תמיכה טכנית עבור תלמידי עינת מים

מחלקת תמיכה טכנית

תלמידי יקרים,עמוד זה נועד לרכז בתוכו את השאלות הנפוצות שהנכם נתקלים בהם, ריכזנו את השאלות העקריות  ויצרנו מדריכים  שנועדו להנחות אתכם שלב אחר שלב. 

חשוב

באתר זה  מוצגים מדריכים  בהתאם  לבעיה,  בנוסף  צוות התמיכה  של עינות מים  זמין  בתמיכה הטכנית בווטצאפ. אנו מבקשים לפנות לתמיכה בווטצאפ  לאחר  שעברתם על דף זה. אנו משתדלים לסייע לפניות עד 24 שעות.

תמיכה מרחוק

שירות נוסף   כחלק מהתמיכה הינו תמיכה מרחוק, מצב בו אנו  פותרים את הבעיה מרחוק תוך כדי התחברות לנייד או למחשב. אל דאגה אנו לא יכולים להתחבר לעולם  למחשב שלכם ו או לנייד ללא  שתאשרו את החיבור. החיבור הוא חד פעמי  לאותו חיבור.

התקנת אפליקציה

יצירית קיצור דרך למחשב האישי

כן, קיימת אפליקציה יעודית  עבור כל המתעניין בחומרי תודעת הנסתר ביהדות. האפליקציה זמינה גם למערכות הפעלה מסוג “אנדרואיד” וגם למערכות מסוג “אפל”
להורדת האפליקציה לחצו כאן  ופעלו לפי ההנחיות

לא, לא ניתן להפיץ את המצגות מהקרוס למי שלא עבר את הקרוס. כידוע לכם צוות עינות מים  ועינת מים במיוחד  עומלות ימים רבים ושעות אינספור להכין את מערכי השיעור, אנו מבקשים להשתמש במצגות בהתאם ולא להפיצם. כמובן  שהתלמידים רשאיים להדפיס  ולעבוד  עם החומרים הללו. בקרוב מאוד אנו נדפיס  כרכים של כלל המצגות וכל מי שירצה להזמין יוכל לבצע את הכרכים בחנות של עינת מים.  כרגע על הפרק  כרכים יצור של סמינר בריאות וסמינר בראשית.

  1. ניתן להתעדכן  בפעילויות של עינת מים  דרך אתר הבית של עינת מים בכתובת www.oazis.co.il
    בנוסף ניתן להתעדכן  בקבוצות הפייסבוק של עינת מים. 
    להלן קבוצות הפייסבוק שבהם ניתן לקבל מידע 
     תלמידי עינת מים 
  2. ערוץ היוטיוב של עינת מים 
  3. אפליקציה
  4. רשימת הדיוור באתר הבית של עינות מים

התשובה היא כן,  ניתן לצפות  בתכנים דרך  הטלוזייה.  על מנת  שאפשרות זו  עלכם לוודא  שגם הטלויזיה שלכם הינה טלויזיה חכמה  ובמקביל שהנייד שלכם תומך בהעברת שיתוף לטלויזיה (כיום במרבית הניידים  אופציה זו קיימת). 

יש מספר סיבות  בגינם הזום “לא עובד” לכם.

ראשית יש לוודא  שאפליקציית הזום מותקנת בטאבלט או  במכשיר הסלולאר שלכם.   לאחר מכן יש לוודא  שהתחברתם  לזום עם החשבון האישי שלכם. (סרטון  הסבר  מצורף  בעמוד זה) לאחר שהתחברתם בצורה תקינה לזום אזי תוכלו לצפות  בשיעורים שישודרו בלייב, לינקים שנשלחו אלכם במייל וגם בקבוצת הטלגרם.

ניתן להאזין באופן מקוון   דרך  אפליקצית הספוטיפי   בערוץ של עינות מים.  לכניסה  לערוץ הספוטיפי של עינות מים לחצו כאן 

מסלול המנויים מהווה מדרגה מתקדמת ומאפשר מרחב לתרגול שימור והעמקה של תכני הלימוד.

מסלול מתרחב מאפשר לכם לקבל יותר תוכן במסגרת אותו מנוי

עד כה מסלול המנויים כלל מספר הטבות:

*אחת לשנה השתתפות בסמינר לייב על פי בחירת התלמיד( בראשית או בריאות)

* גישה ללא הגבלה לתכני הלימוד בהם השתתפתם החל מבראשית .

אנו מתרגשים לעדכן אתכם על הרחבת המנוי ועל קבלת הטבות נוספות מאתנו:

* 10% *הנחה לכל המוצרים בחנות התודעה של עינות מים. את ההטבה תוכלו להעניק גם ליקירכם במעמד הרכישה.ההטבה תמושש על ידי קוד קופון יחודי למנויים.

50% הנחה על מסלול הלימוד של “מלכות הכתר” לימודי נשים שיתקיים כלימוד שנתי( פרטים נוספים ממש בימים הקרובים).

הערה חשובה: מלכות הכתר הינו מסלול מתקדם מאד ומיועד לנשים שקיימו את סמינר בריאות בלבד. תלמידות שנמצאות כעת במסלול בריאות ורוצות להשתתף יקבלו אישור אך סמינר בראשית או מי שלא למד כלל בלימודי עינות מים בשלב זה לא תוכל להשתתף.

במסגרת המנוי במתרחב אנו מתכננים עבורכם הטבות יחודיות נוספות
כגון:
* גישה לכל תכני עינת מים שיעלו למסלול מנוי כללי לרבות סמינרים שהתקימו בעבר,תוכנית לימודים נתניה ועוד.

