המושג “תודעת הנסתר”, נשזר לראשונה בארץ ובעולם, על ידי המרצה עינת מים דביר אריאל (אואזיס). ואילו הם תכני המקור.

תכני הסמינרים, מיועדים לכל עם ישראל.

סרטוני היוטיוב, הפוסטים ופעילויות “צוות עֶינֹת מָיִם”, קיבלו גיבוי באישורים בכתב מרבנים מקובלים, ונמצאו כתכנים העוזרים לקרב את גאולת הדעת לאחדות עם ישראל ולעולם כולו.

עינת מים, פועלת מתוך שליחות של קידוש ה’ ותורת ישראל בארץ ובעולם מתוך חזון לאחדות אוניברסלית, על ידי הנגשת מיידעים אודות יכולות תודעת האדם המושתתות על “פלטפורמה אלוקית” הנקראת בתורת ישראל “בְּרֵא-שִׁית” ובו היא משתפת על סודות מחשבת הבריאה על פי רובד “הסוד” ביהדות המיועד לדור הזה, וחושפת תכנים שהטמינו המקובלים הקדמונים בספרות העתיקה ובפסוקי התורה, שרובם עדיין לא צומצמו לשפה המובנת לציבור הרחב.

בסמינר תקבלו מענה על השאלה: “כיצד מחברים נכון את התודעה לחוקי היקום של הסופר-אורגניזם” ותעברו מסע מרתק על פי תפיסת עולמם של המקובלים – “התפשטות הגשמיות” .

כמן כן תלמדו כיצד משחררים את השפע הרוחני והגשמי שנתקע בחייכם, הן בתחום האישי, המשפחתי, העסקי, הזוגי, והסביבתי …תלמדו לעומק על הסיבה שנעוצה בקבלת תוצאות חייכם, ועל כך שלבריאה ישנה תשתית שעליה מושתתות סיטואציות חיינו.

תשתית זו נקראת “תודעה” והיא מתנהלת על פי המערכת החיסונית של הבריאה ששומרת על המבניות שלה, בדיוק כמו שיש גם בגוף האדם. כפי שגוף האדם מרגיש מאוים ומזהה שמשהו זר נכנס אליו וזה לא בהרמוניה עם שמירת הבריאות, גוף האדם ישר מפעיל את מנגנון ההגנה שבו. כך בדיוק פועלת גם תשתית “בְּרֵא-שִׁית” במחשבת הבריאה.

אדם שלא ידע כיצד חוקי הבריאה עובדים על פי חוקי המערכת החיסונית של היקום, לא יצליח להתחבר עם התודעה שלו למקור השפע. או שיתחבר ויזרק על ידה, כי הוא “יתפס” כמאיים על רקמת האחדות.

על ידי הבנה כיצד להתחבר למקור “השפע המשפיע” על פי חוקי האקסיומה והקודים התודעתיים שמהם מיוצרת ההקרנהתחה ע של המציאות, תוכלו לייצר הרמוניה בכל תחומי חייכם. בריאות, זוגיות, הורות, קריירה, יצירתיות, ולמתמידים במסע , אף תיפתח גישה לשיא הפוטנציאל התודעתי ועוד … כל זאת על ידי לימוד כלי תודעה שפיינת מים (אואזיס) שהותאמו לשפת “תודעת הנסתר” הפועלים בצורה קוהרנטית שמיושרת לחוקי השפע של הבריאה.

סמינר “בְּרֵא-שִׁית” מאפשר לכל אדם בכל מדרגת ידע (מתחילים ומתקדמים ) להתחיל את מסע התודעה, לשבור חסמים בתת המודע וללמוד את השפה שתאפשר לתודעת האדם להיכנס למרחב שבו מתקיים שיא הפוטנציאל שלו.

 

 

 

למי הסמינר מיועד?

גברים ונשים בכל גיל

בני נוער

הורים וילדים בצפייה משותפת

מה היא מטרת הסמינר?

להפוך להיות עצמות התכנים הנלמדים

לקבל “אורות” ותובנות מתוך החיבור אל עומקי התודעה

להתנסות בהם עד שתודעת האדם משתחלפת מהכרה אנושית להויה’ אלוקית.

חשוב לדעת:
כל סמינר שונה מקודמו. גם בסמינר זה, עינת מים (אואזיס) דאגה לשלב תכנים חדשים , עמוקים וידע מרתק, שהיא הכינה במיוחד לסמינר “בְּרֵא-שִׁית”. הכלים נפתחים לתלמידים בזמן אמת ולכן גם מתגלים אורות חדשים. רק על ידי “גיהוץ” / חזרה שוב ושוב על הידע, האדם נהיה עצמות הדבר.

מה הם התכנים שנלמד בסמינר?

