המושג “תודעת הנסתר”, נשזר לראשונה בארץ ובעולם, על ידי המרצה עינת מים דביר אריאל (אואזיס). ואילו הם תכני המקור.
תכני הסמינרים, מיועדים לכל עם ישראל.
סרטוני היוטיוב, הפוסטים ופעילויות “צוות עֶינֹת מָיִם”, קיבלו גיבוי באישורים בכתב מרבנים מקובלים, ונמצאו כתכנים העוזרים לקרב את גאולת הדעת לאחדות עם ישראל ולעולם כולו.

עינת מים, פועלת מתוך שליחות של קידוש ה’ ותורת ישראל בארץ ובעולם מתוך חזון לאחדות אוניברסלית, על ידי הנגשת מיידעים אודות יכולות תודעת האדם המושתתות על “פלטפורמה אלוקית” הנקראת בתורת ישראל “בְּרֵא-שִׁית” ובו היא משתפת על סודות מחשבת הבריאה על פי רובד “הסוד” ביהדות המיועד לדור הזה, וחושפת תכנים שהטמינו המקובלים הקדמונים בספרות העתיקה ובפסוקי התורה, שרובם עדיין לא צומצמו לשפה המובנת לציבור הרחב.

beautiful-pictures-nature-waterfall-wallpaper-preview

בסמינר תקבלו מענה על השאלה: “כיצד מחברים נכון את התודעה לחוקי היקום של הסופר-אורגניזם” ותעברו מסע מרתק על פי תפיסת עולמם של המקובלים – “התפשטות הגשמיות” .

כמן כן תלמדו כיצד משחררים את השפע הרוחני והגשמי שנתקע בחייכם, הן בתחום האישי, המשפחתי, העסקי, הזוגי, והסביבתי …תלמדו לעומק על הסיבה שנעוצה בקבלת תוצאות חייכם, ועל כך שלבריאה ישנה תשתית שעליה מושתתות סיטואציות חיינו.

תשתית זו נקראת “תודעה” והיא מתנהלת על פי המערכת החיסונית של הבריאה ששומרת על המבניות שלה, בדיוק כמו שיש גם בגוף האדם. כפי שגוף האדם מרגיש מאוים ומזהה שמשהו זר נכנס אליו וזה לא בהרמוניה עם שמירת הבריאות, גוף האדם ישר מפעיל את מנגנון ההגנה שבו. כך בדיוק פועלת גם תשתית “בְּרֵא-שִׁית” במחשבת הבריאה.

אדם שלא ידע כיצד חוקי הבריאה עובדים על פי חוקי המערכת החיסונית של היקום, לא יצליח להתחבר עם התודעה שלו למקור השפע. או שיתחבר ויזרק על ידה, כי הוא “יתפס” כמאיים על רקמת האחדות.

למי הסמינר מיועד?

גברים ונשים בכל גיל

בני נוער

הורים וילדים בצפייה משותפת

מטרת הסמינר

להפוך להיות עצמות התכנים הנלמדים

לקבל ״אורות״ ותובנות מתוך החיבור אל עומקי התודעה

להפוך להיות עצמות התכנים הנלמדים

להפוך להיות עצמות התכנים הנלמדים

לקבל “אורות” ותובנות מתוך החיבור אל עומקי התודעה

להתנסות בהם עד שתודעת האדם משתחלפת מהכרה אנושית להויה’ אלוקית.

חשוב לדעת:
כל סמינר שונה מקודמו. גם בסמינר זה, עינת מים משלבת תכנים חדשים , עמוקים וידע מרתק במיוחד לסמינר “בְּרֵא-שִׁית”. הכלים נפתחים לתלמידים בזמן אמת ולכן גם מתגלים אורות חדשים. רק על ידי “גיהוץ” / חזרה שוב ושוב על הידע, האדם נהיה עצמות הדבר.

התכנים שנלמד בסמינר?