בשעה טובה ניפתח הרישום  לסמינר בריא-אות 


סמינר בריא-אות תודעתית ותזונה רוחנית

על-מנת להמשיך לרישום לסמינר, עליכם לקרוא את התקנון ולחתום הסכמתכם.

מדיניות שימוש בתכני הלימוד, הסכם סודיות וביטולים
ברוך הצטרפותך לסמינר בריא-אות תודעתית ותזונה רוחנית. הרישום לסמינר מותנה בהסכמה וחתימה על תנאי השתתפות אלה:
מדיניות שימוש בתכנים:

1. חומרי הלימוד הינם בזכויות יוצרים של יונייטד דרימס ועינת מים (אואזיס).
2. אין להעתיק, לשכפל, להעביר או להשתמש בהם לצורכי מסחר והם מיועדים רק לתהליך אישי עבורך.
3. אין להעביר את הגישה או תכני הלימוד לאדם אחר, במידה ויעשה כך הדבר יחשב גזל
4. הסמינר יועבר בלימודי און ליין, תתאפשר לתלמידים גישה לתכני הסמינר לצפייה חוזרת בתקופה הלימודים ובסיומה תיסגר האפשרות לגשת לתכנים. אני מאשר/ת כי רכישת הסמינר אינה מקנה לי זכויות על חומרי הלימוד שיינתנו במהלך הלימוד(וידאו, מצגות, שיעורי זום)

5.משך הלימוד כ – 12 חודשים  סה”כ 48 שיעורים. השיעור יתקיים אחת לשבוע.
6.מובהר לי  בזאת שהסמינר לרבות השיעורים המשודרים לייב מוקלטים ומצולמים ובחתימתי ידוע לי כי חומרי הלימוד הינם זכויות יוצרים וקניין רוחני של ההפקה ובאפשרותה לעשות בו שימוש מסחרי עתידי. 

מדיניות ביטולים:

1.ניתן לבטל רכישה של סמינר עד 14 יום מיום הרכישה לפי חוק הגנת הצרכן .דמי ביטול בשיעור של עד 5% מעלות הסמינר יגבו עבור הטיפול ברישום ובביטול.  לא ניתן להקפיא את הסמינר למועד עתידי – זוהי תוכנית שמועברת באון ליין.

2. לא יתאפשר החזר כספי בגין אי שימוש או צפייה בתכנים.

3. במקרים חריגים וקבלת אישור מצוות ההפקה, יבוטל הסמינר וינתן זיכוי יחסי בהתאם משך ההשתתפות של התלמיד בסמינר. פניה לביטול השתתפות תתבצע בכתב להפקה למייל הנמצא באתר.

אחריות אישית לתהליך אישי:

1. ברכישת הסמינר אני מאשר/ת באופן מודע שרכשתי את הלימוד על דעת עצמי ואני לוקח/ת אחריות על מצבי הנפשי, גופני בידיעה שתכני הלימוד יכולים לעורר תחושות/רגשות/השפעות גופניות ומנטליות ואני מנדב /ת עצמי להשתתף בהם מתוך החלטה עצמית. ידוע לי שתכני הלימוד  הינם תכני העשרה בלבד ואינם מחליפים טיפול רפואי, נפשי או  פסיכיאטרי ואין בתכני הלימוד בהכרח לשנות מצב תודעתי .
2. אין להפקה או למרצה אחריות ישירה או עקיפה על חווית המשתתף והוא מצהיר כי בחר להשתתף וללמוד מבחירה אישית שלו ולוקח אחריות על תכני הלימוד להם נחשף.
3. אני מצהיר/ה כי בדקתי היטב לפני הרישום את החלטתי וקיבלתי אותה בדעה צלולה.
4. ברישום ובהזמנת הלימוד אני מצהיר/ה כי אין לי רקע בהתקפים פסיכיאטרים ובמידה ויש אני לוקח/ת אחריות על כל הביט הקשור לכך.

הסכם סודיות:

1. הנני מצהיר/ה שידוע לי ,שהסמינר מיועד למסע האישי שלי בלבד או לעזור ליקירי ומטופליי. אך בשום אופן לא אשתמש בתכני הסמינרים של עינת מים, לגניבת דעת, גזל העתקה, הפצה, שילוב תכנים שלמדתי במסגרת פעילות עינת מים, אצלי או אצל גוף אחר אשר מעביר קורסים, הרצאות, סרטוני וידאו, פוסטים, כתבים, ספרים, שיטות אחרות, מוצרים ועוד.
2. חל איסור מפורש, להעתיק או להשתמש בתכנים אילו ללא קבלת אישור בכתב מצוות ההפקה של  פעילות עינת מים- אואזיס.
3. אנו בדרך כלל מאשרים את שימוש התכנים לצרכי מקצוע, לימוד, כתבות, אומנויות, יצירתיות, טיפול ואפילו מלווים לא מעט מהתלמידים שמבקשים הכוונה איך לשלב את התכנים . אך לא ינתן אישור מפאת הקדושה, על שילוב במערכי לימוד אחרים, שחלילה לא ייווצר “לא תשים מכשול בפני עיוור” ונשמה אחרת תוטעה, ותחשוב שיש לאותו אדם שמלמד את הידע וההשגות הרוחניות של תודעת הנסתר/תורת הנסתר.
4. מוטלת על צוות פעילות אואזיס – עינת מים, אחריות עצומה כלפי תכנים סודיים אילו, שלא יצאו לציבור הרחב. עם הזמן גילינו שבסמינרים נכחו המון מורים רוחניים ומטפלים בכל מיני שיטות, שלאחר שסיימו את הסמינר ואפילו בו זמנית שעשו את הסמינר , יצאו בהצהרה שהם מלמדים את תודעת הנסתר/תורת הנסתר ואף הקימו קבוצות שאלות, איגדו את התכנים לתוך הסמינרים שלהם והוליכו שולל תודעות של תלמידים רבים. תופעת המטפלים והמורים הרוחניים שמכריזים על עצמם כמלמדי תורת הסוד, גואה כיום בארץ וזה מאד מבלבל אנשים מי באמת מורה/מטפל רוחני, שיש לו “המלצת כשרות” ללמד זאת.
5. אנו יוצאים בקריאה להיזהר מאד, מאותם אנשים שמכריזים שהם מלמדים את תודעת הנסתר/תורת הנסתר, כי ישנם בודדים בלבד שיש להם את ההשגות והמידעים האלו וקבלו “כשרות” ללמד זאת.
6. בעולם סודות הנסתר, מקפידים מאד על נתינת “כשרויות” למורים רוחניים ומטפלים כלשהם.
7. תודעת הנסתר עוסקת בתכני התורה הקדושה ומאד מקפידים שלא יהיה רום זולות חס וחלילה, תכנים אילו יש ללמדם אך ורק מתוך ידיעה עמוקה, שכן אנו עוסקים בעולם שמגיב למציאות הפנימית של האדם וקובע גורלות. לכן כל אדם שלומדים אצלו, התלמיד מתחבר לתודעה של מורהו. חס וחלילה אם התודעה של אותו אדם לא מזוככת, או שיש לו מחשבה אגוצנטרית אפילו אחת על עצמו, זה אומר שעדיין הוא לא הגיע להשגה רוחנית והוא לא כשר ללמד את תודעת הנסתר. זהו נושא מאד עדין כיוון שתודעת התלמיד מושפעת מהתודעה הקלוקלת והטמאה של המורה שממנו הוא יונק.
8. במידה ותרצו לדעת מי מורה שיש לו/לה השגות רוחניות ושיוצא/ת בהצהרה בסמינרים שלו/ה בסרטוני הוידאו, שהוא/היא מורה רוחני/ת , “מקובל/ת”, “קבליסט/ית” ,”מטפל/ת” בשיטה שקשורה לנסתר, “מלמד/ת” יכולות על טבעיות שוזר/ת תכנים של תודעת הנסתר/תורת הנסתר, לרבות בפוסטים, ובכלל משתמש/ת על לשונו/ה במושגים אילו, מקובל מאד בעולם תכני הקדושה, להציג או לבקש אישור “המלצת כשרות”, הן בעל פה והן בכתב, ממקובלים/צדיקי אמת/ רבנים שנותנים לרבנים אחרים את אישורם ברבים כמו שנהוג לקבל לאחר הוצאת ספרי קבלה.
9. במידה ואותו אדם/מורה/מטפל/ת, או אפילו רב, הוא בעל השגות רוחניות ושהוא ראוי ללמד אחרים את תודעת הנסתר/תורת הנסתר, הוא יוכל להציג לכם בשמחה “המלצת כשרות” זו מרב או מקובל,ואם זה רב שיוצא בכל מיני סרטוני וידאו, תשאלו אותו מי גדול הדור שהסמיך אותו ללמד את תודעת הנסתר וכתבי קבלה. אם אין לאותו אדם אישור “המלצת כשרות” ללמד תכנים אילו, או לכתוב על תכנים אילו, דעו שהוא “מתחזה” או כמו שהמקובלים קוראים לו “מדומיין”, כי לא נפתחו לו השגות רוחניות של קדושה והוא מחובר לסטרא אחרא, לכן בעולם הנסתר מאד מקפידים על הצגת “המלצת כשרות” במידה והמידע יוצא לציבור הרחב , במיוחד לקהל חילוני שם הנושא מאד פרוץ, וכל אדם שני מציג את עצמו מלמד תודעה גבוהה.
10. נתבקשנו לשמור מכל משמר על תכני הסמינרים בפעילויות אואזיס. וכתב סודיות זה, מהווה אישור מטעמך לא להפיץ ולהשתמש במידה ואת/ה מתכוון/ת ללמד זאת אחרים כפי שמוזכר בסעיף 1.

לאחר אישור על הסכם הסודיות, תועבר/י לרישום לסמינר בריא-אות. עינת מים - "אואזיס"
שם מלא:
כתובת מייל:
תעודת זהות:
חתימת הסכמה (חתמו במלבן הלבן):
Get a better browser, bro.
חובה למלא את כל השדות ולחתום בכתב ידכם!
קיימת תקלה במערכת, נא לפנות לתמיכה!
תודה! אתם מועברים לדף תשלום...