# נלמד על חוקי תשתית הבריאה וחוקי האקסיומה שמעצבים לנו את המציאות.
# נלמד ונקבל כלים כיצד להגיע לחיים הרמוניים יותר בכל תחום בחיינו.
# נבין מדוע אנו עוברים בחיים מה שעובר עלינו, הן כתודעה פרטית והן כתודעה קולקטיבית.
נענה על שאלות מהותיות מדוע אנחנו כאן, מה אנחנו, מי אנחנו, מה ייעודנו, ואם הנשמה נצחית, כמו שמתארים כבר מעל מאה מיליון.

מבניות הסמינר ומה הוא כולל

הסמינר בנוי האופן הבא

תוכנית לימוד מקיפה במשך  6 חודשים, שני שיעורים בשבוע!  
סה”כ 48 שיעורים: 24 שיעורי לימוד + 24 שיעורי תמיכה לשיעור הנלמד כ -96 שעות לימוד

שעות וימי לימוד:
ימי ראשון – שיעורי לימוד מאת המרצה (ללא שאלות )
שעה: 21:30-20:00
מיקום: זום וובינר
ימי שלישי – שיעורי תמיכה לשיעור הנלמד
שעה: 22:00-20:00
שאלות תשובות, תרגול ויישום על השיעור השבועי (לא מובן)

מיקום: זום

השיעור יתנהל בשני חלקים:
חלק א’: שאלות תשובות בנושא אחד שיבחר לשיעור ועליו יתקיים דיון.
חלק ב’: תרגול ויישום תכני הלימוד ביחד עם עינת מים, תרגילים שיעורי בית, מחשבה מודרכת ועוד.

הערות:

 • יתכנו שינויים נקודתיים במבנה השיעור של יום ג’ בהתאם לצורך בסמינר.
 • השאלות שיענו בימי ג’ יבחרו ממאגר שאלות שישלחו התלמידים לפני כל שיעור, ואלו שיהיו הרלוונטיות לכלל התלמידים יענו. שאלות שלא מתוך תכני הלימוד לא יענו.

   

  מועד תחילת הסמינר:
  יום א’ 6/6/2021

  מפגש הכנה לנרשמי הסמינר בזום:
  יום ג’ 1/6/2021 -שעה תפורסם לנרשמים בסמוך למיפגש

  הסמינר כולל ערכת לימוד שפותחה במיוחד עברו הסמינר אשר מכילה:
  1. ערכת קלפים לזיהוי סינפסות ולסרת חסמים מתת המודע.
  2. גלגל הרגשות
  3. שאהל להגות
  4. ערכת הגות הכוללת כיסוי עיניים ואטמי אוזניים.
  5. ספר “הצפונות שבך” שכתבה עינת מים
  6. מחברת ועט לכתיבה בזמן הסמינר

  הערה:
  אנו ממליצים לרכוש את הערכה השלמה למי שטרם רכש או קיבל את הערכה בעבר, אך אין חובה לכך. 

  ישנה אפשרות לרכוש חלק מהמוצרים. 
  בעת הרישום ניתן לרכוש את הסמינר כולל ערכה מלאה  או לא כולל ערכה. לאחר סיום הרכישה תפתח אופציה להמשך רכישה חלקית של מוצרים מהערכה בהתאם להחלטתך.

עלות הסמינר

סמינר “בְּרֵא-שִׁית” מתאפשר כיום, בזמנים לא צפויים אלו, עבור כל אחד בכל מקום , לקבל את התכנים הקדושים והאיכותיים ביותר בעלות מינימלית של 20₪ בממוצע לשעת לימוד בזום  (כ- 100 שעות), בנוסף לגישה אין סופית לתכנים במהלך הסמינר. 

זהו סמינר מעל טעם ודעת בכל המובנים .
סמינר און ליין  – 1880 ש”ח 
סמינר און ליין כולל ערכת לימוד– 2400ש”ח 

הערה: הרישום לסמינר מתאפשר לאחר חתימה על הסכם התקשרות. ניתן לחלק ל-6 תשלומים.

פרטים נוספים:

 •  זהו סמינר שיועבר בזמן אמת ( און ליין – לייב) בהנחיית עינת מים אל תפספסו !!!
 • לנרשם תהיה גישה לאזור אישי בו יוכל לצפות בכל השיעורים שהועברו גם בזמנם הפנוי במשך כל תקופת הסמינר, בסיום הסמינר הגישה לתכנים תיסגר.
 •  מסלול זה מיועד לתהליך אישי בלבד, תלמיד שירשם מתחייב לא לעשות שימוש מסחרי עם תכני הלימוד.
 • הסמינר אינו מהווה יעוץ פרטי או טיפול אישי אלא סמינר שיועבר לקבוצה קולקטיבית
 • הרישום לסמינר מותנה באישור השתתפות. גם במהלך הרישום או בעיצומו של הסמינר להפקה תהיה אפשרות לבטל השתתפות  בהתאם לשיקולה.

