לימודי העשרה בתודעת הנסתר ביהדות

סמינר שחלוף מחוויה אנושית להויה' אלוקית

בהנחיית עינת מים (אואזיס) | תחילת המסע: 8/3/2022

בהנחיית עינת מים (אואזיס)
תחילת המסע: 8/3/2022

אודות סמינר "ברא-שית"

המושג “תודעת הנסתר” (לא תורת הנסתר)  נשזר לראשונה בארץ ובעולם על ידי המרצה עינת מים דביר אריאל (אואזיס). ואילו הם תכני המקור

המושג תודעת הנסתר

המושג “תודעת הנסתר”  נשזר על ידי עינת מים, כאשר היא החלה לחבר בחקירתה ולשלב הסברים למאות אלפי עוקביה וקוראי כתביה, ממצאים ממחקרי המח ותודעת האדם בדור הזה, ומחקרים בנושאי נפש האדם בשילוב עם מיידעים מתורת הנסתר ביהדות. עינת מים פועלת מתוך חזון לקידוש ה’ ולהראות איך המדע מגלה רק כעת את מה שעם ישראל קיבל מלפני אלפי שנים בתורת ישראל.  היא פועלת בפעילות הסברה ברמה המקומית והבינלאומית,  והרצאותיה עוסקות בהסברה מתוך ממצאי המדע והפיסיקה הקוונטית המתגלים לאחרונה , בימי הגאולה, ומוכיחה שהמדע רק עוקב עם זכוכית מגדלת אחרי מה שהמקובלים כבר השאירו לעם ישראל את סודות “התפשטות הגשמיות”. עינת מים חושפת לעם ישראל, ומלמדת על אורחותיהם של המקובלים הקדושים, הצדיקים הנסתרים, בעבר ובדור האחרון , ובמיוחד את אהבתם לעם ישראל.  כאשר היא מצאה הלימה מדהימה בממצאי מחקרי תורת הקוונטים …היא הופתעה לגלות שלעם ישראל יש את האוצר החשוב ביותר, שנכתב כבר מלפני אלפי שנים, והושאר ללימוד הדור האחרון.

צוות עינות מים, שם לו כחזון ללמד צעד צעד את מי שנשמתו צמאה לדעת מעבר למה שרוב עם ישראל יודע רק ברמת הפשט. עינת מים איננה מלמדת קבלה, אלא את אורחות חייהם של המקובלים ותפיסת ראיית המציאות שנקראת על ידם “התפשטות הגשמיות” , על פי “לא תעשה לך פסל ולא תמונה” שעם ישראל קיבל בעשרת הדברות. (המדע בפיזיקה הקוונטית מגלה כיום, שאין באמת חומר) .  

 

 

עינת מים מנגישה בשפה התואמת לדור הזה, את הידע המדויק להפליא שניתן לעם ישראל בתוך פסוקי התורה, בתוך סודות הפסוקים , שרובנו קוראים אותם מתוך מדרגת הפשט , וסודות ספר הזוהר וספרי המקובלים. עינת מים , מחברת את המדע התודעה והיהדות במקום אחד, לשם קידוש ה’ ואחדות עם ישראל.

פעילות עינות מים, מתמקדת לאורך כל תכני הלימוד בהגעה לשיא הפוטנציאל של תודעת האדם, שהמקובלים מלמדים אותנו וזה “דבקות” . וזאת באמצעות, עבודה על המידות וזיכוך המידות על ידי ,  “ואהבת לרעך כמוך”, “לֹא תִקֹּם וְלֹא תִטֹּר אֶת בְּנֵי עַמֶּךָ וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ אֲנִי י.ה.ו.ה ” (ויקרא י״ט:י״ח) ואחדות עם ישראל. במסגרת הזוגיות להבאת שלום בית, במסגרת בני המשפחה, בהבאת אהבה שאינה תלויה בדבר, במסגרת מקום העבודה, עזרה לזולת ועוד.

תכני הסמינרים, מיועדים לכל עם ישראל. סרטוני היוטיוב, הפוסטים ופעילויות “צוות עֶינֹת מָיִם”, קיבלו גיבוי באישורים בכתב מרבנים מקובלים, ונמצאו כתכנים העוזרים לקרב את גאולת הדעת לאחדות עם ישראל ולעולם כולו.

