לימודי העשרה בתודעת הנסתר ביהדות

"עינַת מִים - לימודי העשרה בתודעת הנסתר ביהדות"

בהנחיית עינת מים | תחילת המסע /05/06/23

בהנחיית עינת מים (אואזיס)
תחילת המסע: 6/6/2021

אודות סמינר "אוֹר הַבְּרָכָה""

כולנו עדים למה שמתחולל היום בארץ ובעולם. אנשים חיים בהישרדות קיומית, נפשית, רפואית, מנטלית, וגשמית. והכל נובע מזה שרוב האנשים לא יודעים שישנה חוקיות במחשבת הבריאה, שהדברים פועלים על פיה.

החוקיות הזו הנקראת :  “סיבה ומסובב” .

חוקיות הפועלת על פי תנועות בתודעה, לדוגמא:

אם דברת כך, תהיה לזה תוצאה מסוג כזה

אם חשבת כך, תהיה לזה תוצאה מסוג אחר

אם פעלת כך יהיו לך השלכות על חייך וכו’..

לכן, כל מה שמתרחש היום נובע מכך שאנשים לא מודעים שיש כללים לדיבור נכון, למחשבה נכונה, למעשים נכונים שעל פי מתנהל ההתחברות אל השפע.

הסמינר הזה הפעם מיועד  למי שנחשף ומתעניין  בתכנים של עינות מים אך אין לו רקע נוסף

מי שרוצה להעמיק ולהבין יותר את החוכמה הקדמונית השורשית של עם ישראל

מי שרוצה לקבל כלים מעשיים לשפר את מציאות חייו.

 למעשה, כמה שהאדם מתחיל לדעת את המידע הזה, ולהתחבר לתובנות של סודות וחוכמת  השפע, על פי מה שהבורא כתב ולא על פי מה שאדם המציא לעצמו, כך הוא יוכל להשפיע ולעצב את עתידו ולגרום למציאות החיצונית להתיישר על פי העולם הפנימי שלו, שאמור לעבוד עם כל חוקי ההרמוניה בבריאה, שיהיה WIN WIN וכולם ירוויחו.

פעולת ההתחברות של הנשמה אל מקור השפע שלה, נקראת “הברכה” מלשון להבריך את ההויה שלנו אל מקור שממנה היא מקבלת את חיותה,הן בחיינו האישיים הזוגיים , והמשפחתיים והן כחלק מהשפע של הסופראורגניזם שאנחנו.

 גם אם המושגים נשמעים לנו גבוהים, הסמינר מתאים בשפתו לבני נוער שמתמודדים היום עם המון לחצים חברתיים ואישים ומתאים גם להוריהם בכדי שיפתחו יחד שפה חדשה מעצימה וגם לכל מי שרוצה להפתח לעולם חדש של אפשרויות ,ליכולות חדשים שיעזרו לו לעצב את מציאות חייו

בסמינר נלמד תכנים שישרו בטחון, יעלו את הבטחון, ויעזרו לעצב את זהותנו מחדש

בסמינר, לומדים “חכמה קדמונית” – שזוהי , תפיסת המציאות על פי התפשטות הגשמיות שאיתה מְנָהַגִים המקובלים את חיי היום יום גם בנושא שפע רוחני ושפע גשמי .

הסמינר ילווה בציטוטים מהמקורות ביהדות, ספרות מקובלים, וכתבים על פי חכמת הייחוד ביהדות, עם שילוב מחקרי מדע עכשוויים בנושא יכולות הפוטנציאל של תודעת האדם.

היהדות מלמדת אותנו, כיצד נכון להתחבר אל השפע, שלא מתוך אגוצנטריות בשביל עצמנו, אלא גם מתוך חשיבות להיות שותפים לטובת הכלל, ואז האדם הופך להיות כצינור המצנר את השפע.

