נגישות

מבוא

לאנשים עם מוגבלות זכות להשתתפות מלאה ושוויונית בכל תחומי החיים. חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ותקנות הנגישות נועדו להבטיח, שיוכלו לממש זכות זו. 

תקנות הנגישות לשירות עוסקות בהסרת חסמים כדי שאנשים עם מוגבלות יוכלו לקבל שירות באותה רמת נוחות ואיכות, כפי שמקבל כלל הציבור, ויוכלו לנהל חיים עצמאיים ומלאים ובלי תלות בזולת. תקנות הנגישות לשירות עוסקות במגוון רחב של תחומים וביניהם: הנגשה פיזית של המקומות בהם ניתן השירות, התאמה של הדרכים והאמצעים בהם ניתן השירות, האופן שבו נמסר מידע לציבור וכן הנגשה של ערוצי השירות השונים. 

ספקי שירות רבים עושים שימוש באינטרנט כערוץ למתן שירות לציבור (לדוגמא, לצורך מכירת מוצרים), וכן לשם מתן מידע אודות השירותים אותם הם מספקים. כדי שציבור האנשים עם מוגבלות יוכל לקבל שירות באמצעות האינטרנט כשאר הציבור, יש לבצע התאמות באתרים ובאפליקציות המספקים את השירות או המידע אודותיו לפי סימן ג’ לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג-2013 (להלן: תקנות הנגישות לשירות).

חברת יוניטד דרימס מאמינה שכולנו שווים.
אנו עושים בכל יכולתנו ובאהבה גדולה לשלב אנשי םבעלי צרכים מיוחדים בעשייה ועבודה למען הכלל.
בנוסף אנו משתדלים לקיים פעילויות שוטפות במוזיאון הילדים בחולון “דיאלוג בחשכה” ודואגים להביא כמה שיותר תלמידים וזאת על מנת להסביר ולהעלות את רמת המודעות בנושא נגישות וקבלת האחר.
אנו שמחים ומתגאים שיש ביכולתנו בזכות התלמידים לקיים מפגשים כאלו במוזיאון בחולון ובכך לסייע גם בכלכלכתם של העובדים.

לחברת יונייטד דרימס אין משרדים פיזיים, אנו מעדכנים שבכל אירוע שאנו מקיימים בשטח או במרחב הציבורי אנו דואגים שהמקום נגיש עבור אנשים עם מוגבלויות.

הסברי נגישות פיזית יצירת קשר

יונייטד דרימס עושה הכל על מנת להיות נגישים. בכל פניה בנושא נגישות או שיפור
הנכם מוזמנים לפנות במייל המופיע כאן ובנוסף ניתן לפנות בווטצאפ עבור חרשים
ווטצאפ 054-9672025 דואר אלקטרוני info@oazis.co.il

אודות הפיתוח ותוספי ההנגשה


פיתחנו קשת שלמה של פתרונות הנגשה לאתרי אינטרנט מתוך מחשבה עמוקה כיצד להקל ולפשט את כל התהליך עבורכם.

אנשים עם מוגבלויות מנגישים לכם את האתר והם עושים הכל שתקבלו את התוצר הטוב ביותר מתוך אינטרס כנה ואמיתי לצור סביבה נגישה לכולם.

כל המוצרים שלנו נבנו ונבדקו ע”י אנשים עם מוגבלויות שונות ועומדים בתקנים הישראליים והעולמיים