עינת מים, פועלת מתוך שליחות של קידוש ה’ ותורת ישראל בארץ ובעולם  מתוך חזון לאחדות אוניברסלית, על ידי הנגשת מיידעים אודות יכולות תודעת האדם המושתתות על “פלטפורמה אלוקית” הנקראת בתורת ישראל “בְּרֵא-שִׁית” ובו היא משתפת על סודות מחשבת הבריאה על פי רובד “הסוד” ביהדות המיועד לדור הזה, וחושפת תכנים שהטמינו המקובלים הקדמונים בספרות העתיקה ובפסוקי התורה, שרובם עדיין לא צומצמו לשפה המובנת לציבור הרחב. 

בסמינר תקבלו מענה על השאלה: “כיצד מחברים נכון את התודעה לחוקי היקום של הסופר-אורגניזם” ותעברו מסע מרתק על פי תפיסת עולמם של המקובלים – “התפשטות הגשמיות” .

כמן כן תלמדו כיצד משחררים את השפע הרוחני והגשמי שנתקע בחייכם, הן בתחום האישי, המשפחתי, העסקי, הזוגי, והסביבתי …

תלמדו לעומק על הסיבה שנעוצה בקבלת תוצאות חייכם, ועל כך שלבריאה ישנה תשתית שעליה מושתתות סיטואציות חיינו.

תשתית זו נקראת “תודעה” והיא מתנהלת על פי המערכת החיסונית של הבריאה ששומרת על המבניות שלה, בדיוק כמו שיש גם בגוף האדם.

כפי שגוף האדם מרגיש מאוים ומזהה שמשהו זר נכנס אליו וזה לא בהרמוניה עם שמירת הבריאות, גוף האדם ישר מפעיל את מנגנון ההגנה שבו. כך בדיוק פועלת גם תשתית “בְּרֵא-שִׁית” במחשבת הבריאה.

אדם שלא ידע כיצד חוקי הבריאה עובדים על פי חוקי המערכת החיסונית של היקום, לא יצליח להתחבר עם התודעה שלו למקור השפע. או שיתחבר ויזרק על ידה, כי הוא “יתפס” כמאיים על רקמת האחדות.

על ידי הבנה כיצד להתחבר למקור “השפע המשפיע” על פי חוקי האקסיומה והקודים התודעתיים שמהם מיוצרת ההקרנה של המציאות, תוכלו לייצר הרמוניה בכל תחומי חייכם. בריאות, זוגיות, הורות, קריירה, יצירתיות, ולמתמידים במסע , אף תיפתח גישה לשיא הפוטנציאל התודעתי ועוד … כל זאת על ידי לימוד כלי תודעה שפיתחה עינת מים (אואזיס) שהותאמו לשפת “תודעת הנסתר” הפועלים בצורה קוהרנטית שמיושרת לחוקי השפע של הבריאה.

 

סמינר “בְּרֵא-שִׁית” מאפשר לכל אדם בכל מדרגת ידע (מתחילים ומתקדמים ) להתחיל את מסע התודעה, לשבור חסמים בתת המודע וללמוד את השפה שתאפשר לתודעת האדם להיכנס למרחב שבו מתקיים שיא הפוטנציאל שלו.

סמינר “בְּרֵא-שִׁית” הינו מסע תודעתי לעומק הוויתנו, זהו תהליך “יציאת מצרים” פרטית עד להתחברות אל האחדות הכללית.

סמינר “בְּרֵא-שִׁית” מוביל  ומלווה את התודעה ביציאתה “מעולם השקר” ל”עולם האמת”  ובכך מאפשר למשתתפי הסמינר לפשוט צורתם הישנה ולהתלבש במהותם החדשה.

סמינר “בְּרֵא-שִׁית”  מלמד על השגת “קומה מלאה” (שיא הפוטנציאל שטמון באדם) ומסביר כיצד מחשבת הבריאה בראה כל דבר ב”אור ישר”, וכיצד ניתן להגיע לשיא הפוטנציאל  על ידי הבנת התהליכים של יצירת “אור חוזר”.