*סדרות לימוד יחודיות למסלול המנויים בלבד בנושאים מגוונים כגון: זוגיות,פרנסה,יעוד ועוד.

*ההטבות הנוספות הינם בתוכנית עתידית ואינם כוללים בשלב זה במתכונת המנוי.

אנו מברכים אתכם על הגעתכם לשלב זה ומאמינים שהמשך לימוד,גיהוץ התמדה והעמקה הכרחיים להטמעת הנלמד עד הגעתנו לעצמות הדבר

להרשמה לחצו כאן 

ברוכים ומבורכים
צוות עינות מים

כדי לצפות בשיעורים שהתקימו יש לבצע מספר פעולות חיבור:
(ראו תמונות בהתאם להסבר)

1 ללחוץ על כתובת אתר הבית או להקליד בגוגל:
oazis.co.il

2. בדף הראשי ( בנייד או במחשב) לחפש מצד ימין למעלה מנויים או דמות איש בצבע אפור ⬅️ לחיצה עליו.

3. יפתח דף המאפשר דרכי התחברות כמנוי:

א. מייל + סיסמא : רלוונטי רק למי שיש הוטמיל או וואלה.

ב. בתחתית הדף יופיע מלבן: התחבר עם גוגל- רלוונטי לכל מי שיש גימל. ⬅️ לחצו.

4. יפתח כעת חלון עם כתובות המיל שלכם,בחרו את המיל איתו נרשמתם.

לא לבצע בשום שלב חיבטר דרך פיסבוק לא עדין לא מסונכרן במערכת.

בשעה טובה אתם מחוברים

גשו לאזור האישי והתחיחו לצפות בשיעור הרלוונטי.

בברכה,צוות ההפקה🌷

ניתן להזמין  מהמוצרים של עינות מים הן מוצרים פיזיים והן סמינרים דיגיטלים.  על מנת להכנס ל”חנות”  יש שתי אופציות, הראשונה להכנס לעמוד הבית של עינת מים ולמטה  בסוף העמוד יש כיתוב “חנות התודעה”  לחיצה על הלינק תפנה אתכם ישירות לחנות. תוכלו להזמין מוצרים  המוצרים נשלחים עד לבית הלקוח  (ניתן להזמין ולבצע שילוח לישראל בלבד).

אפשרות שניה 
לחצו כאן לחנות 

במהלך הצפיה בשיעורים  באזור האישי הוידאו נתקע לי ולא ממשיך מה הביה?

הסיבה העיקרית  בגינה הוידאו “קופא” נתקע לכם  היא חיבוריות לרשת האינטרנט. הסרטונים שלנו  נמצאים  על השרתים החזקים ביורת ויש  גם  שרתים בישראל  עלהם נמצאים חומרי הלימוד  המשתמשים בטכנולגיית דחיפסה מהפכנית. הסיבה בגינה  הוידאו קופא  נובעת   במרבית המקרים  מחיבוריות אינטרנט לא יציבה. בחיבור מפלאפון  עלכם לבדוק  שאתם מחוברים לרשת אלחוטית (חזקה) מהירות גלישה לפחות 50 מגה. במידה ואתם  בשטח ללא אינטרנט אלחוטי  ומשתמשים  באינטרנט של ספק הסלולאר עלכם לבדוק שאתם באזור עם כיסוי קליטה, בנוסף עלכם לוודא שהנכם גולשים על דור 4 (עדיפות לגלוש בדור 5).

בחיבור קווי ישיר (חיבור רשת מהמחשב לראוטר או נתב)  לא צריכה להיות בעיה.   עלכם לשים לב ולבדוק שגם במידה ויש לכם רשת אלחוטית  עלכם לבדוק את כמות המכשירים של בני הבית המחוברים לאותה רשת, חיבור ריבוי משתמשים על אותה הרשת מאיטה באופן משמעותי את הגלישה.

בכל זמן נתון ניתן לאפס את הססמא האישית  שלכם.  במידה והנכם מתחברים עם  המייל של גוגל  אזי אין צורך  לבצע איפוס ססמא, פשוט יש להתחבר לאתר הבית של עינת מים ובאזור האישי  המקום בו מבקשים את פרטי ההזדהות שלכם, פשוט גללו מטה  ותראו כפתור “התחבר באמצעות גוגל”  ליחצה על  כפתור זה  יפ]תח חלון שבו  תצטרכו לבחור את המייל שלכם (הגימייל) ואז תתחברו באופן אוטומטי לאזור האישי.  אפשרות של איפוס  ססמא נועדה למי ששכח את ססמתו  בעיקר  לכל מי שלא מתחבר באמצעות גימייל של גוגל. האיפוס מתבצעה באופן הבא:
* יש להכנס לאתר הבית של עינת מים בכתובת WWW.OAZIS.CO.IL
*בשלב הבא יש ללחותץ על כפתור “מנויים” או לחיצה על האיקון האפור בדמות איש המופיע בצד ימין למעלה. (מי שמתחבר ממחשב יראה כפתור מנויים, מי שמתחבר מפלאפון יראה את האיקון של האיש.  לאחר שלחצו  על  האיקון יפתח חלון התחברות, בחלון זה יש לבחור ב “שכחתי ססמא”  פעולה זו  תפתח לכם חלון שיש להזין בו את המייל שלכם אליו תקבלו הנחיות לאיפוס ססמא. 
יש לפעול לפי הוראות  שתקבלו בתיבת המייל להשלמת איפוס הססמא.