מדיניות פרטיות ותקנון

מדיניות פרטיות

  1. איסוף מידע

יונייטד דרימס מספר שותפות 558322228 רושמים מידע כאשר אתה נרשם לאתר שלנו, מתחבר לחשבון שלך, מבצע רכישה, משתתף בתחרות, ו/או כאשר אתה מתנתק מהחשבון. המידע שנאסף כולל את שמך, כתובת האימייל, מספר הטלפון ו/או פרטי כרטיס אשראי.

בנוסף, אנחנו מקבלים ושומרים באופן אוטומטי מידע מהמחשב ומהדפדפן שלך, כולל כתובת ה-IP שלך, מאפייני התוכנה והחומרה, ופרטי העמוד שבו ביקשת לצפות.

  1. שימוש במידע

כל מידע שאנחנו אוספים ממך עשוי לשמש כדי:

להתאים באופן אישי את החוויה שלך ולהגיב לצרכים האישיים שלך
לספק תוכן שיווקי מותאם אישית
לשפר את האתר שלנו
לשפר את שירות הלקוחות ואת צרכי התמיכה שלך
ליצור אתך קשר באמצעות אימייל
לנהל תחרות, מבצע, או סקר

  1. פרטיות מסחר אלקטרוני

אנחנו הבעלים הבלעדיים של המידע שנאסף באתר. המידע על פיו ניתן לזהותך לא יימכר, יוחלף, יועבר, או יינתן לאף חברה אחרת בשל כל סיבה שהיא ללא הסכמתך, מלבד מידע הכרחי להשלמת בקשה ו/או עסקה, כגון משלוח הזמנה.

  1. העברת מידע לצד שלישי

אנחנו לא מוכרים, סוחרים, או מעבירים בכל דרך שהיא לגופים חיצוניים את המידע המאפשר זיהוי אישי שלך. תנאי זה לא כולל חברות צד שלישי מוסמכות שמסייעות לנו בתפעול אתר האינטרנט שלנו או בביצוע העסקים שלנו, כל עוד החברות הנ”ל מתחייבות לשמור על סודיות המידע הזה.

אנחנו מאמינים ששיתוף מידע הוא הכרחי על מנת לחקור, למנוע או לפעול בקשר לפעילויות משפטיות, חשד להונאה, מצבים הכוללים איומים אפשריים לביטחונו האישי של כל אדם, הפרות תנאי השימוש שלנו, או כפי שנדרש על פי חוק.

  1. אבטחת מידע

אנחנו מיישמים מגוון אמצעי אבטחה כדי לשמור על בטיחות המידע האישי שלך. אנחנו משתמשים בהצפנה משוכללת כדי להגן על מידע רגיש שמועבר ברשת. אתר VpnMentor גם מגן על המידע שלך במצב לא מקוון. רק עובדים שצריכים לבצע עבודה מסוימת (למשל, ניהול חשבונות או שירות לקוחות) מקבלים גישה למידע המאפשר זיהוי אישי. המחשבים/שרתים המשמשים לאחסון מידע המאפשר זיהוי אישי נשמרים בסביבה מאובטחת. אנו לעולם לא שומרים פרטי אשראי, הסליקה מתבצעת ישירות אל מול החברות הסולקות.

האם אנו משתמשים בקבצי קוקי?

כן. קבצי הקוקי שלנו משפרים את הגישה לאתר שלנו ומזהים מבקרים חוזרים. יתר על כן, קבצי הקוקי שלנו משפרים את חוויית המשתמש על ידי מעקב והתמקדות בתחומי העניין שלה/שלו. השימוש בקבצי קוקי, עם זאת, לא מקושר באף צורה למידע כלשהו באתר שלנו המאפשר זיהוי אישי.

  1. הסרה מרשימת תפוצה

אנחנו משתמשים בכתובת האימייל שסיפקת כדי לשלוח לך מידע ועדכונים הנוגעים להזמנה שלך, חדשות חברה מזדמנות, מידע על מוצרים קשורים וכד’. אם בשלב כלשהו תעדיף להסיר את עצמך מרשימת התפוצה, על מנת שלא לקבל אימיילים בעתיד, אנחנו מצרפים הוראות מפורטות להסרה מרשימת התפוצה בתחתית כל אימייל.

המקום בו תוכלו לשאול על חיי היום יום ולקבל טיפים מדהימים על ניהול מצבי חיים שלפעמים נראה לכם שאין מוצא… לפי תודעת הנסתר ביהדות

מדיניות

הקבוצה עוסקת בתכני תודעת הנסתר ביהדות, שילוב של מדע, תודעה ובינה יהודית. … תחום המשלב את המדע ואת תודעת הנסתר הקדומה ביהדות, שהתקבלה לפני כ 3300 שנה, ועל הפוטנציאל החושי וחוקי הפיזיקה הקוונטית המשפיעים על התנהלות חיי היום יום של בני האדם. האדם עצמו, מתפקד בעולם הזה אך ורק כצופה על תחנות החיים, ולא כיישות המחליטה מה שהיא תחווה.

התכנים לקוחים מתוך מחקר מעל עשרים שנה של אואזיס. חשוב להבהיר: אין כאן שום תקשורים, אלא חומרי הגלם מצומצמים והתפרטו לשפה לעידן הזה, התכנים הם מספרי המקובלים של הדור שלנו ודורות העבר… תכנים גבוהים שהועברו לשפה ידידותית לכל אדם שניתן להשתמש בהם ליצירת מציאות חיים הרמונית יותר… על ידי מסע של שחלוף מהכרה אנושית להכרה אלוקית…

** כאן לא עוסקים בדת, בתורת המוסר או הלכה וזה לא מיועד לחזרה בתשובה, מי שרוצה שיתייעץ עם רב שמבין בזה.. התכנים כאן הם רק על תודעת הנסתר ביהדות לפי חומרי הגות שהשאירו אבות אבותינו בספרי רזין דרזין וקבלת הנסתר.. (לא איזוטריה) … אלא על בסיס השגת תכונות אלוקיות שמאפשרות לנברא להיות שותף לבורא בגילויי המציאויות לחייו האישיים, והסביבה כולה…

כאן לא עוסקים בהמלצות רפואיות, אינני מטפלת, לא נפשית, פסיכולוגית, פסיכיאטרית או רפואית.

קבוצה זו נועדה לפתוח עוד אפיקים, וכל אדם אחראי לבחירות שהוא בוחר.

קבוצה זו אינה בגדר יעוץ, בנושא רפואי, או נפשי, או כל כל נושא כלשהו. על אחריות חברי הקבוצה, לברר ולעשות מחקר אישי על כל נושא ועניין.

אין אני מציגה תכנים או המלצות כלשהן, רק מניחה חומרי גלם, לפתוח את התודעה, ולעשות מחקר אישי.

למי שחדש בקבוצה, מומלץ להתחיל מתכני הבסיס של מודעות עצמית, לאחר מכן להעלות לתכני תודעה גבוהה , לתודעת הנסתר ולתודעת העליונים… לפי הסדר…

תוכלו למצוא את הפוסטים העוסקים במודעות ועולים לאט לאט בדרגת התודעה באתר www.oazis.co.il