לימוד תכני תודעת הנסתר ביהדות נעשה במתכונת של לימוד ספירלי, הגותי ומחזורי. כל חזרה על מילה, מושג, חוק אקסיומטי, כלי או תהליך תודעתי, מרחיבה ומעמיקה את התלמיד עד האין סוף.

תכני תודעת הנסתר ביהדות הוסבו וצומצמו על ידי עינת מים (אואזיס) לשפה ידידותית וכל זאת על שמירת כללי המקובלים “בל תוסיף” ובל “תגרע” , כיוון שאילו “תכנים חיים” הם הותאמו גם לעידן הנוכחי. כאשר האדם עושה פעולה מסוימת בעולם הזה, היא משפיעה במקביל בכל העולמות העליונים, ולכן חשוב שכל אדם ידע, כיצד מחשבותיו, רגשותיו ומעשיו משפיעים לא רק על התודעה שלו, אלא גם על התודעה הקולקטיבית.

בסמינר אנו לומדים להיות שותפים למחשבת הבריאה לטובת כל הסופר-אורגניזם על פי “ואהבת לרעך כמוך”, ולהבין מתי הבריאה פותחת שעריה ובפני מי. כיוון שזו הקדושה היא זו שבוחרת את האדם ולא האדם בוחר את הקדושה.

קהל היעד של הסמינר הוא גברים ונשים בכל גיל. הורים וילדים יכולים לצפות יחד ולחוות אחדות במשפחה ושייכות לעם ישראל כולו.

מטרת הסמינר מעבר ללימוד התכנים, היא להפוך להיות עצמות התכנים הנלמדים.  לקבל “אורות” ותובנות, ולהתנסות בהם עד שתודעת האדם משתחלפת מהכרה אנושית להויה’ אלוקית.

 חשוב: כל סמינר שונה מקודמו. גם בסמינר זה, עינת מים (אואזיס)  דאגה לשלב תכנים חדשים , עמוקים וידע מרתק, שהיא הכינה במיוחד לסמינר “בְּרֵא-שִׁית”. הכלים נפתחים לתלמידים בזמן אמת ולכן גם מתגלים אורות חדשים. רק על ידי “גיהוץ” / חזרה שוב ושוב על הידע, האדם נהיה עצמות הדבר והתלמיד משיג את מדרגת התכלית –  “אילו ידעתיו הייתיו”

תכני תודעת הנסתר ביהדות מצומצמים משפת מקובלים קדמונים לדורנו. בעידן הזה, שפת העולמות העליונים אינה ניתנת להבנה ולהשגה, אלא אם כן צומצמה תפיסת המציאות של המקובלים על ידי אדם שהוא פנומנולוגי המגשר בין מידעי העולמות העליונים לבין העולם הזה, ומסביר בשפה פשוטה וידידותית למדרגת תודעה של כל אדם, אפילו ילד בן חמש.
"כִּי כוּלָּם יֵדְעוּ אוֹתִי לְמִקְטַנָּם וְעַד גְּדוֹלָם"
(ירמיהו ל"א, ל"ג)
מיליוני אנשים ברחבי העולם חוו חווית סף מוות. רבים מהם מתארים את הנשמה כנצחית ומספרים כיצד היא ממשיכה את מסעה. חווית דומות אילו מתוארות גם בספרי המקובלים.
.
סמינר ברא-שית נתפר מתוך חזון אחדותי, עלמנת שכל איש, אישה, ילד וילדה בישראל, יוכלו להבין את האוצר שניתן לעם ישראל. התכנים נלמדים בגישה של שפה מובנת וידידותית, והתקבלו בקרב רבנים מקובלים העוסקים בלימוד תורת הנסתר.
אופן הלימוד של תכני הסמינר נקרא בשפת תודעת הנסתר "הֶרְמֵנוֹיְטִיקָה היסבית" והוא מבוסס על "כוח ההיסב", סוד שטמון בפסוק:

"כִּי כוּלָּם יֵדְעוּ אוֹתִי לְמִקְטַנָּם וְעַד גְּדוֹלָם"