תכני תודעת הנסתר ביהדות מצומצמים משפת מקובלים קדמונים לדורנו. בעידן הזה, שפת העולמות העליונים אינה ניתנת להבנה ולהשגה, אלא אם כן צומצמה תפיסת המציאות של המקובלים על ידי אדם שהוא פנומנולוגי המגשר בין מידעי העולמות העליונים לבין העולם הזה, ומסביר בשפה פשוטה וידידותית למדרגת תודעה של כל אדם, אפילו ילד בן חמש.
Please login for access. התחברות

מהם התכנים שנלמד בסמינר?

מה כולל הסמינר?

 • 12 שיעורים  של שעתיים עד שעתיים וחצי

 • חלק ראשון שיעור של כשעה עד שעה וחצי חלק שני שאלות ותשובות קצרות על מערך השיעור.

 • השיעורים ישודרו בלייב במערכת הזום אחת לשבוע ביום שני.
 • אזור אישי שניתן לצפות  בסמינר ללא הגבלה  במהלך  הסמינר בלבד
 • הסמינר יהיה זמין  לכם  באזור האישי חודש נוסף לאחר סיום הסמינר ולאחר מכן  הגישה תיסגר.
ימי שני- שיעורי לימוד מאת המרצה (כולל שאלות בחלקו השני של השיעור )
שעה: 22:00-20:00
מיקום: זום וובינר
יום ב' 05/06/2023

סמינר “אוֹר הַבְּרָכָה” מתאפשר כיום, בזמנים לא צפויים אלו, עבור כל אחד בכל מקום , לקבל את התכנים הקדושים והאיכותיים ביותר בעלות מינימלית של 32₪ בממוצע לשעת לימוד בזום     (כ- 24 שעות), בנוסף לגישה ללא הגבלה  לתכנים במהלך הסמינר. 

זהו סמינר מעל טעם ודעת בכל המובנים .

 • סמינר און ליין  – 770 ש”ח 

 • לימודי איכות ונוחות מהבית!
 •  זהו סמינר שיועבר בזמן אמת ( און ליין – לייב) בהנחיית עינת מים אל תפספסו !!!
 • לנרשם תהיה גישה לאזור אישי בו יוכל לצפות בכל השיעורים שהועברו גם בזמנם הפנוי במשך כל תקופת הסמינר, בסיום הסמינר תינתן תוספת של חודש נוסף לתוכן הסמינר ולאחר מכן הגישה לתכנים תיסגר.
 •  מסלול זה מיועד לתהליך אישי בלבד, תלמיד שירשם מתחייב לא לעשות שימוש מסחרי עם תכני הלימוד.
 • הסמינר אינו מהווה יעוץ פרטי או טיפול אישי אלא סמינר שיועבר לקבוצה קולקטיבית .
 • הרישום לסמינר מותנה באישור השתתפות. גם במהלך הרישום או בעיצומו של הסמינר להפקה תהיה אפשרות לבטל השתתפות  בהתאם לשיקולה.

אודות המרצה

שלום לכולם. רבים שואלים אותי כיצד הגעתי לעולם תודעת הנסתר, מהיכן כל הידע התודעתי? ויותר מזה, איך עד עכשיו אף אחד לא הוציא את זה החוצה לציבור הרחב. המסע שלי מתחיל עם עולם תודעת הנסתר כבר בגיל 16. בגיל זה עברתי חוויה ששינתה את כל חיי. חוויה שראיתי את המוות מול העייניים, אך למעשה ענתה לי על התשובות: “מה זה חיים”, מה זה הבורא”? מי ששומע את החוויה אומר, וואוו איזו תאונה עברת, ואני בליבי אומרת , “תאונה”  “תאונה”, אך יצאתי “טעונה” בהמון ידע של עולם נפלא, נסתר שמצאתי אודותיו, רק בספרי הקבלה הקדמונים ובספר הזוהר.

שאלות בווטצאפ מס 054-9672025 או במייל oazisisrael@gmail.com