן לראות את ערוץ היוטיוב של עינות מים  המכילים בתוכם מאות סרטוני לימוד  מקיפים ותכני ערך מוסך לקהל הרחב.