"הָסֵבִּי עֵינַיךְ מִנֶּגְדִּי שֶׁהֵם הִרְהִיבֻנִי"
(שיר השירים ו', ה')
המציאות התודעתית מורכבת מרבדים כמו גלדי בצל, לכן המקובלים נוהגים להגות בנלמד, "לגהץ" את המידע שוב ושוב, ולזכך את מידותיהם.
הדרך לעשות זאת, היא על ידי חזרה למצב הבראשיתי, על מנת לשבור את החסמים של תת המודע, שהתרגל לתפיסת מציאות אשלייתית, עד שתודעת האדם משיגה השתחלפות מהכרה אנושית ל"הויה אלוקית", ברבדים פנימיים נוספים ועמוקים יותר. ככל שהאדם מזדכך, כך הקדושה מאפשרת לתודעתו לעבור שלבים נוספים ולהתקרב ליעדה: מימוש שיא הפוטנציאל של יכולותיו התודעתיות.
על פי מבניות זו נבנו גם הסמינרים של עינת מים, דבר המאפשר לכל סוגי התלמידים, ותיקים וחדשים כאחד, להמשיך ולהעמיק את המסע שלהם בזמן אמת עם המרצה, בתהליך מסע מרתק ומשנה חיים.
פוסטים, מצגות, מאמרים, סרטונים ביוטיוב, הרצאות, כולם מונגשים ללומדים/לתלמידים כך שבכל פעם שחוזרים לתוכן מסוים מתגלה מידע חדש, וסודות חדשים המוצפנים בתכנים נפתחים בהפתעה לתלמידים, בהתאם למדרגת התודעה שאותה השיגו.

מהם התכנים שנלמד בסמינר?

סיליבוס הסמינר

מה כלול בסמינר?

 •   6 חודשים
 •  שני שיעורים בשבוע!  
 • סה”כ 48 שיעורים: 24 שיעורי לימוד + 24 שיעורי תמיכה לשיעור הנלמד
במשך 6 חודשים ,כל שבוע ביום קבוע ,ישודר השיעור השבועי לכלל המשתתפים במערכת צפייה
בנוסף, יתווסף שיעור - שאלות תשובות עם המרצה עינת מים (אואזיס). שאלות תשובות צולם ואינו משודר בלייב !

סמינר “בְּרֵא-שִׁית” מתאפשר כיום, בזמנים לא צפויים אלו, עבור כל אחד בכל מקום , לקבל את התכנים הקדושים והאיכותיים ביותר בעלות מינימלית של 20₪ בממוצע לשעת לימוד בזום (כ- 100 שעות), בנוסף לגישה אין סופית לתכנים במהלך הסמינר. 

זהו סמינר מעל טעם ודעת בכל המובנים .

 •  235 ש”ח  8 תשלומים
 • סמינר און ליין  – 1,880 ש”ח 

   

הערה: הרישום לסמינר מתאפשר לאחר חתימה על הסכם התקשרות. ניתן לחלק ל 8 תשלומים (235 ש”ח לתשלום)

 • לימודי איכות ונוחות מהבית!
 • לנרשם תהיה גישה לאזור אישי בו יוכל לצפות בכל השיעורים שהועברו גם בזמנם הפנוי במשך כל תקופת הסמינר, בסיום הסמינר הסמינר יהיה זמים כשלושה חודשים נוספים
 •  מסלול זה מיועד לתהליך אישי בלבד, תלמיד שירשם מתחייב לא לעשות שימוש מסחרי עם תכני הלימוד.
 • הסמינר אינו מהווה יעוץ פרטי או טיפול אישי אלא סמינר שיועבר לקבוצה קולקטיבית .
 • הרישום לסמינר מותנה באישור השתתפות. גם במהלך הרישום או בעיצומו של הסמינר להפקה תהיה אפשרות לבטל השתתפות  בהתאם לשיקולה.

שאלות ותשובות

סמינר ברא-שית מרכז את תכני הלימוד מכלל הסמינרים שנלמדו בעבר (מתחילים ומתקדמים) ואוגד את כל הידע לכדי מסע תודעתי שלם. כל סמינר שונה ויחודי לאותה תקופה ,וגם סמינר ברא-שית  מביא עמו נושאים ותכנים  חדשים, הנגשה חדישה והתאמה של התוכן בסמינר לתקופה הנוכחית.