שאלות ותשובות

סמינר ברא-שית מרכז את תכני הלימוד מכלל הסמינרים שנלמדו בעבר (מתחילים ומתקדמים) ואוגד את כל הידע לכדי מסע תודעתי שלם. כל סמינר שונה ויחודי לאותה תקופה ,וגם סמינר ברא-שית  מביא עמו נושאים ותכנים  חדשים, הנגשה חדישה והתאמה של התוכן בסמינר לתקופה הנוכחית.

בהחלט כן . סמינר בראשית בנוי כך שתהליך הלימוד הינו ספיראלי המעמיק את הלומד לעומקי תודעתו ונשמתו. תלמידי תודעה מתקדמים ממשיכים את תהליך הזיכוך, בניית יסודות המשכן הפנימי ואימון התודעה עד להפיכת הידע לעצמות הדבר ממש.

 

ערכת הלימוד של סמינר ברא-שית כוללת מוצרים שפותחו במיוחד לתלמידי תודעת הנסתר ויעשה בהם שימוש במהלך הסמינר . מי שרכש בעבר ויש לו את כל הערכה אין צורך לרכוש שוב. ניתן יהיה לבצע רכישה חלקית של מוצרים לאחר הרישום במידה ורוצים להשלים מוצרים שחסר אותם  מהערכה. רוב המוצרים עברו מיתוג מחודש אך התוכן ברובם נשאר זהה.

זה נפלא ! התכנים שפורסמו ביוטיוב לטובת הכלל הינם טעימה קטנה מתהליך שלם . יחד עם זאת, קיום סמינר ברא-שית הינו תנאי הכרחי להשתתפות בסמינר בריא-אות שיתקיים בלי נדר בתחילת 2022. ביחד שני הסמינרים מהווים תוכנית לימוד של שנה רצופה, מפגש דו שבועי , ארבע שעות בשבוע.

אנו מבצעים משלוח  לארה”ב, אירופה, אסיה ואוסטרליה.
המחירים בגין שילוח מוצרים  יתומחרו בהתאם למדינה. השילוח הינו על ידי חברת EMS  שילוח מהיר . להזמנת ערכת לימוד לחול יש לפנות לווטאצפ שמספרו 972549672025

היתרון הגדול של סמינר בראשית הוא דווקא הלימוד בזום, בימי א’ יתקיים שיעור בוובינר ללא הפרעות, ללא שאלות רק בהעברת התוכן של המרצה כולל מצגות איכותיות אותן ניתן לקבל ובכך העברת הידע נעשית בצורה מקצועית ואיכותית. בקרוב נקיים מפגשים חברתיים להכרות והתאחדות.

ערכת ההגות מטרתה ליצור מרחב אינטימי להתכנסות ועבודה פנימית .היא כוללת : שאהל, אטמי אוזניים וכיסוי עיניים כדי להקנות שקט בזמן התהליך. הגות עומק רום נלמד בסמינר ,אין חובה לרכוש את הערכה וזו המלצה במסגרת הסמינר.

סמינר ברא-שית ותכני תודעת הנסתר אינם עוסקים בקבלה אלא בהכרות עם תפיסת העולם של המקובלים. סמינר בראשית מעמיק את הידע כדי שיהפוך להיות עצמות הדבר. יש חשיבות גדולה להכיר את השפה ,המושגים והמרצה כדי להעמיק בתהליך אותו סמינר בראשית מעביר.

סמינר ברא-שית הוא סמינר שמתקיים לייב, בזמן אמת רק בכיתת לימוד וירטואלית. לתלמיד תהיה גישה לשיעורים במהלך הסמינר אך בסיומו תיסגר הגישה לאזור האישי.

לא ניתן להירשם  לשיעור או לשיעורים בודדים  היות ומדובר במסע התפתחותי ותהליכים שנבנים  מתחילת הסמינר ועד לסופו.

במידה ומסיבה כזו או אחרת לא הצלחתם להיות נוכחים בשיעור הלייב, תמיד יש לכם את האפשרות להכנס לאחר מכן לאזור האישי של התלמיד  שבה יוצג השיעור האחרון בליווי המצגת אשר יהיו זמינים עבורכם במהלך הסמינר.

סמינר ברא-שית יתקיים כולו בזום. יתכן ובהמשך יתקיימו סמינרים קצרי מועד, מפגשים חודשים , אך כעת עדין מוקדם להגיד, תקופת הקורנה עדין לא הסתימה ונדרש עוד זמן להתובנן ולהחליט.יש יתרון גדול מאד בלימודי הזום:

-נוחות מהבית

-גישה חוזרת לשיעורים

– מיקוד בהעברת התכנים