בהחלט כן . סמינר בראשית בנוי כך שתהליך הלימוד הינו ספיראלי המעמיק את הלומד לעומקי תודעתו ונשמתו. תלמידי תודעה מתקדמים ממשיכים את תהליך הזיכוך, בניית יסודות המשכן הפנימי ואימון התודעה עד להפיכת הידע לעצמות הדבר ממש.

 

ערכת הלימוד של סמינר ברא-שית כוללת מוצרים שפותחו במיוחד לתלמידי תודעת הנסתר ויעשה בהם שימוש במהלך הסמינר . מי שרכש בעבר ויש לו את כל הערכה אין צורך לרכוש שוב. ניתן יהיה לבצע רכישה חלקית של מוצרים לאחר הרישום במידה ורוצים להשלים מוצרים שחסר אותם  מהערכה. רוב המוצרים עברו מיתוג מחודש אך התוכן ברובם נשאר זהה.

זה נפלא ! התכנים שפורסמו ביוטיוב לטובת הכלל הינם טעימה קטנה מתהליך שלם . יחד עם זאת, קיום סמינר ברא-שית הינו תנאי הכרחי להשתתפות בסמינר בריא-אות שיתקיים בלי נדר בתחילת 2022. ביחד שני הסמינרים מהווים תוכנית לימוד של שנה רצופה, מפגש דו שבועי , ארבע שעות בשבוע.

אנו מבצעים משלוח  לארה”ב, אירופה, אסיה ואוסטרליה.
המחירים בגין שילוח מוצרים  יתומחרו בהתאם למדינה. השילוח הינו על ידי חברת EMS  שילוח מהיר . להזמנת ערכת לימוד לחול יש לפנות לווטאצפ שמספרו 972549672025

היתרון הגדול של סמינר בראשית הוא דווקא הלימוד בזום, בימי א’ יתקיים שיעור בוובינר ללא הפרעות, ללא שאלות רק בהעברת התוכן של המרצה כולל מצגות איכותיות אותן ניתן לקבל ובכך העברת הידע נעשית בצורה מקצועית ואיכותית. בקרוב נקיים מפגשים חברתיים להכרות והתאחדות.

ערכת ההגות מטרתה ליצור מרחב אינטימי להתכנסות ועבודה פנימית .היא כוללת : שאהל, אטמי אוזניים וכיסוי עיניים כדי להקנות שקט בזמן התהליך. הגות עומק רום נלמד בסמינר ,אין חובה לרכוש את הערכה וזו המלצה במסגרת הסמינר.

סמינר ברא-שית ותכני תודעת הנסתר אינם עוסקים בקבלה אלא בהכרות עם תפיסת העולם של המקובלים. סמינר בראשית מעמיק את הידע כדי שיהפוך להיות עצמות הדבר. יש חשיבות גדולה להכיר את השפה ,המושגים והמרצה כדי להעמיק בתהליך אותו סמינר בראשית מעביר.

סמינר ברא-שית הוא סמינר שמתקיים לייב, בזמן אמת רק בכיתת לימוד וירטואלית. לתלמיד תהיה גישה לשיעורים במהלך הסמינר אך בסיומו תיסגר הגישה לאזור האישי.

לא ניתן להירשם  לשיעור או לשיעורים בודדים  היות ומדובר במסע התפתחותי ותהליכים שנבנים  מתחילת הסמינר ועד לסופו.

במידה ומסיבה כזו או אחרת לא הצלחתם להיות נוכחים בשיעור הלייב, תמיד יש לכם את האפשרות להכנס לאחר מכן לאזור האישי של התלמיד  שבה יוצג השיעור האחרון בליווי המצגת אשר יהיו זמינים עבורכם במהלך הסמינר.

סמינר ברא-שית יתקיים כולו בזום. יתכן ובהמשך יתקיימו סמינרים קצרי מועד, מפגשים חודשים , אך כעת עדין מוקדם להגיד, תקופת הקורנה עדין לא הסתימה ונדרש עוד זמן להתובנן ולהחליט.יש יתרון גדול מאד בלימודי הזום:

-נוחות מהבית

-גישה חוזרת לשיעורים

– מיקוד בהעברת התכנים 

לפניות בווצאפ

054-9672025

054-9673393

מייל לשאלות:info@oazis.co.il